W2 - pytania do CDProjekt Red

+
W2 - pytania do CDProjekt Red

Pora rozruszać ten bajzel i opuścić dział W1:) mam nadzieję że wracają czasy badania kąta ułożenia mieczy :teeth:1 czy ten elf z trailera to faktycznie faoiltiarna?2 jakich usprawnień doświadczył system walki?//apeluję o przyklejenie tematu;)
 
właśnie coś PanKarol przemilczał Jacka Sparrow, chociaż zdementował plotki co do Berengaro-Falwicka, więc brałbym to za dobry tok rozumowania ;) A skoro wrócił Faolitiarna to czy i Dijkstra wróci? Z tego co pamiętam to w końcówce Sagi razem odchodzili porzucając swoje dotychczasowe życie. Skąd miałaby być taka zmiana? O ile to rzeczywiście on, to mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione :)a co do osiłka to nie mam pojęcia kim może być - ktoś kto nienawidzi zakonu z powodów osobistych i nie ma nic do stracenia (nie dba o pieniądze i o sławę).
 
Agloval said:
a co do osiłka to nie mam pojęcia kim może być - ktoś kto nienawidzi zakonu z powodów osobistych i nie ma nic do stracenia (nie dba o pieniądze i o sławę).
Może Sigismund Dijkstra? Był chyba dość postawny, więc opis by się zgadzał. Musiał uciekać, a teraz wraca by zabić królów z jakiś powodów, a nie ma już nic do stracenia, wszystko co miał, już stracił
 
Vedymin said:
Vedymin said:
a co do osiłka to nie mam pojęcia kim może być - ktoś kto nienawidzi zakonu z powodów osobistych i nie ma nic do stracenia (nie dba o pieniądze i o sławę).
Może Sigismund Dijkstra? Był chyba dość postawny, więc opis by się zgadzał. Musiał uciekać, a teraz wraca by zabić królów z jakiś powodów, a nie ma już nic do stracenia, wszystko co miał, już stracił
Miałem taką teorię ale PanKarol napisał, że to ktoś nowy, powiedziałbym zmyślony ;)
 
ano może, tyle że jeśli przyjmiemy że elf to Faolitiarna to powinien on znać Dijkstrę, a tutaj wygląda to tak jakby się dopiero poznawali.a, no i kim jest ten koleś? Stoi razem z Triss i Geraltem gdy elfy(?) do nich strzelają, a potem zabiera ranną(?) Triss gdzieś.
 
Wiedźmin ze Szkoły Słowika?Taki wiedźmin-bard? ;)Pewnie też ktoś nowy.Bez pomocy RED'ów raczej się nie domyślimy.
 
Agloval said:
ano może, tyle że jeśli przyjmiemy że elf to Faolitiarna to powinien on znać Dijkstrę, a tutaj wygląda to tak jakby się dopiero poznawali.a, no i kim jest ten koleś? Stoi razem z Triss i Geraltem gdy elfy(?) do nich strzelają, a potem zabiera ranną(?) Triss gdzieś.
Nie wiem, pewnie jakaś nowa postać wspierająca Geralta w walce, bo chyba nie Jaskier? :D
 
Vedymin said:
Vedymin said:
ano może, tyle że jeśli przyjmiemy że elf to Faolitiarna to powinien on znać Dijkstrę, a tutaj wygląda to tak jakby się dopiero poznawali.a, no i kim jest ten koleś? Stoi razem z Triss i Geraltem gdy elfy(?) do nich strzelają, a potem zabiera ranną(?) Triss gdzieś.
Nie wiem, pewnie jakaś nowa postać wspierająca Geralta w walce, bo chyba nie Jaskier? :D
właśnie jakoś tak magowato wygląda...
 
Pytanie na teraz jest, czym jeszcze nas zaskoczycie na konferencji skoro trailer jest już teraz i kolokwialnie mówiąc "już się nie liczy" ?
 
Agloval said:
Agloval said:
Agloval said:
ano może, tyle że jeśli przyjmiemy że elf to Faolitiarna to powinien on znać Dijkstrę, a tutaj wygląda to tak jakby się dopiero poznawali.a, no i kim jest ten koleś? Stoi razem z Triss i Geraltem gdy elfy(?) do nich strzelają, a potem zabiera ranną(?) Triss gdzieś.
Nie wiem, pewnie jakaś nowa postać wspierająca Geralta w walce, bo chyba nie Jaskier? :D
właśnie jakoś tak magowato wygląda...
Mi się kojarzy z jakimś zakonnikiem :p
 
dazz007 said:
A może jednak to Jaskier? Jak zmieniać wyglądy to na całego:p Ale z twarzą Geralta już się pogodziłem i mi odpowiada, nawet bardzo.
Jaskier stoi na podeście jak mają go powiesić i wygląda inaczej wiec nie może być tym kolesiem
 
A skąd wiesz, że to akurat Jaskier? I Geralt stoi obok niego bez pętli na szyi i mu nie pomoże?
 
dazz007 said:
A skąd wiesz, że to akurat Jaskier? I Geralt stoi obok niego bez pętli na szyi i mu nie pomoże?
Bo PanKarol bodajże w którymś z wątków pisał że to Jaskier
 
O, mam ciekawe i ważne pytanie - czy gra powstaje po polsku, jak pierwsza część, czy bedziemy musieli się zadowolić tłumaczeniem? Jak po polsku to super jak po angielsku... to drżę o dialogi... Pytam bo ktoś z redów napisał o lokalizacji w okolicach bety:/
 
Sayne said:
Sayne said:
Po rozjaśnieniu widać więcej szczegółów.
To na plecach to na pewno miecz?
Tak, to miecz:
Plus jeszcze buzdygan przy pasie.... hmmm, a może to członek tej organizacji od Leuvaardena? Mieli jakiś znak tylko nie pamiętam jaki chyba gwiazda w trójkącie, lub coś podobnego
 
Psyhe said:
Psyhe said:
A skąd wiesz, że to akurat Jaskier? I Geralt stoi obok niego bez pętli na szyi i mu nie pomoże?
Bo PanKarol bodajże w którymś z wątków pisał że to Jaskier
Jeśli tak to zwracam honor. A ja mam takie pytanie odnośnie wymagań. Czy diametralnie się zmienią?
 
Top Bottom