[W1][W toku] Wiedźmin: ER Retexture

+
daniel8k said:
HUD przeszedł dzisiaj całkowitą modernizację, w drugiej części ekranu (minimapa) będzie to wyglądało podobnie.

To są działające paski? Jak Ci się udało je przesunąć względem siebie? Sądzę, że taka wiedza przydałaby się wszystkim, którzy majstrują teraz przy GUI.
Medalion w okręgu wygląda świetnie, może warto spróbować połączyć z nim paski życia tak jak w W2.
 
Tekstura pasków życia jest dziwnie zrobiona. To co jest w środku, czyli kolory, są na czarnym pasku a cała tekstura jest sporo dłuższa niż miejsce gdzie pasek ma się znajdować, tzn czerwony pasek jest długości full paska życia i na dodatek jest jeszcze kawał czarnego paska na prawo. Myślę że jeśli daniel8k przesunął tło pod paskami i zrobił je ukośne, to na tamtych dłuższych teksturach mógł paski przesunąć nieco w prawo i wyszedł mu taki efekt, skoro zaprezentował to chyba działający, prawda?
 
Mod wyśmienity. Czekam. Chętnie zobaczyłbym niektóre z obiektów w modzie Wiedźmin: Powrót Białego Wilka :)
Pozdrawiam twórcę.
 
Scani said:
To są działające paski? Jak Ci się udało je przesunąć względem siebie? Sądzę, że taka wiedza przydałaby się wszystkim, którzy majstrują teraz przy GUI.
Medalion w okręgu wygląda świetnie, może warto spróbować połączyć z nim paski życia tak jak w W2.

Oczywiście że działające :) Po części jest tak jak pisze P ATROL. Usiadłem trochę nad tymi paskami i wpadłem na pomysł wykorzystania wolnej przestrzeni, która była w teksturach pasków. Można na prawdę dość sporo elementów podobnie wykorzystać :)

Scani said:
Jak dla mnie nasapiło przesycenie motywu krwi w ekranach ładowania i interfejsie. Co za dużo to nie zdrowo.

Eee tam :D No dobra, tak na prawdę myślę nad zmianą motywu krwi :)
 
Jak dla mnie nasapiło przesycenie motywu krwi w ekranach ładowania i interfejsie. Co za dużo to nie zdrowo.
 
A mi się podoba ta krew. Gra jest krwawa, czerepy latają, członki latają, krew się leje, to i krwawe elementy jak najbardziej pasują.
Ale wokół medalionu (na wcześniejszym screenie) faktycznie trochę zbyt czerwono, ale po zmniejszeniu ilość krwi byłoby git.
Ten otoczony krwią "cień" Geralta obok ekranu ekwipunku wygląda fajowo.
"Pasek" życia u potwora jest kozacki. Nie podobało mi się oryginalne kółko.
 
Nie odpowiada mi jedynie krew, reszta jest naprawdę okej, wydaje mi się czy w ekwipunku te miecze jakoś się zmniejszyły?
 
Wiesiek powinien być mroczny. Te paski, jak i mapa, nie są. Przyciemniłbym je. A przy mapie i ikonce dnia dałbym jakąś trochę grubszą obwódkę.
 
Jak na razie to chyba najlepsze rozwiązanie jakie widziałem w obu tematach o przerabianiu Wieśmina pierwszego :)
 
Imo lepiej by wyglądało jakby te paski przy medalionie miały trochę mroczniejsze kolory, inny odcień np. pasek hp taką czerwień jak w W2.
 
Obyś go udostępnił wygląda to naprawdę mega ;) Aż mam chęć pograć w W1 z tymi zmianami :D
 
Coś się dzieje w temacie? Jak zmiany?
Btw. chciałbym dodać tylko, że zgadzam się z @janisz86, moim zdaniem miecze powinny być dłuższe.
Trochę mi nie pasuje to, że medalion, paski zdrowia i style są tak oderwane od siebie. Skoro chcecie się pozbyć tego "łącznika" to może spróbowalibyście połączyć medalion z paskami zdrowia?
Też wydaje mi się, że te paski są troszeczkę nazbyt przechylone, ale może się już czepiam. :p
 
WOW
zarąbisty mod, może dałbyś link do ściągnięcia nawet w taką próbną wersje z chęcią bym sobie pograł :D
 
Łał, dobrze to wygląda :)
Pracuj dalej, pomysły masz fantastyczne :)
Przerabiałeś też okno rozmowy? Bo nie widzę na screenach :)
 
Top Bottom