[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Coś jest nie do końca dla mnie jasne ,gdzie jest ta zaleca opcja z pochwami tylko dla Geralta ?
 
Psyhe said:
Coś jest nie do końca dla mnie jasne ,gdzie jest ta zaleca opcja z pochwami tylko dla Geralta ?
Podczas instalacji moda wyświetla Ci się okienko, w którym masz do wyboru rodzaj instalacji. Są trzy główne opcje (instalacja na Edycji Rozszerzonej, instalacja dla FCR i instalacja dla Flash Moda). Zależnie od tego jakie inne masz mody zaznaczasz "ptaszkiem" jedną z opcji. Pod każdą z nich jest jeszcze pole żeby zaznaczyć "Instaluj pochwy dla NPC (wymaga mocnego sprzętu)" - jeśli tego pola nie zaznaczysz to pochwy będzie miał tylko Geralt.
 
Morgomir said:
A którą masz wersje moda ?
No z 1-erwszej strony bodajże 1.0.0.4
Morgomir said:
Pod każdą z nich jest jeszcze pole żeby zaznaczyć "Instaluj pochwy dla NPC (wymaga mocnego sprzętu)" - jeśli tego pola nie zaznaczysz to pochwy będzie miał tylko Geralt.
:hmmm:
 
A da się jakoś odinstalować te pochwy? Podobają mi się ogóle ale odkąd je mam zamulają mi nieco grę nawet na niskiej rozdzielczości. przed instalacją na najwyższej śmigała mi gra i się nie wieszała. W dodatku nieraz robi się ta bug, że tylko poszczególne elementy mają tekstury a cały świat w około jest czarny. Musiał bym ss zrobić, ale tak się składa, że aktualnie ten błąd jakoś mi się usunął.A jak mam do wyboru grę bez zacinania bez pochew albo z pochwami i bugami to jednak wybiorę tą pierwszą opcję :]Wersje gry mam 1.5 a wersję moda 1.0.0.4.
 
Dziwi mnie, że tak dużo osób nie korzysta z panelu sterowania Windowsa. Opcja Dodaj/usuń programy...
 
Flash said:
Dziwi mnie, że tak dużo osób nie korzysta z panelu sterowania Windowsa. Opcja Dodaj/usuń programy...
Używam, ale jakoś mi to do głowy nie przyszło. No w sumie fakt, bo się to normalnie instalowało. DObra mniejsza.Dzięki! :]
 
niestety byłem zmuszony odinstalować, 7600GT /2GBRAM i athlonn x2 4600+ to za mało na 1440x900 nawet tylko z pochwami dla geralta. Tak czy inaczej robota świetna, tylko nie rozumiem czemu jakiś stary miecz znaleziony w kaer morhen ma tak błyszczącą pochwę :hmmm:
 
MadYarpen said:
...tylko nie rozumiem czemu jakiś stary miecz znaleziony w kaer morhen ma tak błyszczącą pochwę :hmmm:
"Nie oceniaj książki po okładce"... pochwa fajna a w środu zardzewiały pręt :p ;D Mod nie tylko zgrabny i praktyczny ale i pouczający... :D Brawo Flash
 
Tak brawo. Tyle, że nie wiem jak u was, ale u mnie po zainstalowaniu moda, Geralt cały czas chodzi po pochwie ;P Tzn. miecz w pochwie jest, ale jeszcze jedna jest cały czas przy jego stopach ;/
 
Ja na przykład nie miałem żadnego problemu z modem. Może rodzaj zakupionej wersji ma na to jakiś wpływ ( ja mam rynkową edycję rozszerzoną) Na samym początku miałem taki problem, że zamiast zwykłego srebrnego miecza w pochwie miałem księzycowe ostrze o parametrach zwykłego srebrnego miecza. Prześwitywał mi przez pochwę, ale odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz moda i wszystko było ok :)
 
DarthMetal said:
Tak brawo. Tyle, że nie wiem jak u was, ale u mnie po zainstalowaniu moda, Geralt cały czas chodzi po pochwie ;P Tzn. miecz w pochwie jest, ale jeszcze jedna jest cały czas przy jego stopach ;/
Wyżuć miecz.
 
Jak można się było spodziewać, ja(jak zwykle zresztą) mam denerwującego buga. Po prostu wybieram instalację pod FCR, ok instaluje się, i daje nowa gra i żadnych cholernych pochew nie ma. Ani Geralt, ani żadne inne postacie. Czego to może być przyczyna?
 
Skoro została udostępniona finalna wersja FCR to oznacza że Flashowi zostały udostępnione oryginalne skrypty mpc z gry.Czy w związku z tym zostanie wprowadzona także nowa wersja Scabbard Moda w której pochwy na miecze będą przypisane do każdej postaci?Bo do tej pory zdarzało się że któryś mpc nie miał pochwy na miecz.
 
Nic nowego nie zostało mi udostępnione. Obecną wersję można instalować z opcją pochew dla wszystkich NPCów lub tylko dla Geralta.W następnej wersji usunę opcję dla wszystkich NPCów. Nie zamierzam dalej wspierać opcji, która niezależnie od szybkości komputera, znacznie spowalnia działanie gry w ponad połowie lokacji, a w pewnych momentach czyni ją całkiem niegrywalną.
 
Hmmm a nie dałoby się zrobić tak żeby w instalatorze można było wybrać czy poza Geraltem pochwy na miecze mają mieć jeszcze tylko ważne dla fabuły postaci?Np. Azar, Magister, Jakub, Welerad, Foltest, Berengar i pozostali Wiedźmini.
 
Top Bottom