W2 - pytania do CDProjekt Red

+
drow3 said:
Co do tematu fajnych postaci z sagi\opowiadań, to fajnie by było gdyby pojawił się jakiś wątek z dopplerami, np. podszywają pod różnych bohaterów, Geralta (mogliby mieć potem różne nieprzyjemności, podejrzenia o rzeczy, których nie zrobili). Od 3 dni w tym temacie nie pojawił się żaden RED.
Wszystko czytamy, spokojnie ;) Tylko pytania jakieś nie bardzo zachęcające do dyskusji.

Ja mam takie pytanie techniczne odnośnie filmów przeróżnych z W2, a YT.Czy wrzucanie jakichkolwiek filmików promocyjnych itp. na swój własny kanał łamie jakieś prawa autorskie? Czy jeśli tak to gdzieś można uzyskać na to zgodę?Lubię Wieśka pasjami, szanuję pracę REDów i pytam na zapas gdyby mi się coś znalazło...

Milo, ze pytasz, ale raczej nikogo nie skrzywdzisz kopiujac filmy na swoj kanal. Jest tego mnostwo na YT i z pewnoscia nikt nie pytal o zgode, bo i nie musial:)W koncu to materialy promocyjne:)

burbongw said:
burbongw said:
Czy moglibyscie nieco poszerzyc informacje na temat nowej formy alchemii? Jak dokladniej bedzie to funkcjonowalo? Jakies dodatkowe skladniki oprocz/zamiast Rubedo Nigredo i Albedo? ;>Style walki, ktorych notabene ma nie byc...jak to bedzie wygladalo- pisaliscie, ze Geralt bedzie dostosowywal sie automatycznie (jakkolwiek to nie brzmi ^^) do ilosci przeciwnikow, czy bedzie to wplywalo na wyglad ciosow?Czy na przeciwnikach widac bedzie slady po uderzeniach i czy bedzie mozna po samych ranach rozpoznac czy przeciwnik jest dalszy, czy tez blizszy smierci?Czy bedzie jakas lokacja wielkosci Wyzimy? A moze cos wiekszego? A byc moze kilka wiekszych? ;>Jak mocno decyzje z pierwszej czesci wplyna na historie drugiej? ;>Czy postacie wazne dla fabuly, czy tez jakiegos zadania beda generowane losowo? (Np. masz wziac od kogos tam powiedzmy noz, ale za kazdym razem gra losuje inna postac, ktora go posiada...)Jak cos jeszcze wymysle to spytam :DZrozumiem, jesli napiszecie, ze "jest jeszcze za wczesnie" ;)
Zdaje sie, ze zaden RED tego nie przeczytal, wiec powtorze ;)
Powtarzam po raz trzeci i ostatni, bo mysle, ze jakas odpowiedz sie nalezy :p

reanimathor said:
Milo, ze pytasz, ale raczej nikogo nie skrzywdzisz kopiujac filmy na swoj kanal. Jest tego mnostwo na YT i z pewnoscia nikt nie pytal o zgode, bo i nie musial:)W koncu to materialy promocyjne:)
Hmm dzięki.A pytam bo miałem taką sytuację przy ME2. Zaciągnąłem sobie wywiady z Shepardem i innymi bohaterami z gametrailers i oficjalnej ME2, pomajdrowałem trochę i scaliłem je w jedność żeby wygodniej się oglądało_Oczywiście zrobiłem to bez żadnych celów zarobkowych itp., filmy były publikowane i dostępne do pobierania. Chciałem wrzucić to do tematu o ME2 na forum, gdzie moderuję (http://www.gwiezdne-wojny.pl/) i sporo piszę o grach video.Jakiś dzień po uploadzie odezwało się do mnie YT, że mogę naruszać czyjeś prawa autorskie. Ale filim wisi po dziś dzień, ma tylko adnotację Właściciel treści: IDG Germany i EA Typ: Treść wizualna A po prostu nie chciałem robić sobie Siary Siarzewskiego przy okazji W2 ;)

Ja mam takie oto pytanie::-Czy muzyka w grze będzie wykonana tak samo jak ta w poprzedniej części, czy może uświadczymy żywych instrumentów, tudzież orkiestry? Oczywiście nie mam tu na myśli nudnych orkiestralnych kawałków, a raczej coś w stylu epickiej muzyki Trailer.

burbongw - nie pokazaliśmy jeszcze żadnych materiałów dotyczących alchemii, wiec nie ma o czym rozmawiać- podczas pokazu widać było dwa style walki, szybki i silny, gracz wybierał, którego używać.na resztę pytań nie udzielę ci odpowiedzi :)co z tym medalionem ?

