W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Maciekw said:
Dubbing będzie, o to się chyba nikt nie martwi. Yerpenowi chodzi tylko o to, czy teksty w grze będą pisane po polsku, czy tłumaczone z angielskiego.
Wybaczcie, źle zrozumiałem. W pierwszej części na pewno nie były tłumaczone z J. Ang. więc sądzę że dwójka też będzie miała pisane teksty na nowo.
 
gaara1 said:
gaara1 said:
Polska gra bez dubbingu? Nie no... niemożliwe. Oczywiście że będzie dubbing(czy tak to mogę nazwać?).
Powstała polska gra która nie miała polskiego dubbingu a jest nią...Painkiller! :p
Z tego co wiem, Two Worlds też nie miał polskiego dubbingu, tylko napisy, ale w dwójce ma być.Chociaż i tak mnie to nie obchodzi, grałem w TW1(nie mylić z the witcher!:p) i była cienka.
 
Ehh, kilka kwestii, żeby wyjaśnić zamieszanie.1. Gra powstaje po Polsku, tak jak jedynka.2. Gdy Polska wersja zostanie zaklepana, wtedy dopiero tłumaczymy na inne języki.3. Na pewno będą polskie głosy.
 
To ja może wkleję tu moje poprzednie pytania na które nie dostałem odpowiedzi. :)1. Jak wiemy, gra będzie podzielona na akty. Czy będzie możliwość swobodnego poruszania się po świecie gry? Tzn. tak jak w Gothicu 2 obojętnie jaki akt mieliśmy, mogliśmy się stale przenosić z Khorinis do Koloni górniczej i na odwrót, nie było żadnego ograniczenia z aktami związanymi. Czy tu też będziemy mogli swobodnie eksplorować świat, niezależnie od aktu?2. Czy możecie coś na dzień dzisiejszy powiedzieć na temat [wreszcie] manualnego parowania ciosów?3. I czy model Triss się nie zmieni Cheesy od tego tutaj: http://www.videogamer.com/pc/the_witcher_2/screenshot-4.htmczy może na obecnym etapie już się zmienił, a jeśli są planowane poprawki to jakie? Pytam bo bardzo lubię tą postać z sagi i według mnie wygląda idealnie i szkoda by było gdyby się zmieniła. Smiley
 
TyrtanoX said:
To ja może wkleję tu moje poprzednie pytania na które nie dostałem odpowiedzi. :)1. Jak wiemy, gra będzie podzielona na akty. Czy będzie możliwość swobodnego poruszania się po świecie gry? Tzn. tak jak w Gothicu 2 obojętnie jaki akt mieliśmy, mogliśmy się stale przenosić z Khorinis do Koloni górniczej i na odwrót, nie było żadnego ograniczenia z aktami związanymi. Czy tu też będziemy mogli swobodnie eksplorować świat, niezależnie od aktu?
bullshit, z tej wyspy, na której był smok-ożywieniec nie dało się potem wrócić do Khorinis.Poza tym jak to sobie wyobrażasz fabularnie? Powiedzmy że akt 1 jest oddalony o setki kilometrów od aktu 2, przebycie tej trasy to co najmniej kilka dni, w ciągu których fabularnie ma się nic nie zdarzyć, bo chciałeś tam wcześniej sobie pozabijać kilka słabszych potworów?
 
Retikulum said:
Retikulum said:
To ja może wkleję tu moje poprzednie pytania na które nie dostałem odpowiedzi. :)1. Jak wiemy, gra będzie podzielona na akty. Czy będzie możliwość swobodnego poruszania się po świecie gry? Tzn. tak jak w Gothicu 2 obojętnie jaki akt mieliśmy, mogliśmy się stale przenosić z Khorinis do Koloni górniczej i na odwrót, nie było żadnego ograniczenia z aktami związanymi. Czy tu też będziemy mogli swobodnie eksplorować świat, niezależnie od aktu?
bullshit, z tej wyspy, na której był smok-ożywieniec nie dało się potem wrócić do Khorinis.Poza tym jak to sobie wyobrażasz fabularnie? Powiedzmy że akt 1 jest oddalony o setki kilometrów od aktu 2, przebycie tej trasy to co najmniej kilka dni, w ciągu których fabularnie ma się nic nie zdarzyć, bo chciałeś tam wcześniej sobie pozabijać kilka słabszych potworów?
W Baldurze się tak dało, a to klasyk gatunku, na którego rozwiązania techniczne nie narzeka prawie nikt. ;p
 
podejrzewam że fabularnie będzie tak rozwiązane jak mniej więcej w jedynce. Jak dla mnie nic w tym złego, zwłaszcza, że poszczególne lokacje mają być o wiele większe.
 
