[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Yyy sorry że odkopałem temat ale nie wiem czemu mam takiego glitcha który sprawia że np. temerski miecz jest niewidzialny i jeżeli go założe widać samą pochwę.To samo mam z np. Berengarem i Foltestem którzy mają obaj ten sam miecz i też jest niewidzialny . Pomóżcie...

P.S.: Mam wersje 1.2 i tylko moda na bardziej żółte oczy Geralta
 
WiesiekGerwant said:
Yyy sorry że odkopałem temat ale nie wiem czemu mam takiego glitcha który sprawia że np. temerski miecz jest niewidzialny i jeżeli go założe widać samą pochwę.To samo mam z np. Berengarem i Foltestem którzy mają obaj ten sam miecz i też jest niewidzialny . Pomóżcie...

P.S.: Mam wersje 1.2 i tylko moda na bardziej żółte oczy Geralta

Zainstaluj najnowszą wersję modu, a potem zgłaszaj błędy...
 
Spróbuj odinstalować mod i zainstalować jeszcze raz.

EDIT: Grę masz w wersji 1.2? Mod działa tylko z Edycją Rozszerzoną. Zaktualizuj grę.
 
SMiki55 said:
Spróbuj odinstalować mod i zainstalować jeszcze raz.

EDIT: Grę masz w wersji 1.2? Mod działa tylko z Edycją Rozszerzoną. Zaktualizuj grę.

Ok, dzięki wielkie za pomoc tym bardziej nie zwróciłem nawet na to uwagi przy instalacji że są trzy opcje instalacji:
Wiedzmin EE, Wiedzmin EE with FCR mod i jeszcze jakaś jedna :>
 
Flash mam pytanie - czy nie mógłbyś TROSZKĘ przerobić pochwe na Aerondight'a i zwykłego srebrzaka bo górna część pochwy odstaje wyglądem od tej z intra (chodzi o to że ta górna część ma taki jasny element na dł. ok 1/3 pochwy a powinno to wyglądać inaczej) zresztą sam sobacz np. na tym screen'ie : http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100202202226/wiedzmin/images/e/e3/WITCHER..jpg . Jeżeli to możliwe popraw to bo to jedyna rzecz która mnie gryzie w Scabbard'zie :) .
 
Załączone screeny pokazują, że również postacie niezależne mają pochwy na miecze tymczasem w grze ich nie ma, o co chodzi ?
 
Ostatnio jak grałem w Wiesława to zauważyłem pewien problem z pochwami, nie wiem czy to tylko u mnie czy ogólnie tak jest. Chodzi o to, że jeśli zamienimy miecze miejscami w slotach np. na miejsce Sihilla dam D'yaebl i odwrotnie to stara pochwa zostaje na swoim miejscu i następuje wtedy nałożenie dwóch pochw na jeden miecz. Pomaga wtedy wywalenie wszystkich mieczy z ekwipunku i ponowne podniesienie.
 
Znany błąd, na który najlepszym rozwiązaniem jest właśnie chwilowe wyrzucenie noszonych mieczy.
 
Top Bottom