[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Nie będę pewnie daleki od prawdy kiedy powiem, że wszyscy czekamy niecierpliwie, może jakiś filmik w ramach promocji?Smiley
Bez przesady :p Najważniejsze, że mod jest w produkcji i będzie dostępny za niedługo.
Kat-jon said:
Według mnie pochwy na sztylety to już lekka przesada i bohater wyglądałby troszkę dziwnie taki obciążony.
Zgadzam się. Po co pochwy na sztylety? Wystarczą pochwy na miecze, bo miecze są najważniejsze xD a sztylety to tylko broń dodatkowa :D
 
Czy te błędy w postaci brązowego miecza i odciętego ostrza ,,działają'' cały czas czy tylko chwilkę?
 
A ten nowy mieczyk to będzie widoczny przez cały czas czy tak jak w FCR, że na początku go widać, a przy następnym włączeniu gry Geralt macha niewidzialnym mieczem?
 
Nie ma żadnego brązowego miecza ani odciętego ostrza. Na pierwszym screenshocie widać krew na mieczu. To że krew kończy się w pewnym momencie, to urok modelu miecza zrobionego przez REDów. Na przedostatnim obrazku Geralt trzyma miecz pod takim kątem, że widzimy tylko jelec, bo ostrze skierowane jest prosto w "kamerę".Dodatkowy miecz widać cały czas. W FCR 1.0.1.4 też widać cały czas. W 1.0.1.5 wkradł się ten dziwny błąd.
 
Po dokładniejszym przyjrzeniu się widzę że masz rację. Już nie mogę się doczekać. :angel:
 
Hmm... ja jakoś nie lubię dokładnych dat bo ciągle się zmieniają. Można powiedzieć że to w pewnym sensie takie ,,SOON". :p
 
Gdyby Ifrit nie był pewny tej daty to by jej raczej nie podawał i osławione SOON zostałoby użyte po raz kolejny ;D Ale raczej nie należy spodziewać się obsuwy ;)
 
Zakładamy, że mod będzie gotowy na kilka dni przed premierą, by data była bezpieczna. Flash rozwalił główne problemy, jak nic niespodziewanego nie wyskoczy, to dostaniecie prezent pod choinkę ;)
 
Miło, że Ifryty o nas, graczach, pamiętają, ale serio nie wydaje mi się, żeby mnie ten mod skłonił do przechodzenia gry po raz czwarty...Co innego nowa przygoda ;)Niemniej, uważam, że grupa Ifrit wykonała kawał dobrej roboty i pokazała, ze niemożliwe czasem staje się możliwe. A to dużo :)Zdrowie Ifrytów !!! :beer:
 
Przym22 said:
Przym22 said:
...jak nic niespodziewanego nie wyskoczy, to dostaniecie prezent pod choinkę ;)
Dzię-ku-je-my.
Też dziękuje :). Jak się Flash wyrobi, to do gwiazdki skompletuje sobie Modpacka, odmieniającego grę graficznie i grywalnościowo (FCR + Scabbard + BlackMod) i dodatkowo tego od kontrastu a żeby się nie świeciło obniżę brightnesa(Ciemny cień a w słońcu bez zmian) . Gra będzie prawdziwie odmieniona (akurat na Zimowe-ciemne wieczory w sam raz ;)).Tylko znając Ifrit (albo raczej sceny modderskie) to coś się opóźni i koło czerwca skończycie ;D.
Przym22 said:
Zdrowie Ifrytów !!! :beer:
A ty stawiasz?? No to Zdrowie Ifrytów! :p
 
Top Bottom