[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Mod super, jedyne co mnie denerwuje, to srebrny podczas wkładania do pochwy czasem u dołu prześwituje, albo jak jest posmarowany czymś to w ciemnym świeci. Ogólni brawo xDPowodzenia w następnych pracach.
 
Jak prześwituje to zdejmuję kurtkę i bronie, a potem wkładam w kolejności(bo inaczej znowu coś nie tak) :1.Srebrny2.Kurtka3.StalowyTrochę uciążliwe, ale działa :p
 
Olej i pochwa to WFX, które mimowolnie się nakładają. Nie można wówczas z góry ustalić priorytetu wyświetlania. ;)
 
Chyba poczekam na lepszą wersję moda, bo nie przeszkadza mi to, że przy wyjmowaniu przenika, ale że gdy wkładam to końcówka wystaje :/.
 
Przy wyjmowaniu będzie zawsze clipping. Właśnie dlatego pochwy nie znalazły się w Wiedźminie. Trzeba by było nagrać nowe animacje, żeby się tego pozbyć.
 
Ojej i co tu zrobić ? Chyba Flash będzie musiał rzucić wszystko i przenieść góry, wypić Pacyfik i przynieść trochę pyłu z księżyca a zaraz potem dopracować Scabbard Mod ...Człowieku czytaj czasem więcej, niż otatni post w temacie - NIE DA SIĘ TEGO UNIKNĄĆ, GRA SIĘ ZACHOWUJE LOSOWO, CZASEM PRZENIKAJĄ TYLKO PRZY WKŁADANIU / WYJMOWANIU, CZASEM NAWET JAK MIECZ JEST SCHOWANY !Przepraszam za CL, ale to wypadkowa żalu i zażenowania.
 
Beltusek said:
Ojej i co tu zrobić ? Chyba Flash będzie musiał rzucić wszystko i przenieść góry, wypić Pacyfik i przynieść trochę pyłu z księżyca a zaraz potem dopracować Scabbard Mod ...Człowieku czytaj czasem więcej, niż otatni post w temacie - NIE DA SIĘ TEGO UNIKNĄĆ, GRA SIĘ ZACHOWUJE LOSOWO, CZASEM PRZENIKAJĄ TYLKO PRZY WKŁADANIU / WYJMOWANIU, CZASEM NAWET JAK MIECZ JEST SCHOWANY !Przepraszam za CL, ale to wypadkowa żalu i zażenowania.
Ja to wszystko wiem, czytam resztę tematu ! Tylko żalę się, co mi się nie podoba, a co mi się podoba (wypisałem wcześniej).A jak sie nie da poprawić to trudno, dobrze jest, że chociaż tak jest.
 
Prześwitywanie srebrnego miecza to ten błąd:
Flash said:
Znane bugi:- W rzadkich sytuacjach, ta sama pochwa na miecz na tej samej postaci, raz leży dobrze na mieczu, innym razem jest źle umiejscowiona. Powód dlaczego tak się dzieje jest nieznany. To ta sama pochwa, ta sama postać, te same pliki i ustawienia ale gra w jakiś sposób potrafi to zepsuć.
Nie da się tego naprawić, ale poniższy sposób działa
artek1000 said:
Jak prześwituje to zdejmuję kurtkę i bronie, a potem wkładam w kolejności(bo inaczej znowu coś nie tak) :1.Srebrny2.Kurtka3.StalowyTrochę uciążliwe, ale działa :p
Sam tak robię jak spotykam się z tym problemem, choć kolejność punktów można zmieniać.
 
Wcześniej sama kurtka wystarczała.Jak zmieniam kolejność - jeden miecz, chyba srebrny, nie ma pochwy.Ale mi to nie przeszkadza.Chciałem tylko zaznaczyć, że u każdego można znaleźć inny sposób.U mnie działa taki, u Ciebie taki. ;DAle mod jak najbardziej POZYTYWNY!!
 
1. Spróbuj chwilę pochodzić, wyrzuć miecz, podnieś. Po chwili się powinny pojawić. :)2. Zacznij grę od nowa, jeśli są pochwy to patrz punkt 1. Jeśli nie ma, to zainstaluj jeszcze raz mod.
 
Nie to nie dlatego. Zainstaluj jeszcze raz, zdejmij wszystko co na sobie masz, załóż i poczekaj chwilę.
 
Top Bottom