TyrtanoX said:
To ja może wkleję tu moje poprzednie pytania na które nie dostałem odpowiedzi. :)1. Jak wiemy, gra będzie podzielona na akty. Czy będzie możliwość swobodnego poruszania się po świecie gry? Tzn. tak jak w Gothicu 2 obojętnie jaki akt mieliśmy, mogliśmy się stale przenosić z Khorinis do Koloni górniczej i na odwrót, nie było żadnego ograniczenia z aktami związanymi. Czy tu też będziemy mogli swobodnie eksplorować świat, niezależnie od aktu?2. Czy możecie coś na dzień dzisiejszy powiedzieć na temat [wreszcie] manualnego parowania ciosów?3. I czy model Triss się nie zmieni Cheesy od tego tutaj: http://www.videogamer.com/pc/the_witcher_2/screenshot-4.htmczy może na obecnym etapie już się zmienił, a jeśli są planowane poprawki to jakie? Pytam bo bardzo lubię tą postać z sagi i według mnie wygląda idealnie i szkoda by było gdyby się zmieniła. Smiley
Ad.1 Raczej skłonimy się do modelu znanego z W1 , a więc nie będzie można się 'cofać'.Ad.2 W czasie pokazu Adam pokazywał, że teraz będzie klawisz odpowiedzialny za blok, a więc będzie to czynność manualna.Ad.3 Primo, link nie działa ;) Secundo, modele będą się jeszcze na pewno zmieniały, mniej lub bardziej, nie mniej można uznać że modele które teraz mamy wskazują kierunek jak będzie finalna wersja wyglądała.
 
A to spoko, mam nadzieję że na lepsze. A link daję juz tylko dla przyzwoitości :)http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=183014
 
Dziendobry! To ja mam trzy pytania dotyczace filmiku o konferencji! ( "O Jezu ci fani sie do wszystkiego przyczepiaja!!!!")1: Czy włosy Geralta beda sie ruszac i wogle bo nie zauwazyłem2: Czy zamiezacie poprawic jeszcze walke? Bo z tego co widze miecz przelatywał przez ciała elfów bez trudnosci, i nawet jesli to jest "ostra brzytwa Geralta" to krew powinna bardzej leciec i/albo ziomale powinni sie rozpadywac wna dwa czensci3: A na temat krwi, to czy zamiezacie ja zmienic na bardziej anatomiczna(ciemna, o róznych sposobach "sikania") czy zostanie ten keczup?To by było na tyle. Sorki bo nie mam polskiej klawiatury, a raczej mam taka "specyficzna" z " ł , ó "ale mam nadzieje ze sie da przeczytac/zrozumiec.
 
Hehehe to ja ci odpowiem:1. Panowie z CDP Red mówili już, że tak. Włosy będą się ruszać.2. Sam ciekaw, bo coś mi w tym też nie pasuje... Może ta jakby za późna kolizja i małe znaczenie uderzenia(tzn. uderzenie mieczem małe wrażenie na oponentów wywiera, jakby worki z kartoflami uderzać... cholera nie umiem opisać :p).3. Krew też zostanie poprawiona. Gra dopiero została ukończona w 60% więc jeszcze dużo zmian będzie.
 
No to ja mam teraz pytanie do PanKarola.Jak wiemy w pierwszej części był dostępny grywalny epilog. Dlatego zastanawiam się czy w tym przypadku również będziemy mieli możliwość rozpoczęcia gry w miejscu w którym skończyła się jedynka. Uważam że fajnie by było zobaczyć ekshumację zwłok niedoszłego zabójcy króla, zwiedzić przystań w której znajdował by się nasz statek aby nabyć potrzebny nam ekwipunek oraz przejść krótki tutorial który objaśniał by nam mechanikę walki. Zastanawiam się też czy zamierzacie w dwójce albo jej następczyni zamieścić Brokilon i Driady oraz lożę czarodziejek? (oczywiście w pełnej krasie a nie jako wzmiankę jak to miało miejsce w pierwszej części) :hmmm:
 
Prolog W2 jest bardzo fajnym linkiem pomiędzy tym czym skończył się W1, a tym o czym będzie w W2, więc sądzę, ze powinno ci się spodobać. Co do tego jakie krainy i postacie spotkamy w W2 to niestety jeszcze nie mogę nic powiedzieć. Nowe informacje będą systematycznie ujawnianie aż do dnia premiery.
 
Nie jestem pewny czy takie pytanie już padło, ale zaryzykuję :)Ot takie głupie pytanie, czy jest możliwość że w Wiedźminie 2 pojawi się Kalkstein, albo np. Shani ?
 
Czy Geralt natknie się na jakąś inną postać znaną z książek ? Nie wiem czy było to już wcześniej omawiane ale czy w kwestii Alwina wszystko zostało już powiedziane i wącha on kwiatki od spodu czy istnieje jednak szansa że się jeszcze pojawi ?
 
Top Bottom