[W2] [Przygoda] Bestie przeszłości.

+
[W2] [Przygoda] Bestie przeszłości.

Witam wszystkich moich braci, fanów kultowej Polskiej gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Pragnę również powitać wszystkich przedstawicieli Studia CDPROJEKT RED! Jako członek zespołu Crash Again mam zaszczyt zaprezentować wam naszą pierwszą przygodę pt. „Bestie Przeszłości” stworzoną w edytorze REDkit. Na początek po oficjalnym powitaniu wszystkich gości, opowiem w skrócie historię powstania owego projektu.

Historia projektu

Na początku był chaos, a z tegoż chaosu wyłonił się REDkit. Ludzie z różnych stron polski zbierali się na forum by odkrywać i tworzyć nowe przygody, w tym tłumie ludzi pojawiło się dwóch gości, którzy mieli plany i marzenia – utworzenie przygody do ich ulubionej gry. Nie będę wspominał o projekcie Świteź na Djinni – zapewne niektóre osoby wiedzą o co chodzi. Idźmy dalej. Ci dwaj goście stworzyli zespół moderów, do którego dołączyło się jeszcze kilka osób . Wszyscy wspólnie z pasją chcieli stworzyć przygodę – prostą – w celach naukowych. Ruszyły prace – tak – po czym wykruszyła się jedna osoba, po tym druga. Tak to w tym biznesie bywa. Ktoś zrobił planszę, ktoś napisał dialogi, były postępy. Niestety – w projekcie została jedna osoba. Po tym wszystkim, prace zostały na jakiś czas wstrzymane.Na szczęście PlaYeR’a olśniło – zabrał się do pracy i po długich męczących nocach przy samej kawie i chipsach z soundtrack’iem z pierwszej części Wiedźmina – dokończył to co wspólnie zaczęliśmy.

Cechy „Bestii Przeszłości”

Czas gry: od 15min do 45min.

Miejsce akcji: Mniej lub bardziej nieokreślone miejsce położone na terytorium Temerii, z malowniczą okolicą, karczmą i piękną górą.

Bohaterowie: Geralt, Triss oraz kilka innych dotąd nie poznanych barwnych postaci. Wymagania sprzętowe: Takie same jak podstawowe wesja Wiedźmina 2

Opis fabularny

Geralt na swoim szlaku tuż po spotkaniu z Letho, natrafia na drodze na zwłoki, są wyjątkowe paskudnie rozszarpane. Widać w okolicy są potwory, znaczy robota. Jednak, sam wiedźmin nie wiedział – do czego go to wszystko doprowadzi… I tu rozpoczyna się nasza historia… Twoja historia. Przygoda oferuje 4 różnych zakończeń w dwóch wątkach, na mapie są poukrywane przedmioty które sporo ułatwią grę, na swojej drodze spotkasz różnej maści potwory które będą chciały wypruć z ciebie flaki i je zjeść albo po prostu zabić dla zabawy. Ponad to, będziesz zmagał się w walce na pięści, lub siłowaniu się na rękę. Wszystko jest okraszone znakomitymi dialogami.

Zapraszam do ściągania, grania oraz komentowania. Prosimy wziąć pod uwagę jedną rzecz – mod jest stworzony w celach naukowych i jest to wersja ALPHA.

Ekipa odpowiedzialna za przygodę to:

MuzyQ

PIaYeR

Aciek

Osoby które wspomogły nas to:

Rangar

Eljotes

Ślimak

Na koniec dorzucę informację o tym że Crash Again ma nowych członów którzy są podzieleni na dwa zespoły gdzie każdy z nich pracuje nad innym projektem o których więcej już niebawem.

Pobrany plik rozpakowujemy i wrzucamy do folderu UserContent który się znajduje w dokumenty>Witcher 2.Jeżeli taki folder nie istnieje tworzymy goi sami.
LINK DO POBRANIA:http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=mod&m=show&p=123​
 
Próbował ktoś z wersją steamową? Zrobiłem ten folder UserContent w dokumentach i władowałem tam ten folder "bestie" ale przygody nie widać. xD
 
Możesz spróbować pobrać łatę 3.4.1 ,która umożliwia wybranie katalogu z modem.Mam wersję pudełkową ,ale może tu jest problem
 
U mnie (wersja steamowa) wykrywa bez problemu, ale przy próbie uruchomienia wywala do pulpitu z błędem:
KLIK
Sam wiesiek działa bez problemów, wcześniej miałem zainstalowane FCR2 - może to jest problemem?
 
Ale steam chyba ma najnowszą wersję czy się mylę? Gdzie jest ta opcja wyboru katalogu z modem?
 
Nie miałem opcji wyboru katalogu, po wejściu w nową grę mam od razu opcję user content i w nim jest widoczny mod. Możliwe, że to sprawka FCR, bo on sam aktywuje się przez user content managera. Mój problem chwilowo dotyczy czegoś innego, ktoś ma pomysł co może być przyczyną błędu z brakiem pamięci?
Wiesiek śmiga na średnio-wysokich detalach, mam Win 8.1, 4GB ramu, GF710M 2GB, Core i5 2,6GHz. Do tej pory podobnych problemów z grami brak.

@down
Na speedyshare nie trzeba niczego instalować, klikasz linka nad gwiazdkami i wio ;)
 
Chętnie się zaznajomię, ale prosiłbym o jakiś inny hosting bez instalowania downloadera :)
 
Panowie, opcja zmiany ścieżki jest w Launcherze. Wchodzimy w pozycję "Mody" i wybieramy przycisk "Path".
 
Mam zapasową wersję Wieśka z gog.com, ponieważ płytkę pożyczyłem wujkowi. Mod śmiga mi bez problemu, fakt są bugi nazwy postaci są tak jak w redkicie np.triss030405 coś tam coś tam, ale się wgl. tym nie zrażam, ponieważ to jest wersja Alpha jak to Player napisał. Ogólnie po 30 min rozgrywki, tam trochę biegania zabijanie potworów itp. jest bardzo okej. Świat wygląda świetnie, karczma trochę uboga i można by ją trochę rozbudować. Jak na razie dobra robota ;) Myślę, że jakoś w piątek zabiorę się za przechodzenie tego moda, ponieważ na razie brak czasu ;)
 
Czyli co steam się nie aktualizuje na bieżąco? Bo u mnie takiego czegoś nie ma xD
 
I teraz się wszystko zgadza, zawsze mi tu coś brakowało. Hmm dziwne, bo zawsze wszystkie łątki się same instalowały.
 
Ale źródła do pobrania moglibyście trochę zdywersyfikować :p Ja bym dał ze trzy wiodące hostingi (wiodące pod kątem kont darmowych, które nie mają limitów) + stronę RedKita + ModDB + Nexus.

Ale to tylko sugestia ;)
 
Długo dziś nie pograłem, ale mam już parę screenów z paroma błędami, które później via PW podeślę, jeżeli ktoś mnie nie ubiegnie. ;)/>
 
Top Bottom