[W1][W toku] Wiedźmin: ER Retexture

+
Aktualnie mam trochę zleceń, które ogarniam ale postaram się nie długo ( może jeszcze dzisiaj wieczorem ) wysłać nowe screeny, chociaż będę to robił z mniejszą częstotliwością ale bez obaw, prace idą powoli lecz do przodu :)
 
Mam nadzieję że jak ukończysz ten wspaniały projekt to podzielisz się z innymi użytkownikami z forum ? bo nie ukrywam że specjalnie zainstalowałem wieśka widząc tak wspaniale zmodyfikowany klimat :)
 
pomige111 said:
Mam nadzieję że jak ukończysz ten wspaniały projekt to podzielisz się z innymi użytkownikami z forum ? bo nie ukrywam że specjalnie zainstalowałem wieśka widząc tak wspaniale zmodyfikowany klimat :)


Nie ma innej opcji :)

Screeny ładowania + dziennik i zmieniony wygląd paska życia u stóp naszych przeciwników.




 
A może dałoby sie w tym modzie zaimplementować poprawione tekstury npc oraz otoczenia z innych modów? Chyba, że planujesz zrobić to na własną rękę?:)
 
janisz86 said:
A może dałoby sie w tym modzie zaimplementować poprawione tekstury npc oraz otoczenia z innych modów? Chyba, że planujesz zrobić to na własną rękę?:)

Jeśli chodzi o otoczenie, chciałbym je nieco ożywić, myślę o budynkach, rościnności.
Nie chcę kopiować pracy innych, którzy tworzyli mody. Jeżeli coś zaimplementuję to będzie to na własną rękę :)

Porównanie, które kiedyś udało mi się zrobić po paru małych zmianach ;)

 
Tylko że problem jest taki, że może Ci to zająć i pół roku, a niektórzy wolą taką ciemniejszą wersję i zależy im tylko na interfejsie.
 
Rustine said:
Tylko że problem jest taki, że może Ci to zająć i pół roku, a niektórzy wolą taką ciemniejszą wersję i zależy im tylko na interfejsie.

Nie wykluczone że to będzie jako opcjonalny dodatek dla ludzi, którzy jednak będą chcieli wersje odświeżoną więc z tym nie ma problemu. Czy zajmie mi to pół roku ? O chciałbym żebym miał tyle motywacji żeby to dzięki temu udoskonalić :) Koniec wakacji to data przede wszystkim zakończenia modyfikowania interfejsu i wtedy mod zostanie udostępniony ale myślę że nie będzie to finalna wersja i po wakacjach wyjdzie wszystko w wersji jeszcze bardziej dopracowanej :)

@Scani,

Myślę że jestem na dobrej drodze w usunięcia motywu krwi z HUD'a i zastąpienia jej bardziej klimatycznym motywem :) Na początku wydawała mi się po prostu ciekawie wyglądająca :)
 
daniel8k said:

Coraz lepiej to wygląda, choć przyznam, że nie jestem fanem robienia z rozbryzganej krwi przewodniego motywu całego interfejsu.

Wygląda to tak jakbyś koniecznie chciał wysunąć przemoc na pierwszy plan, a nie jest ona jednak motywem przewodnim gry (jak w God of War czy Gears'ach). Owszem wystepuje, jest dosadna, brutalna i brudna, ale nigdy nie jest celem samym w sobie, a Geralt nie czerpie z niej jakiejś przesadnej przyjemności - miecz to dla niego ostateczne rozwiązanie. Jednak uwypuklenie tego elementu w twoim interfejsie zdaje się mówić co innego, sprawia, że gracz ma krew ciągle przed oczami bez jakiegoś szczególnego powodu. Tworzy to klimat "slasher'owaty" a niekoniecznie bardziej mroczny.

Oczywiście to tylko moje zdanie, a nie prawda absolutna
.
 
A poza tym, sprawia wrażenie jakiegoś takiego przypadkowego rozbryzgu. I w ogóle wychodzi z tego mieszanina różnych stylów, trochę w moim odczuciu przypadkowa. Interfejs z W1 odebrałam jako przemyślaną całość, a tu tego nie widzę. Są różne elementy nie pasujące do siebie.
 
Wszystko jest ok tylko ten rozbryzg krwi nie bardzo mi tu pasuje, wygląda tak sztucznie. Jak koniecznie chcesz go umieścić to mógłbyś trochę nad nim jeszcze popracować ;) Może inaczej by to wyglądało jakby ten rozbryzg był tylko wokoło głowy wilka i był nieco mniejszy. Bo tak to oba nakładają się na siebie i imo niefajnie to wygląda ;)/>
 
Top Bottom