[W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

+

[W1/W2] [W toku] [Świteź] Nowe spojrzenie na projekt i pytanie do graczy

  • Wiedźmin

    Votes: 18 36.7%
  • Wiedźmin 2 Zabójcy Królów

    Votes: 31 63.3%

  • Total voters
    49
Muzykę da się akurat przenieść bez problemu. A co do systemu walki - o gustach się nie dyskutuję, ja akurat lubię oba ;)

Modele z W1 zdają egzamin, o ile nie będzie armii klonów :)
 
Nie lubię tej nagonki na klimat Wiedźmina 2, wyolbrzymianie tego z pierwszej części bardzo mi się nie podoba.
 
...system walki to największa bolączka i wszyscy odetchnęli z ulgą, gdy się go pozbyli.

O przepraszam bardzo, jak już szypek26 zauważył nie wszyscy :p. Mi system z Wiedźmina 1 odpowiadał dużo bardziej niż ten z dwójki. Także proszę nie generalizować :p.
 
Walka w jedynce ma swój urok. Ogólnie rzecz biorąc podzielam w tej kwestii zdanie SMiki55, obydwa systemy są przyjemne, chociaż różnią się diametralnie. A co do klimatu... Tutaj też obydwie gry mi się bardzo podobają (z resztą ciężko o elementy, które mi nie pasują... no dobra, może poza armią klonów, zwłaszcza w jedynce), ale ciężko je jakoś przyrównać do siebie, bo są różne. Niby jedna seria, ale jednak każda część inna. Niemniej cały czas obstawiam, że dwójka z Redkitem daje naprawdę ogromne możliwości, pola z filmiku wstawionego przez Rustine kilka postów wyżej są i tak raczej namiastką możliwości edytora. Przynajmniej tak mi się zdaje. I nie trzeba aż tak się babrać w retekstury, żeby każdy nie wyglądał identycznie.
 
Last edited:
Jedyne z W1 czego nigdy się nie osiągnie w W2, to interfejs. Wszystko inne jest do przeniesienia :)

No, może z wyjątkiem modeli budynków, które w jedynce są "wrośnięte" w mapy...
 
Chaty w Bindudze właściwie też są niczego sobie i mają klimat. A co do interfejsu to fakt, jedynka tutaj ma przewagę, jest czytelnie i wszystko jest wyłożone na tacy. :D
 
Top Bottom