[W1][Windows] save editor / edytor save'ów / edytor sejwów - temat ogólny

+
[W1][Windows] save editor / edytor save'ów / edytor sejwów - temat ogólny

Witam!

Gram wiedźmina edycje rozszerzona i nie mogę uruchomić save editor pokazuje się tylko na chwile okienko i zaraz znika. Dodam ze mam najnowsza jave i Windows 7 64. Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem to proszę o pomoc.
 
Też miałem problem z edytorem. W moim przypadku pomogło gdy zainstalowałem starszą wersję javy 6 update 20. Do tego ponownie zainstalowałem grę z patchem 1.5
 
Witam. Czy mógłby mi ktoś napisać krok po kroku jak odpalić Save Editor do wersji "Edycja Rozszerzona" (patch 1.5) na Windows 7 Ultimate 64-bit? Mam Java 7 Update 40. Przeszukiwałem wiele forów jednakże część z nich była po angielsku i niewiele zrozumiałem.

Pozdrawiam, Yogii26
 

borias

Forum veteran
Z ciekawości sprawdziłem u mnie i faktycznie edytor nie chce się uruchomić (W7 64bit). Wcześniej użytkownicy pisali, żeby spróbować z edytorem do zwykłej wersji gry, a nie rozszerzonej albo zainstalować Javę we wcześniejszej wersji (6 upd 20). Aktualna to 7 upd 25.
Wszystko jest w tym wątku.
 
Witam otóż mam problem z programem Save Editor do wiedźmina 1 Edycji Rozszerzonej.
Gdy włączam grę wyskakuje:
"Exception during program initialization

java.io.IOException: Localized strings database C:\Program Files (x86)\Wied«min\Data\dialog_5.tlk does not exist

TWEditor.Main.main(Main.java:203)"


Posiadam Windows 8 64Bit oraz najnowszą Javę.
Proszę o pomoc, bo przeszedłem Wiedźmina już kilka razy a teraz chcę się pobawić :D/>/>.
 
Zmień nazwę katalogu z Wiedźminem na coś takiego: "Wied«min Edycja Rozszerzona". Po załatwieniu spraw w edytorze musisz ponownie zmienić na "Wiedźmin Edycja Rozszerzona", bo gra się nie odpali.
 
Rustine said:
Zmień nazwę katalogu z Wiedźminem na coś takiego: "Wied«min Edycja Rozszerzona". Po załatwieniu spraw w edytorze musisz ponownie zmienić na "Wiedźmin Edycja Rozszerzona", bo gra się nie odpali.
Nadal nie działa :(
 
Risuey said:
Witam otóż mam problem z programem Save Editor do wiedźmina 1 Edycji Rozszerzonej.
Gdy włączam grę wyskakuje:
"Exception during program initialization

java.io.IOException: Localized strings database C:\Program Files (x86)\Wiedźmin\Data\dialog_5.tlk does not exist

TWEditor.Main.main(Main.java:203)"


Posiadam Windows 8 64Bit oraz najnowszą Javę.
Proszę o pomoc, bo przeszedłem Wiedźmina już kilka razy a teraz chcę się pobawić :D/>/>.

a to co? nie ogarniam, ale skasuję
sz
 
Dobra po prostu musiałem zmienić katalog na Wied«min zasugerowałem się podpowiedzią kolegi Rustina i zamiast zmienić na Wied«min Edycja Rozszerzona zmieniłem na Wied«min i działa :)/>

post #2:

Rustine said:
Zmień nazwę katalogu z Wiedźminem na coś takiego: "Wied«min Edycja Rozszerzona". Po załatwieniu spraw w edytorze musisz ponownie zmienić na "Wiedźmin Edycja Rozszerzona", bo gra się nie odpali.
Dzięki udało się ale musiałem zmienić na Wied«min :)

scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj" - jeśli nie umiesz, przeczytaj Forumowy Samouczek
szypek
 
Witam mam podobny błąd i miałbym prośbę, aby ktoś podmienił mi atrybuty w Save Editorze który mi nie działa i przesłał plik ponownie. Plisss :)

http://www55.zippyshare.com/v/13687002/file.html
 
Witam!
Na samym początku chcę powiedzieć, iż szukałem rozwiązań tu na forum i takowego nie znalazłem!

Mam dosyć dziwny problem. Mowa tu o Save Editorze do ER. Kiedyś jak miałem zainstalowaną grę (gdzieś z pół roku temu) wsystko ładnie działało. Dziś chciałem powrócić do gry, ale jakoś specjalnie nie widzi mi się od nowa męczyć, po prostu chcę zbadać jeszcze 2 ścieżki. Sciągnąłem SE i wyskakuje mi taki błąd: http://scr.hu/0uyj/c85na .

I teraz w zasadzie mam dwie prośby (albo albo)
1. Pomóżcie mi z tym problemem.
lub
2. Mógłby ktoś po prostu za mnie ulepszyć mi save, o ile ma zaisnalowanego Wiedźmina i SE?

Scalam.
Szypek
 
No kurde ludzie uczcie się języków. Pisze wyraźnie, że nie może znaleźć lokalizacji katalogu z Wiedźminem. Zastanów się skąd uruchamiasz i gdzie masz instalkę i sejwy do W2
 
Rustine said:
Zmień nazwę katalogu z Wiedźminem na coś takiego: "Wied«min Edycja Rozszerzona". Po załatwieniu spraw w edytorze musisz ponownie zmienić na "Wiedźmin Edycja Rozszerzona", bo gra się nie odpali.
Ewentualnie po prostu: "Wiedzmin Edycja Rozszerzona".
 
Ktoś już kiedyś w podobnym temacie pisał, że trzeba zmienić na Wied«min. Bez Edycji Rozszerzonej w nazwie.
 
Top Bottom