W2 - pytania do CDProjekt Red

+
squeeze2 said:
No właśnie. Zmieńcie to Redzi, zmieńcie. Jeżeli tak bardzo chcecie uwidocznić znak cechowy to zmieńcie troszkę krój kurtałki, bo medalion przy klamrze to IMO niezbyt dobry pomysł.
Oj cicho! :) Będzie go szarpać za szlufkę. ;)
 
No już nie macie na co narzekać tylko na to że medalion nie jest na wisiorku? Nie przesadzajcie z tą przesadą ...
 
Goon said:
No już nie macie na co narzekać tylko na to że medalion nie jest na wisiorku? Nie przesadzajcie z tą przesadą ...
Goon said:
Goon said:
Z tym medalionem to nie wiem skąd pomysł na agrafkę.. medalion ma u góry metalowe kółko i jest ono przełożone przez metalową szlufkę na kamizelce.
a nie powinnien jednak wisieć na szyi? Z tego co pamiętam to on był nie do końca tylko ozdóbką ;> Jak wisząc przy kurtce, Geralt może cokolwiek poprzez niego wyczuwać?
znajdź mi tu słowa narzekania, kochany ;> Zadałem jeno pytanie, mało mnie grzeje czy medalion będzie miał przyczepiony do kurtki, czy będzie mu dyndał na szyi czy nawet go sobie na kostkę założy, ciekaw jestem po prostu dlaczego zdecydowano sie na przypięcie go do kurki, a nie, tak jak to pisał Sapkowski, wisi na szyi.
 
Kurtka ma zbyt wysoki kołnierz i nie udało się wpasować tam medalionu. Lepiej, żeby był na szlufce niż niewidoczny pod kurtką. :) Ale bez obawy, będzie dużo innych kurtek z łańcuchami, nikt nie będzie cię zmuszał do używania akurat tej. Wallace - niestety nie jestem pewien, nie miałem jeszcze okazji do zapoznania się z pełną mechaniką społeczności i towarzyszy. Pozostaje liczyć an to, ze wpadnie tu jakiś designer :)
 
Powtórzę po raz trzeci swego posta bo coś nie mogę się doprosić odpowiedzi, może Blooddragon albo PanKarol zechcą odpowiedzieć ???Czy Geralt natknie się na jakąś inną postać znaną z książek ? Nie wiem czy było to już wcześniej omawiane ale czy w kwestii Alwina wszystko zostało już powiedziane i wącha on kwiatki od spodu czy istnieje jednak szansa że się jeszcze pojawi?Za złożoną odpowiedź składam serdeczne Bóg zapłać i to w orenach
 
Goon said:
No już nie macie na co narzekać tylko na to że medalion nie jest na wisiorku? Nie przesadzajcie z tą przesadą ...
Alez to tylko pokazuje, ze juz naprawde nie mamy sie do czego przyczepic, innymi slowy- jest dobrze :beer:Nie odpowiedajcie na pytanie Wichman'a- zepsujecie nam zabawe :D
 
@BurbongwA jaki to też spoiler może z tego wyniknąć? Na pierwsze pytanie wystarczy mi odpowiedź tak lub nie oraz czy Geralt ją już kiedyś spotkał. A co do Alwina to jeśli wszystko zostało powiedziane to mówić to wprost a jak nie to wystarczy tekst w stylu: "Nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie" Ale jakaś odpowiedź się należy co nie?
 
Blooddragon said:
Ale Wy niewygodne pytania zadajcie :D Jak będziecie wszystko wiedzieć, to nie będzie sensu grać :DOczywiście, że będzie ubijanie pojedynczych potworów, co to za pytanie? Hak jest, więc trzeba będzie coś na nim wieszac nie? :) Horda Nekkerów na pokazie była nie dokońca 'planowana'.Alchemia będzie ciekawsza, tyle moge pisnąć :pZ tym medalionem to nie wiem skąd pomysł na agrafkę.. medalion ma u góry metalowe kółko i jest ono przełożone przez metalową szlufkę na kamizelce.Na pytanie o relacje nie potrafię odpowiedzieć, bo nie grałem jeszcze w ME2 :(
Fajny motyw z barrierą Triss, taki jak w Mass Effect 2 :D Mam nadzieję, że W2 będzie lepszy :)Mam takie pytanko. W dowolnym momencie w grze będzie można mieć tylko jednego towarzysza, a większa liczba towarzyszy będzie uwarunkowana fabularnie?
 
W zasadzie, co mi szkodzi.Nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie. ;DTak na prawdę to nie możemy mówić niczego wiecej na temat fabuły niż to co znalazło sie w oficjalnej zapowiedzi i materiałach.Mirolsen - w gameplayu widziałeś dwójkę towarzyszy i tyle na razie musi wystarczyć, AI towarzyszy, o ile wiem, nie zostało jeszcze ruszone i pewnie od niego będzie po części zależała liczebność 'drużyny' :) Osobiście nie jestem wielkim fanem 'tarczy' Triss...
 
Blooddragon said:
Kurtka ma zbyt wysoki kołnierz i nie udało się wpasować tam medalionu. Lepiej, żeby był na szlufce niż niewidoczny pod kurtką. :)
No taaa, to jeszcze jakiś złoty łańcuch poproszę i po sygnecie na każdy palec. :pRozumiem że brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące dialogów jest równoznaczny z przytaknięciem, i że wszyscy będą "do odpowiedzi" wstawać. ;)
 
squeeze2 said:
Kurtka jest fajna tylko ten medalion... Czy Andrzej Sapkowski współpracuje z Wami przy W2?
Wydaje mi się, że gdyby Redzi współpracowali z Sapkowskim to byłoby o tym głośno. Dla mnie brak tematu oznacza raczej brak współpracy. Bo i w sumie nie widzę płaszczyzny na której byłby sens ją podejmować. Nie wydaje mi się, aby Sapkowski był typem człowieka, którego interesuje np. zgodność fabuły W2 ze światem wykreowanym w książkach ;).
 
@GerrardGdyby Redzi odpowiadali każdemu kto zapyta ich o byle g..no to obawiam się, że nie tylko w 2011, ale i w 2015 byśmy w W2 nie pograli, bo nie mieliby czasu pracować jeno odpowiadali na pytania.
 
Blooddragon said:
Kurtka ma zbyt wysoki kołnierz i nie udało się wpasować tam medalionu. Lepiej, żeby był na szlufce niż niewidoczny pod kurtką. :)
Strzal w stope :DGeralt wiekszosc czasu mial medalion schowany pod kurtka! :DKiedy mozna sie spodziewac dalszych informacji? ;>
 
Blooddragonie, kim jest tajemnicza, kruczowłosa kobieta, odziana w czerń i biel, która stoi przy ciele Żagnicy na jednym ze screnów? :hmmm: ;)
 
Victorius55 said:
Blooddragonie, kim jest tajemnicza, kruczowłosa kobieta, odziana w czerń i biel, która stoi przy ciele Żagnicy na jednym ze screnów? :hmmm: ;)
Hm?! :eek: Na którym? Zapodałbyś linka?
 
też sądzę, że chodzi o to i też powiem, że niezłego ćwieka zabili mi REDzi ;) aczkolwiek baaaaaaardzo wątpliwe, żeby to była Yennefer, bo ona chyba nigdy nie wiązała włosów, tylko zawsze ten staranny nieład utrzymywała ;)
 
Top Bottom