[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
MacTavish said:
Taki mod nie zwiększa wymagań, tylko po prostu ulepsza grę xDD
Jesteś pewien?
MacTavish said:
Przede wszystkim chodzi o ograniczenia silnika i związane z nim wymagania sprzętowe.Pochwy na miecze w pewnym stopniu obciążają komputer. To w końcu dodatkowe, niezależne modele na ekranie i całe mnóstwo skryptów. Nie ma problemu jeśli lokacja nie obfituje w NPCów z mieczami ale np. bitwa w Starej Wyzimie na C2D 3.0GHz, 4GB RAM i GF 260 GTX zwalnia do 10-15 FPS w rozdzielczości 1280x1024 i max detalach. Dodatkowe dodanie pochew do każdego sztyletu, uprzęży/zaczepów do młotów i toporów mogłoby dosłownie zatrzymać grę w miejscu do zero klatek na sekundę, wyczerpania pamięci karty graficznej i zgubienia tekstur
 
MacTavish said:
Może trochę spowalnia... Ale mi pójdzie na 100% :]
Niewielkie dla mnie pocieszenie :pAktualnie na minimalnych ustawieniach grafiki, w Wyzimie Handlowej, mam od 24-43 FPS....strach pomyśleć, co będzie z modem :dead:
 
Mod najbardziej obciąża komputer w miejscach, gdzie jest dużo osób, które posiadają miecze (logiczne, nie?).
eclip2 said:
Aktualnie na minimalnych ustawieniach grafiki, w Wyzimie Handlowej, mam od 24-43 FPS....strach pomyśleć, co będzie z modem :dead:
Z tego co pamiętam niewiele commonerów (przechodniów) miało w Wyzimie Handlowej miecze, więc akurat tam nie będzie specjalnie obciążało komputera.Szczerze powiedziawszy najgorsza jest walka w Starej Wyzimie w V Akcie. :teeth:
 
Nie o to mi chodziło, tylko o to, że podgrodzie to najgorszy moment w grze ( wieśniacy, wielebny, wiedźma ). A gra chodzi mi ładnie w każdej lokacji itp. :)
 
Dobra może koniec spamu?A tak na temat: to czy na pewno bronie przenikają czasem przez pochwy czy to tylko ostrzeżenie?
 
Przenikają, dlatego nie były wprowadzone w podstawie Wiedźmina... żeby nie przenikały trzeba by było nagrać inne animacje ;)
 
Multi konto potrzebne mi jest do tego że tamto zarejestrowałem na starym mailu i próbowałem zmienić tego maila. Jednak coś mi się schrzaniło i email poszedł na ten stary mail i jako że nie mogę się na niego zalogować to nie mogę zweryfikować tamtego konta czyli- żeby się udzielać musiałem założyć 2 konto na nowym mailu.P.S. (do Iwony) Dałaś mi na tamtym koncie warna za spam. Jako że chciałbym być uczciwy to ,,proszę'' o tamtego warna na to konto.
 
Top Bottom