[W2] Braterstwo Wilków

+

[W2] Braterstwo Wilków

  • Zagrałbym w polską wersję przygody.

    Votes: 30 93.8%
  • Wystarczy mi wersja angielska.

    Votes: 2 6.3%

  • Total voters
    32
[W2] Braterstwo Wilków



CDPRed/REdkit blog: http://cdpred.com/ (zakładka "REDKIT" na górze strony)
Nexusmods: http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/732/?
*Aktualnie przygoda jest tylko w języku angielskim*​

Nie każdy wie, że podczas podróży z Vergen do Loc Muinne, wiedźmin Geralt zatrzymał się w wiosce Trumka, gdzie za sprawą niezwykłego zbiegu okoliczności spotkał swego przyjaciela po fachu Lamberta. Łowcom potworów nie było jednak dane w spokoju cieszyć się wódką, strawą i opowieściami ze szlaku. Nękana atakami tajemniczej bestii osada skrywała bowiem sekret, który już wkrótce wystawił na ciężką próbę ich braterstwo.


(Ponieważ oficjalne forum REDkita nie jest zbyt popularne, pozwolę sobie zamieścić info także tutaj;))
Z przyjemnością informuję, że po ponad roku ciężkiej pracy wypuściliśmy naszego moda-przygodę do Wiedźmina 2 pod tytułem "Braterstwo Wilków". Modyfikacja to około 3 godzin rozgrywki na pięknej, ręcznie przygotowanej mapie. Powyżej zamieszczam kilka screenshotów lokacji, abyście mogli nacieszyć oczy.

Zapraszam do zadawania pytań, komentowania lub po prostu zagrania w naszą przygodę!

Team: @Enzinho , @Aciek , @Horn

Update 1.01: Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Eric się nie pojawiał. Jeżeli ktoś utknął w tym momencie, to po pobraniu nowej wersji moda, może kontynuować przygodę od ostatniego autosave'a. [14.02.15]
 
Last edited:
A oprócz nexusa nie jest dostępna nigdzie indziej? Bo bym bardzo chętnie zagrał, ale nie mam tam konta, a zakładać jakoś nie mam chęci. :)
A co do PL to tak, ja poproszę. obrazki bardzo zachęcające. :thumbsup:
 
Screeny bardzo intrygują. Powrót Białego Wilka się nie obrazi, jak zrobię sobie od niego trzygodzinną przerwę - o ile nie zniechęci mnie brak polskiego tłumaczenia w Braterstwie.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie myślałem, że przy W2 ktokolwiek jeszcze dłubie.
 
Świat jest naprawdę śliczny.

Ale dwie sprawy mi się nie podobają: Iorweth jako kanoniczny wybór (a fuj! :p) oraz cintryjskie wahadło.
Na razie troszkę pobiegałem i jest naprawdę uroczo.
Natomiast kompletnie nie rozumiem braku jakiejkolwiek muzyki.
 
Last edited:
A ja poproszę moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, by być w zgodzie z regulaminem i nie robić zamieszania. A sam mod całkiem ciekawy i pewnie sam go wypróbuję
 
A ja poproszę moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, by być w zgodzie z regulaminem i nie robić zamieszania. A sam mod całkiem ciekawy i pewnie sam go wypróbuję
Nie ma odpowiedniego działu, ten z modami do W2 przekierowuje na opuszczone forum Redkita.
 
Ale dwie sprawy mi się nie podobają: Iorweth jako kanoniczny wybór (a fuj! :p) oraz cintryjskie wahadło.
Na razie troszkę pobiegałem i jest naprawdę uroczo.
Natomiast kompletnie nie rozumiem braku jakiejkolwiek muzyki.
Miałem w planach zrobienie dwóch ścieżek do wyboru na początku - Iorwetha lub Roche'a, ale na planach niestety się skończyło w tym przypadku. Natomiast muzyka w modzie być powinna... A jeżeli rzeczywiście jej nie masz, to ja niestety nic nie doradzę, bo tą działką zupełnie się nie zajmowałem.
 
A ja poproszę moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, by być w zgodzie z regulaminem i nie robić zamieszania.
Żeby być w zgodzie z regulaminem i nie robić zamieszania, to powinieneś użyć opcji "raportuj", a nie pisać posta :p Pamiętaj o tym na przyszłość.

Zasadniczo temat powinien zostać zamknięty, ponieważ forum właściwym dla modów / przygód do Wiedźmina 2 jest forum RedKita. Niemniej jednak moderacja nie ma zamiaru się wyzłośliwiać (tym bardziej, że są to pojedyncze przypadki), więc proponuję na tym ten wątek zakończyć i wrócić do rozmów na temat samej przygody.
 
Natomiast kompletnie nie rozumiem braku jakiejkolwiek muzyki.

Upewniłeś się, że masz włączoną muzykę w grze? Ewentualnie może to być jakiś jednorazowy błąd. Może rozpoczęcie przygody na nowo rozwiąże problem?
 
Upewniłeś się, że masz włączoną muzykę w grze? Ewentualnie może to być jakiś jednorazowy błąd. Może rozpoczęcie przygody na nowo rozwiąże problem?
Mam włączoną, natomiast w okolicach karczmy przez chwilę coś grało, niestety tylko chwilę. Ogólnie jest bardzo cicho. Głosów nie ma, więc muzyka powinna być obecna przy każdej rozmowie.
 
OK. Przepraszam. Po prostu widziałem, że w dziale W2 jest temat o modach, ale nie wiedziałem, że przekierowuje on na stronę RedKita (mam osobną zakładkę dla tej strony). I ja również nie chciałem być złośliwy, po prostu gdy zobaczyłem temat z nazwą "[W2] ..." w dziale Wieśka 1 byłem nieco zaskoczony.

PS. Aż wstyd się przyznać, że wcześniej nie zauważyłem opcji raportowania :lol:
 
Upewniłeś się, że masz włączoną muzykę w grze? Ewentualnie może to być jakiś jednorazowy błąd. Może rozpoczęcie przygody na nowo rozwiąże problem?
Pomogło ponowne włączenie gry, dzisiaj wszystko super działa. Naprawdę świetna i dopracowana przygoda, świat i szczegóły naprawdę zachwycają, fantastyczna robota.
 
Update 1.01: Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Eric się nie pojawiał. Jeżeli ktoś utknął w tym momencie, to po pobraniu nowej wersji moda, może kontynuować przygodę od ostatniego autosave'a.

Mam dobrą wiadomość, dobrzy ludzie: Mod został zweryfikowany przez CDPR i jest już dostępny do ściągnięcia przez ich bloga: http://cdpred.com/ (zakładka "REDKIT" na górze strony). :) [16.02.15]
 
Last edited:
Top Bottom