Blooddragon said:
burbongw - nie pokazaliśmy jeszcze żadnych materiałów dotyczących alchemii, wiec nie ma o czym rozmawiać- podczas pokazu widać było dwa style walki, szybki i silny, gracz wybierał, którego używać.na resztę pytań nie udzielę ci odpowiedzi :)co z tym medalionem ?
No, wygląda jakby był na agrafkę przypięty.

squeeze2 said:
squeeze2 said:
No to przypatrz się dokładniej...

Blooddragon said:
Blooddragon said:
Blooddragon said:
No to przypatrz się dokładniej...
Wybacz, ale na łańcuszku to on nie jest :D

Blooddragon said:
Rozumiem, ze odpowiedzi nie udzielisz, ale jakies tam informacje na temat alchemii byly ;>A jak juz beda to cos bedziesz mogl pisnac? :D

Mam pytanie:Czy w grze oprócz ubijania potworów takiego jak na Filmiku z Konferencji, oraz zabijania Bossów, będzie możliwość zabijania pojedynczych potworów ze zleceń otrzymywanych od postaci zarówno Istotnych dla fabuły jak i tych mniej istotnych??

Modelowi kreowania relacji między postaciami bliżej jest do Dragon Age, czy Mass Effect 2? Dokładniej mówiąc, czy "punkty sympatii", bądź "antypatii" będziemy zdobywać jedynie przez rozmowy z danym towarzyszem, a la Mass Effect, czy ważne będzie to jak wykonujemy zadania i jakich wyborów dokonaliśmy, tak jak w Dragon Age? I czy w ogóle będzie nam coś takiego potrzebne?

Ale Wy niewygodne pytania zadajcie :D Jak będziecie wszystko wiedzieć, to nie będzie sensu grać :DOczywiście, że będzie ubijanie pojedynczych potworów, co to za pytanie? Hak jest, więc trzeba będzie coś na nim wieszac nie? :) Horda Nekkerów na pokazie była nie dokońca 'planowana'.Alchemia będzie ciekawsza, tyle moge pisnąć :pZ tym medalionem to nie wiem skąd pomysł na agrafkę.. medalion ma u góry metalowe kółko i jest ono przełożone przez metalową szlufkę na kamizelce.Na pytanie o relacje nie potrafię odpowiedzieć, bo nie grałem jeszcze w ME2 :(

Blooddragon said:
Z tym medalionem to nie wiem skąd pomysł na agrafkę.. medalion ma u góry metalowe kółko i jest ono przełożone przez metalową szlufkę na kamizelce.
a nie powinnien jednak wisieć na szyi? Z tego co pamiętam to on był nie do końca tylko ozdóbką ;> Jak wisząc przy kurtce, Geralt może cokolwiek poprzez niego wyczuwać?

Blooddragon said:
Na pytanie o relacje nie potrafię odpowiedzieć, bo nie grałem jeszcze w ME2 :(
W takim razie może dokładnie powiem o co mi chodzi :) W ME jeżeli wyrzuciliśmy kogoś przez okno, to dostawaliśmy jedynie punkty renegata i nie wypływało to w żaden sposób na relacje między członkami drużyny/światem, natomiast w Dragon Age prawie każda nasza decyzja miała wpływ na zachowanie towarzyszy. Jeśli przykładowo zgodziłem się na pokojowe rozwiązanie jakiegoś problemu, to wzrosły mi punkty poparcia u ludzi z praworządnym charakterem, natomiast "czarne charaktery" uważały mnie za "słabiaka" przez co traciłem ich poparcie. Odnosząc to do Wiedźmina. Czy jeżeli np. wyrzucę kogoś oknem, to dostane punkty u Vernona, a stracę u Triss, czy w ogóle ich to nie obejdzie?

[/QUOTE]a nie powinnien jednak wisieć na szyi? Z tego co pamiętam to on był nie do końca tylko ozdóbką ;> Jak wisząc przy kurtce, Geralt może cokolwiek poprzez niego wyczuwać?[/QUOTE]No właśnie. Zmieńcie to Redzi, zmieńcie. Jeżeli tak bardzo chcecie uwidocznić znak cechowy to zmieńcie troszkę krój kurtałki, bo medalion przy klamrze to IMO niezbyt dobry pomysł.

Top Bottom