[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Mam jedną sugestię. Czy można nazwać plik "uninstalatora" inaczej niż uninstXXX.exe (X to dowolna cyfra)? Problem w tym, że mając kilka Waszych modów i nie pamiętając kolejności instalacji, trzeba zagadywać który uninstal dotyczy jakiego moda. Wiem, że potem jest to widoczne w pasku okna, ale dobrze by było gdyby już nazwa pliku nas o tym informowała.
 
@CzarnyKrukŚmierci[quote author=pierwszy post]Ważne:--------------------------------------------------------------------------------W Scabbard Modzie zastosowano przeróżne metody aby umożliwić działanie moda ze starymi save'ami, jednak ze względu na sposób działania gry, część zmian zadziała dopiero na niespotkanych jeszcze NPC'ach. Dane o ekwipunku NPCa, przechowywane są w save'ach. Wielkość broni jest proporcjonalna do wielkości modelu postaci więc, spotkani już NPCe mogą mieć za duży miecz nie mieszczący się w pochwie.Aby pochwy pojawiły się na NPCach w przypadku starych zapisów gry należy opuścić lokację, w której się znajdujemy aby zrespawnować postacie.Ponieważ do działania mod wykorzystuje zmodyfikowane pliki mieczy i zbroi z podczepionymi skryptami, gracz otrzyma nowe egzemplarze po wczytaniu save'a. Otrzymanie nowego pancerza skutkuje upuszczeniem na ziemię mikstur znajdujących się w podręcznych slotach pancerza. Mikstury te można podnieść z ziemi.--------------------------------------------------------------------------------Żadna z powyższych sytuacji nie występuje w przypadku rozpoczęcia gry od nowa.[/QUOTE]o to mi chodziło...
 
Ja też takiego "cuda" nie mam. Jako że nigdy nie widziałem pochwy na siekierkę, to czy mógłbym prosić o screena ;D
 
Pochwy na miecze mogą obniżyć płynność gry w graficznie wymagających lokacjach. Dzieję się tak ponieważ z dodatkowymi modelami pochew na ekranie, silnik gry osiąga limit możliwości
by Flash
 
Jest!!! Nareszcie! Nie mogłem już się doczekać! Ifrit team dzięki wam za te pochwy! właśnie ściągam... Jak znajde trochę czasu wolnego to przetestuje ;D :peace: peace :peace:
 
Kat-jon said:
Kiedy zamieścicie nową wersję?
Jak ubiorę choinkę, posprzątam w domu to zabiorę się za moda. Przykro mi, przygotowania do Świąt są ważniejsze od moda.
 
Flash said:
Jak ubiorę choinkę, posprzątam w domu to zabiorę się za moda. Przykro mi, przygotowania do Świąt są ważniejsze od moda.
Wiadomo, nie da się ukryć. Dobrze, żę wersja 1.00 wyszła przed Świętami. Też życzę wesołych Świąt nie tylko Flashowi, ale wszystkim forumowiczom.
 
Top Bottom