[W1][przygoda] Wiedźminkołaj

+
[W1][przygoda] Wiedźminkołaj

W czasie podróży do Kaer Morhen, Geralt zatrzymuje się na chwilę w Wyzimie, by zarobić jeszcze parę orenów zanim spadną pierwsze śniegi, które uczynią drogi nieprzejezdnymi. Nie zdaje sobie sprawy, że przyjęcie pozornie prostego zlecenia zaważy o losie świąt w tym roku. Oraz o tym, czy jeszcze kiedykolwiek spadnie śnieg...

Początkowo chcieliśmy wydać tą przygodą jako prezent gwiazdkowy dla społeczności. Szczęśliwie, zespół porzucił ten pomysł. Dzięki temu zbudowaliśmy dłuższą fabułę, dodaliśmy muzykę dla każdej lokacji i udekorowaliśmy Wyzimę.
CD Projekt RED dodał tą przygodę do ostatniej edycji gry, jako część patcha! Jednak potem dodaliśmy nieco poprawek, więc gorąco polecamy pobranie najnowszej wersji.

Języki: polski, angielski, niemiecki, francuski
Czas gry: 3 godziny

Cechy
  • fantastyczny świat przedstawiony z przymrużeniem oka
  • Wyzima zmieniła wystrój na zimowy
  • liczne nawiązania do kultury i znanych ludzi
  • ostatecznie to ty wybierasz, która strona konfliktu zwycięży
  • autorska ścieżka dźwiękowa
  • ukryta lokacja bonusowa
Linki
 
 
Pomysł wyniknał z tego, że w większym formacie ten model wyglądał niezbyt... a w negatywie wszelkie braki się gubiły:) A potem pociągnąłem to dalej i ogólnie prawie wszystko pod Wiedźminkołaja to zabawy z negatywami:p
 
Killerpl said:
Ja mogę się zgłosić na tłumacza. Znam POlski i Angielski.
A może polski i angielski? :DŻeby nie było offtopa -> post wyedytuję, jak skończę przygodę. Póki co zrywam boki ze śmiechu:)EDITNo dobra, to tak pokrótce:+HUMOR!!! (kilka razy prawie się popłakałem ze śmiechu), także w "zwykłych dialogach";+charyzmatyczne postacie (już po pierwszym spotkaniu z wiedźmami wiedziałem, że świąt nie będzie :>). Swoją drogą, inspiracją do wiedźm nie był przypadkiem "Monty Python and the Holy Grail"? Bo wydawało mi się, że gdzieś już coś podobnego widziałem ;) ;+edycja model postaci i lokacji - zmiany wyszły bardzo korzystnie;+główny wątek i questy na wysokim poziomie;+świetne (i poprawne) dialogi;+czas gry to ok. 3 godz - długość w sam raz:) nie ma niedosytu, a znudzić się nie sposób;+intro & outro - nieprzekombinowane i miodne:) reszta cut-scenek poprawna.I żeby nie było, żem wazeliniarz, parę uwag. Nie wiem, czy to wina śniegu, czy dużej ilości postaci na mapie - ale przygoda ma u mnie spadki FPS-ów, takie jak zdarzają się w Wyzimie Handlowej. Jeśli to przez nadmiar ludzi, to można ich troche usunąć... kręci się ich bardzo dużo, a do fabuły wszak nic nie wnoszą. Co do kart seksu - świetnie, że są, ale jakoś nie przypadł mi do gustu styl ich rysowania :) No ale to już pewnie osobiste preferencje. Podsumowując... kolejna świetna przygoda i już teraz nie wiem, która obecnie jest najlepsza ;)
 
Coś się kończy, coś zaczyna - wielkie dzięki dla tych którzy dotrwali z nami do końca i cierpliwie czekali na obiecane nowości :) Wesołych świąt wszystkim!
 
No way! Nie wierzę, że jednak ją wydaliście ;D Zwracam honor ;) Zaraz ściągnę i zobaczymy czy na pewno wszystkie błędy zostały "ostatecznie zeszlifowane" :D
 
No i jednak wydaliśmy ją na święta. :teeth:Ciężka praca się opłacała. Czekamy na opinie. :peace:
 
Death13 said:
No i jednak wydaliśmy ją na święta. :teeth:
Dobrze, że zdążyliście, bo następne za ponad pół roku :pA tak poważnie:Gratuluję premiery. W przygodę zagram, obiecuję, tylko nie wiem kiedy :(
 
Myślę, że zainteresowanie jest jednak zbyt małe, by pobieranie przez p2p było wygodne.RS to nie P2P.@SpeakMyMindSpowolnienia są trochę winą ludzi, trochę śniegu (którego i tak jest mniej niż planowaliśmy)... Zastanawialiśmy się już nad tym i w końcu zostawiliśmy to tak, jak jest, jednak jeśli takich uwag będzie więcej, to rzeczywiście zredukujemy commonerów.Dzięki za pozytywną opinię!
 
