[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Pochwa na miecz srebrny jest taka jak na zdjęciu (z tego co pamiętam) ;) Ta druga pochwa chyba też jest w modzie, ale mogę się mylić bo dawno nie grałem w W1
 
Adamus said:
Pochwa na miecz srebrny jest taka jak na zdjęciu (z tego co pamiętam) ;) Ta druga pochwa chyba też jest w modzie, ale mogę się mylić bo dawno nie grałem w W1

Pochwa na miecz srebrny jest taka sama ale na miecz stalowy nie ma takiej na zdjęciu i w grze jak powyżej
jest tylko taka jak na tym obrazku
\/
 
Zrobiliśmy takie pochwy jak na obrazku, po czym musieliśmy z nich zrezygnować z powodu problemu z przenikaniem się modeli. Pochwy muszą być pełne.
 
Witam. Grałem w najnowszą wersję Wiedźmina, a pochwy nie działają od strony pleców jest pochwa, a ze strony kamery jest miecz. Czy tylko ja mam taki problem?
 
bart2205 said:
Witam. Grałem w najnowszą wersję Wiedźmina, a pochwy nie działają od strony pleców jest pochwa, a ze strony kamery jest miecz. Czy tylko ja mam taki problem?
Opisz dokładniej o co chodzi, bo nie zrozumiałem...
 
Adamus said:
Opisz dokładniej o co chodzi, bo nie zrozumiałem...
Wytłumaczę za kolegę, bo też to miałem. Chodzi o to, że miecz nie jest cały w pochwie. Przenika przez całą pow. boczną pochwy. Akurat przez ten bok pochwy, który widzimy (powinniśmy wiedzieć) w całości. Od strony pleców Geralta pochwa jest cała, ale od strony kamery/od zewnątrz/od strony oczu gracza pochwy nie widać.
 
Mam problem z tym modem. Instaluje go, włączam grę, wczytuje grę, pokazuje mi się PUSTE zielone okienko, miecze na plecach znajdują się w pochwach, lecz wypadają mi z ekwipunku eliksiry z 2 slotów pod numerem 7 i 8, na szczęście mogę je podnieść, ale - w samouczku pokazuje mi się coś takiego:

ERROR!!! Incorrect diary enteries:

fur1/info

Co się dzieje!?
 
Hej
Nie wiem, czy jesteś w Ifrit team, czy w CDPR, ale zaryzykuję.
Tutaj:
http://ifrit.pl/zespol/do-pobrania
Jest wersja Scabbard Mod 1.03
Pora chyba na aktualizację. Chyba.
Edit: Ale nie teraz, bo właśnie pobieram całą paczkę xD A to trochę zajmie
Pozdrawiam
 
1. Odinstaluj mody.
2. Upewnij się, że w katalogu Wiedźmin\DATA nie ma folderów zaczynających się na "z_". Jeśli są, usuń je.
3. Instalując Scabbard Moda wybierz odpowiednią opcję instalacji - dla TW:EE, dla TW z Flash Modem, lub dla TW z FCR.

Mody działają tylko z grą w wersji 1.4, lub nowszej.

Wypadanie itemów to poprawne działanie moda przy pierwszym uruchomieniu, gdy korzystamy ze starych saveów. Mod wtedy tworzy posiadane przez nas przedmioty na nowo.
 
Witam
Mam dosyć mocny komputer i chciałem zainstalować scabbard moda z pochwami dla wszystkich postaci ale nie widzę takiej opcji. Czy jest to możliwe?
 
Scabbard Mod v1.02:
Removed the option with scabbards for all NPCs. Scabbards visible on all NPCs drastically reduced game's performance regardless of computer and sometimes even made the game unplayable.
Scabbard might lower game's performance in resource hungry areas. That's because with additional scabbard models the game is reaching engine' limitations.

Czyli w skrócie od wersji 1.2 usunięto pochwy dla wszystkich NPC ponieważ w niektórych lokacjach czyniły grę niegrywalną. Winny temu jest silnik gry niezdolny do obsługi tylu poligonów i żaden hardware'owy osiłek ani waligóra nie zdoła temu zapobiec.
 
Cześć, zainstalowałem moda ale mam problem mianowicie jest pochwa dla miecza stalowego a teraz gdy zdobyłem miecz srebny nie mam do niego pochwy, miał ktoś taki problem ?
 
To jest dość częsty problem, pochwa pojawi się w niedługim czasie albo po zapisie gry albo po wejściu do jakiegoś pomieszczenia lub w ostateczności po restarcie gry.
 
Przepraszam za odgrzebanie tematu, ale mam pewne pytanie.

Pochwy wyglądają bardzo łądnie, z wyjątkiem... bananka, który, prawdę mówiąc, wygląda trochę głupio. Proponuję ozdobić go jakimiś ornamentami, runami, literami z głagolicy lub innymi wzorami.
 
Nie wiem czy to możliwe Panie Flash, ale czy dałoby radę deczko obrócić pochwę na miecz srebrny, wydaje mi się, że jest ona pod nieco innym kątem niz miecz, i kiedy gra przesuwa ten miecz trochę do tyłu, to wtedy bardzo wyraźnie wystaje on poza pochwę. Na obrazku strzałeczkami zaznaczyłem mniej więcej o co mi chodzi, jak widziałbym to przesunięcie. Nie wiem czy to w ogóle możliwe, na moddingu się nie znam, ale może Pan Flash coś wymyśli.
 
Top Bottom