W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Czy pokażecie jak najszybciej ten polski dubbing szerszej publiczności bo już ludzie mówią że lepszy będzie angielski(bo pewnie bo 1 zdaniu oceniają)?

Witam,Pytanie dość nietypowe.Otóż przeglądając sieć w poszukiwaniu wszelkich możliwych news`ów na temat TW2 gdzieś znalazłem krótki film ze sceną w namiocie (Geralt i Triss). Trwa to 1:39 i wygląda świetnie. Czy można to w jakikolwiek sposób upubliczniać nie łamiąc żadnych praw i nie działając na szkodę CDPR? Przez upublicznienie rozumiem przesłanie go jako film użytkownika na www.gametrailers.com w temacie The Witcher 2: Assassins of Kings (oczywiście w kategorii "adult"). Film sam w sobie wg. mnie nie zawiera żadnych tzw. spoilerów a bardzo fajnie pokazuje zarówno talent twórców w ukazaniu romansu jak i lekkiej erotyki jak i w możliwościach samego silnika RedEngine. Nie znam się na tym ale logika podpowiada mi, że autor powinien najpierw chyba wyrazić na to zgodę jeśli nie jest to oficjalny materiał stąd moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam !!

Takie mnie naszło, ale jakoś nie wiem czy było, ale zadam więc bez nerwacji :pCzy w W2, w hmm open-worldzie, będzie nadal istniała możliwość levelowania poprzez respawnujące się do 24h potworki? Te zgnilce i insze bestyje - czy będzie limit ich wykończenia, czy raczej bez końca, bez endu?

Gram.pl said:
Grę można zainstalować na dowolnej ilości komputerów, a nawet pięć kopii aplikacji może być uruchomiona jednocześnie.
1. Pięć aplikacji na jednym kluczu?2. Czy jest szansa na wprowadzenie w jakimś patchu opcji wyłączenia autosave'a?3. Czy w dubbingu W2 znajdzie się miejsce dla Miłogosta Reczka? Jak sam mówi:
Miłogost Reczek said:
Tęsknię za „Wiedźminem”... Podobno ma być przygotowana „dwójka”... Bardzo bym chciał przy niej pracować i z tym samym zespołem realizatorów. Bardzo.
4. Będą fazy księżyca?5. Pod ALT-em jest turlanie? Co właściwie jest pod ALT-em?6. Dlaczego przeciwnicy nie mogą spaść z urwiska podczas walki? A może mogą, tylko TUTAJ tak wyszło?7. Czy bonusy na mieczu (np. z oleju i osełki) sumują się?8. W jak dużym stopniu otoczenie reaguje na Aarda? Postronni ludzie jakoś to komentują, a może też sami są podatni na działanie znaku?9. Jak to się stało, że nieocenzurowana wersja W2 dostała w Niemczech znaczek 16+?10. Kiedy gra osiągnie status gold? Nie zostało już przecież dużo czasu. Już wiadomo.11. Kiedy będziecie wysyłać egzemplarze do recenzji?12. Czy w W2 będą finishery z jedynki? Macie przecież już gotowe animacje, więc ich wprowadzenie do gry nie powinno stanowić większego problemu... Zawsze to jakaś większa różnorodność...13. Czy możliwość wcześniejszego uruchomienia kolekcjonerek przysługuje tylko Polakom, czy też wszystkim na świecie?14. Czy to koniec próbek głosów przed premierą?15. Dlaczego nie zdecydowaliście się na wprowadzenie ran? Przez to takie finishery wyglądają sztucznie.16. Kiedy będzie można zobaczyć reklamę telewizyjną? (tak przy okazji to was proszę - nie wrzucajcie do niej tandetnych tekstów w stylu i ty możesz uratować świat)17. Jaką grupę docelową (i wiekową) rozumiecie poprzez pojęcie casual?18. Planujecie ie przed premierą interaktywne zwiastuny (jak np. TEN) na YouTube?19. Dlaczego akurat CookedPC (katalog w głównym folderze gry),a nie np. FriedPC? ;) Coś takiego jest w UE3, ale wy przecież nie macie z nim nic wspólnego. Ten termin pachnie... kuchnią. ;)20. Rozumiem, że rozszerzenie .dzip jest jakąś ewolucją WinRAR-owskiego .zipa i będzie możliwe jego rozpakowanie na czynniki pierwsze za pomocą tegoż programu?21. Czy kierując inną postacią będziemy mogli zbierać przedmioty do ich ekwipunku, decydować o tym, co na sobie noszą i czym walczą?22. Będą jakiekolwiek możliwości targowania/obniżania cen w ciągu gry?23. Czy alkohol wciąż jest obecny w grze (tzn. można go pić samemu i z innymi)24. Czy byłaby szansa na wprowadzenie drugiej, dobrowolnej opcji interfejsu (obrazek - kliknij tutaj), w której pojawiłoby się kilka małych zmian kosmetycznych (szczegóły w obrazku), które jednak usunęłyby konieczność korzystania z paska przesuwania? Wiem, że teraz to niemożliwe, ale może po premierze, w jakimś patchu...25. Zrobicie coś do premiery z tymi przenikającymi kostkami? Nie żeby mi to strasznie przeszkadzało (na pewno macie milion innych zmartwień) - tak tylko pytam z ciekawości.26. Czy przedmioty wyrzucone z ekwipunku będą ciągle leżały na ziemi?Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to gratuję - przebrnięcie przez 25 nachalnych pytań nachalnego użytkownika to nie lada wyczyn... ;)