genobis said:
Myślę, że zainteresowanie jest jednak zbyt małe, by pobieranie przez p2p było wygodne.
Ifryt jest sporą grupą i może warto byłoby pomyśleć o udostępnieniu torrentowym. Jesteście w stanie na raz przygotować dużą liczbę seedów(źródeł pliku). A w trakcie pobierania, cała reszta udostępniałaby przygodę innym, bardzo szybko możnaby wtedy to rozesłać. Mankament cięźko określić ile osób rzeczywiście pobrało przygodę.
jednak jeśli takich uwag będzie więcej, to rzeczywiście zredukujemy commonerów.
No to ja się dorzucam. U mnie też bardzo spowalnia w Wyzimie i trochę to psuje klimat.Przygody jeszcze nie skończyłem (trochę z czasem kiepsko), ale co już zauważyłem to napisze.
Zaczyna się tak prostymi zleceniami, że w pewnej chwili zaczynałem się zawodzić. Ale chyba o to chodziło, bo dzięki temu pierwsza wizyta na cmentarzu bardziej przykuwa uwagę. No i ta muzyczka przy pierwszym spotkaniu z Wiedźmami (przyczepiła mi się i łaże teraz jak głupi i nucę na okrągło ;D). Jak dla mnie ta muzyczka mogłaby się włączać przy każdej rozmowie związanej z głównym questem.Bardzo podobała mi się walka z Diabolo (czy jak tam mu). Klimat jakbym walczył z Balrogiem z Władcy Pierścieni.Humor też niezły np. akcja ze "Stawaj gruba świnio", czy rozmowy w szpitalu (tak zeżarłem w końcu tego cukierka ze stonki, chociaż czułem jakiś wewnętrzny niepokój).
Co nie do końca pasowało:1. Spowolnienia (bardzo dużo commonerów).2. Trochę mało wpisów do dziennika.3. Ja mam bzika na punkcie tła. Wolałbym trochę mniej commonerów, a więcej dostępnych wykonywanych akcji.Reasumując jestem na TAK ;D i podobało mi się, chociaż przy większych przygodach koniecznie więcej wpisów w dzienniku. Jak gra jest odstawiana na kilka dni bo nie ma czasu grać to właśnie dziennik pozwala połapać się o co chodzi.
 
@DanNie myśleliśmy, iż wpisów do dziennika może być za mało. Hmm... może to niektóre fazy powinny być nieco inaczej opisane. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie wpisów, to mamy na to specjalny wątek u nas http://forum.ifrit.pl/index.php?topic=1694.0@Speakmymind
Początkowo spora część przygody miała się kręcić wokół Monty Pythona. Zrezygnowaliśmy z tego, ale zdaję się, że w wiedźmach coś się tam ostało. :teeth:przepowiednia ujdzie?
 
genobis said:
Myślę, że zainteresowanie jest jednak zbyt małe, by pobieranie przez p2p było wygodne.RS to nie P2P.
Wiem, wiem, to był tylko skrót myślowy, jako inne sposoby na udostępnienie tego ;)No ale co z tym rapidem? A jak nie to, to chociaż na stronę news&community tutaj, przecież od tego ona chyba jest ;)
 
PanKasza said:
No ale co z tym rapidem?
Nie rozumiem, czy jest jakiś problem z pobraniem przygody z obecnego źródła?
PanKasza said:
A jak nie to, to chociaż na stronę news&community tutaj, przecież od tego ona chyba jest ;)
Oczywiście, jednak to - z przyczyn niezależnych od nas - dopiero w następnym tygodniu.
 
Nie no nie mogliście z tym poczekać do następnych świąt? Teraz to trochę, a nawet bardzo po nie w porę. Przygody jeszcze nie przeszedłem, ale, jak na razie podobają mi się owe zabójcze teksty. Je glejt? - Czy ja coś jem? itp. :beer:Wiem, że sporo nad tym pracowaliście, bo i słyszeliśmy o tym projekcie od dawna, ale cóż obecnie nastrój zimy mi średnio odpowiada, nawet w wy-zimie. Poza tym, tak abstrahując od tej akurat przygody - brakuje mi jakiejś, która wyszła by poza modele Wyzimy i Odmętów i przedstwaiła by jakiś inny kraj, aniżeli Temerię. Wiem, że to tytaniczna praca, no ale po prostu chciałbym. Takie były poniekąd Nici Przeznaczenia, ale były zabugowane i nie było widać gór na horyzoncie w miasteczku położonym w pobliżu Mahakamu.
 
genobis said:
genobis said:
No ale co z tym rapidem?
Nie rozumiem, czy jest jakiś problem z pobraniem przygody z obecnego źródła?
Przerywał jak szatan, ale już przestał... chyba ;P Inna sprawa, że to prawdopodobnie kwestia mojego aktualnego łącza, ale nvm ;)
 

Similar threads

Top Bottom