[W1][przygoda] Wiedźminkołaj

+
Nie istnieją standardowe problemy, najwyżej często występujące, ale i te są do wyeliminowania. A mógłbyś opisać swój problem? ;)
 
było już ze 2 razy 5 zakładek wcześniej ;)Pokonuje paskudnego Fleddera, biorę rózgę i nie rusza dalej.Nie mam trainerów ani innych dodatków. Ściągnąłem przygodę w wersji 1.2.
 
Hmmm... Chciałem znaleźć ścieżkę dźwiękową z Wiedźminkołaja do pobrania, ale nic nie mogę znaleźć. Wydaje mi się, że powinno być tutaj, ale materiały zostały skasowane. Można więc jeszcze zdobyć ten soundtrack, a także muzykę z innych przygód Ifrita? Bardzo mi na tym zależy - muzyka jest świetna i na okrągło nucę sobie motyw przewodni ;]

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Ścieżka dźwiękowa z Wiedźminkołaja jest w paczce z przygodą, pod tym adresem:
http://www.moddb.com/mods/merry-witchmas/downloads/version-121-english-polish-german-french

W innych przygodach jest pewnie tak samo. Na razie nie ma tylko OSTa Rozdroży, ale z tego co wiem, ma pojawić się jutro.
 
Witam. Przygoda fajna grałem gdy zainstalowałem patch'a 1.5. Ta przygoda uczy jednej rzeczy:





NIE BIERZ CUKIERKÓW OD DZIADÓW ZE SZPITALA LEBIODY BO CIĘ PRZERAZI TO CO ZARAZ ZOBACZYSZ!!!!! :D
 
Mam jeden poważny kłopot w tej przygodzie. czemu nie widać twarzy postaci podczas rozmowy/przerywników filmowych/gry?
Jest to bardzo denerwujące. I dlaczego ten błąd występuje we wszystkich dodatkowych przygodach jak na przykład Wiedźminkołaj czy Cena Neutralności? Nie można by wydać jakiegoś patcha który by to naprawiał? Mam oryginalną najnowszą wersję Wiedźmina ER z Platynowej Kolekcji gwoli ścisłości.
PS. Można by jeszcze dodać głosy postaci do tych dodatkowych przygód :) Wiem że trochę dużo wymagam ale by to bardzo polepszyło rozgrywkę...
Po prostu:
Update And Improvement
 
GeraltBlaviken said:
Mam jeden poważny kłopot w tej przygodzie. czemu nie widać twarzy postaci podczas rozmowy/przerywników filmowych/gry?
Jest to bardzo denerwujące. I dlaczego ten błąd występuje we wszystkich dodatkowych przygodach jak na przykład Wiedźminkołaj czy Cena Neutralności? Nie można by wydać jakiegoś patcha który by to naprawiał? Mam oryginalną najnowszą wersję Wiedźmina ER z Platynowej Kolekcji gwoli ścisłości.
PS. Można by jeszcze dodać głosy postaci do tych dodatkowych przygód :) Wiem że trochę dużo wymagam ale by to bardzo polepszyło rozgrywkę...
Po prostu:
Update And Improvement

Nie chciałbym się mądrzyć ale czy ty wiesz że takie dodanie głosów to nie byle coś?
Trzeba mieć w miarę profesjonalną ekipę.
 
Kiedyś w Ifricie zrobiliśmy znaczną część roboty jeśli chodzi o nagranie polskich głosów do Wesela. Da się, jeśli jesteś bardzo cierpliwy i poświęcisz dziesiątki godzin życia na ogarnięcie kilkudziesięciu aktorów rozsianych po całej Polsce i nagrywających we własnym domu.
Inicjatywa padła, gdy nie miałem już czasu na zajmowanie się tym min. 2 godzinny dziennie. Może nowe władze zespołu to odkurzą.
 
Ja nie piszę że się nie da, ja piszę że na to trzeba w miarę możliwości profesjonalną ekipę i czas na realizacje.
 
Witam
Przeglądnąłem cały wątek i jak widzę, nikt nie napisał gdzie znajduje się ukryta lokacja.
Jeżeli by to kogoś jeszcze interesowało to:
wejście do niej stanowi nieduży pomnik zlokalizowany koła szpitala - niedaleko dołu, pod murem obronnym.
Mam jeszcze takie pytanko
W szpitalu od elfa (nie pamiętam imienia) dostajemy misje odzyskania amuletu. Amulet posiada ghul, pojawiający się nocami, pod brama niedaleko targu. Jaką zapłatę możemy zatrzymać 3 kapsle z napisem "13", oznaczone są one jako przedmioty fabularne. Ciekawi mnie czy można je jeszcze do czegoś użyć czy stanowią one nasze "trofeum".
 
Last edited:

Similar threads

Top Bottom