Czy na zalecanych wymaganiach sprzetowych
Procesor: Intel Core 2 Quad lub AMD Phenom X4Pamięć RAM: 3 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista i Windows 7Karta graficzna: 1 GB RAM, wspierająca Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 lub ATI Radeon HD4850)
Bd można grac na ULTRA bez ścinek i szwanków etc?Czy hyperthreading jest konieczny do ultra?

1. Podstawowe pytanie na temat zabezpieczenia W2 - co jeśli gracz nie będzie miał dostępu do Internetu? Może wyrzucić grę do kosza? Uprzedzając odpowiedź - tak, będą takie sytuacje.2. Zauważyłem pewny mankament na jakimś filmiku z W2 - mam nadzieję, że będziecie wiedzieć o co chodzi. Otóż król po rozmowie z Geraltem tuż przed bitwą w cutscence wyjmuje miecz. Po przerywniku król biegnie już nagle bez miecza w ręce. Będzie naprawione?3. Dialogi w końcu nagrywaliście tak jak w W1 w Start International Polska czy gdzieś u siebie tym razem?

Czy poziom trudności "insane" będzie się różnił poziomem trudności od poziomu "hard"?Dla tych którym pytanie moje może się wydawać bez sensu dodaje objaśnienie:Chodzi mi o to, że "insane" wprowadza zasadę: jedna śmierć -> koniec gry. Czy poza tym będzie się grało tak samo jak na "hard" czy może łatwiej albo trudniej?

Czy w zaawansowanych ustawieniach grafiki będzie można wyłączyć rozmycie tła? Bardzo mnie to denerwuje we wszystkich grach, a w Wiedźminie 2 wygląda to na mocno przesadzone.

Czy silnik gry byłby w stanie wygenerować multiplayera, czy gdzieś w silniku są mechanizmy opierające się na tym, że jest to tylko-singleplayer (przeskoki zmiennych, pojawianie się potworów, generowanie tylko rzeczy w najbliższym otoczeniu itp)?Zaznaczam że chodzi o silnik, a nie elementy gry.

Czy animacja biegu Geralta jest już ukończona i w wydanej grze będzie taka sama jak w wersjach preview? Czy może nadal nad nią pracujecie?

Co z tym testem mimiki? Czy będzie zaimplementowany na wszystkie/część postaci w grze?http://img857.imageshack.us/img857/7550/geraltd.jpg

Przeczytałem ostatnio we Faq, że będzie coś takiego jak przenoszenie, niektórych przedmiotów z W1 do W2. Wybory z W1 też będą mogły mieć wpływ na to co się będzie działo w W2.W1 przeszedłem kilka razy i grę znam na wylot. Nie mam już specjalnie ochoty przechodzić jej po raz n-ty.Nie mam zapisów gry, ponieważ w przeciągu 3 lat formata robiłem wiele razy (podobnie pewnie jak i sporo innych graczy). Grając we W1 zdobyłem wszystkie najciekawsze rzeczy (Zbroja Kruka, 2 dobre miecze).Czy zaczynając W2 bez zapisów z W1 nie dostanę na starcie może zbroi czy lepszych mieczy? Zostanę tym samym jakby ukarany za to, że nie przechowywałem plików przez 3 lata?!

Krótki wstęp do pytania:Na jednym z wczesnych pokazów (w lesie w Szymanach) grającego REDa zaatakowało bardzo dużo nekkerów. Było wtedy mówione, że to jakiś błąd gry i normalnie nie będzie się spotykało potworów w takich ilościach na raz.Pytanie właściwe:Czy przedstawiona tutaj sytuacja jest normalna czy grający wcześniej biegał po lesie "zbierając" hordę potworów albo znowu wystąpił błąd?Krótki komentarz:Może moje odczucia są odosobnione ale przypomina mi to oganianie się od utopców na bagnach w pierwszej części (miało takich sytuacji nie być).

Czy W2 w przyszłości będzie działał natywnie w formacie 4:3? Twórcy wspominali że pracują nad 16:10, ale nikt nic nie wspominał o 4:3, czy to niedopowiedzenie, czy też właściciele niepanoramicznych monitorów mogą porzucić nadzieję na pełny komfort rozgrywki? :p

Top Bottom