[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Raczej będą przenikać i tu i tu... Taka już ich natura, że nie chcą posłusznie wchodzić normalnie ;D
 
Tak, są "przyklejane" do pleców i wtedy już nie przenikają. Ale przy wkładaniu i wyjmowaniu jednak będą przenikać i tego nie da się już wyeliminować niestety...To jest powód dla którego nie zostały wprowadzone przez REDów
 
Po tylu latach w końcu się doczekałem. Łezka się w oku kręci :) :) :) :)W sobotę święto wszystkich Wiedzminomaniaków :) :) :) :) :)
 
Hehe... W sumie racja :D Ale Ifrit Team wymiata (chociaż niektórzy z nich usuwają posty), bo to oni stworzyli tzn. stworzą tego moda.Jeszcze trzy dni do Święta Narodzin Pochew na miecze i siedem dni do Świąt Bożego Narodzenia :) :p :]
 
MilusiCzarodziej said:
szkoda że każdy przeszedl grę już po kilka razy i nie warto jej przejść znów dla kilku pochwe w kolorze kupy
Może i nie warto... Ale niektórzy przejdą grę od nowa, a niektórzy tylko pobawią się modem :p. Kolor kupy? No wiesz, niebieskie, zielone czy różowe pochwy raczej nie pasują, więc są takie jak są. A jeśli coś ci nie pasuje to nie musisz pobierać tego moda.
 
CzarnyKruk346mierci said:
CzarnyKruk346mierci said:
...Dopieszczamy jeszcze parę rzeczy.
A dokładniej można?
Wybacz, ale nie. Non stop poprawiane są jakieś bugi lub zwyczajne ******ółki. Dodawane/poprawiane elementy graficzne. To, co poprawiono od ostatnio posta to tylko ostatnie szlify, jedne z setek cegiełek, które trzeba było ułożyć. Raportowanie wam bugów,
 
Mod oczekuje na autoryzację na moddb. Powinien być dostępny do ściągnięcia jutro rano. Link w pierwszym poście.
 
A tak mniej więcej, to można znać godzinę? xD Bo już nie mogę się doczekać.Edit: Aaa... Jest już, właśnie wyczaiłem :pEdit 2: Mam pytanie, gdzie można zdobyć ten nowy miecz?
 
Zacząłem grę do początku, pierwsza akcja w Kaer Morhen z nowym modem i zdziwko wiedzmini mają gołe miecze na plecach a pochwę posiada tylko Geralt.To bug czy tak jest w pierwszej lokalizacji ?
 
No całkiem spoko to wygląda :)Tylko czy Geralt pomimo iż nie nosi miecza przy pasie musi mieć pochwę!? To jakiś błąd ,czy tak było celowo zrobione ?
 
Top Bottom