W1 Nowa przygoda

+
W1 Nowa przygoda

To tak... Chcę zrobić nową przygodę do W1 w każdemu znanym D'jinnim. Ale czy teraz (jak mamy W2)ktoś będzie chciał w niego grać. Co o tym myślicie... Zbierać ekipę i pisać fabułę ? Czy raczej teraz się już nie opłaca. Proszę o opinie.:D
 
Wiedźmin nadal jest popularny, a nowych przygód z Wiesiem w roli głównej nigdy dość. Jeśli potrafisz robić mody to możesz się wziąć za to, jeśli nie bardzo - to też możesz się wziąć, dzięki czemu się podszkolisz.
Gothic 1 jest starszy, a mody nadal powstają i cieszą się jako-taką popularnością.
 
Ja mogę obiecać, że zagram. Wiesław jest u mnie na piecyku instalowany zaraz po Windzie i nie mam zamiaru z niego rezygnować. ^^ Po prostu dzielę teraz czas na dwóch. :p

Powodzenia!
 
Ja jestem za, ale żeby przygoda była ciekawa, a jeśli chodzi o zainteresowanie, to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie grał, bo pierwsza część nadal jest popularna. A jeśli chodzi o mnie to z chęcią ją ściągnę.
 
Oczywiście się opłaca robić nowe przygody. Dzięki nim gra nadal żyje. Jeśli ktokolwiek wyda jakąkolwiek przygodę do Wiedźmina 1 to na pewno w nią zagram. Tle że zrobienie takiej przygody zajmuje naprawdę sporo czasu ;) Jak tylko uda Ci się zebrać ekipę to nic nie stoi na przeszkodzie. Chętni na zgarnie na pewno się znajdą ;)
 
Więc tak, zostaje zebrać ekipę, chętni pisać na PW. Czego wymagam ...hmmmm
1. Znajomość całej sagi wiedźmina (zrobię mały test).
2. Znajomość W1 (przydało by się i W2).
3. Obsługa edytora.
4. Wolny czas (co jest oczywiste).
5. Aktywności (zebrania, forum itp)
Jak narazie tyle, wiem że mało tego ale nie wiem ile osób się zgłosi (sam od siebie też bd miał ludzi).
 
Myślę, że raczej nie uda Ci się zrobić tej przygody. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, ale stworzenie przygody to nie taka prosta sprawa. Spójrz na przygodę Rozdroża. Tworzy ją zespół "z górnej półki", a jeszcze nie jest skończona (nikomu nic nie wypominam, tylko obrazuje jak dużo czasu trzeba włożyć w taką przygodę). Jednak mam nadzieje, że jakimś cudem uda się wam zrobić dobrą przygodę.
 
filipka96 said:
Myślę, że raczej nie uda Ci się zrobić tej przygody. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, ale stworzenie przygody to nie taka prosta sprawa. Spójrz na przygodę Rozdroża. Tworzy ją zespół "z górnej półki", a jeszcze nie jest skończona (nikomu nic nie wypominam, tylko obrazuje jak dużo czasu trzeba włożyć w taką przygodę). Jednak mam nadzieje, że jakimś cudem uda się wam zrobić dobrą przygodę.

Zgadzam się z przedmówcą. Nie chcę podcinać skrzydeł autorowi wątku, ale praca w d'jinnim to ciężka orka. Sam taką przygodę będziesz robił baaardzo długo, a wątpię w to, że tym ogłoszeniem zbierzesz jakiś zespół. Każdy kto zna się a d'jinnim pracuje już pewnie w innym teamie.

Ale o popularność modów do W1 nie masz co się martwić, przygody zawsze mile widziane, wielu, w tym ja, chętnie zagrałoby w następną.

Powiem zwięźle i okrutnie: nie wierzę że doprowadzisz swój projekt do końca. Zbyt wiele zapowiadanych w ten sposób produkcji zostało zawieszonych i słuch po nich zaginął. Ale mimo wszystko życzę powodzenia.
 
Top Bottom