W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Garram said:
Miecz. Ale miecz bez pochwy. !!!?
O właśnie, tu nasuwa się pytanie. Pochwy będzie miał tylko Geralt, czy wszyscy? Bo niby Faoiltiarna ma, ale już, np. miecze przez nikogo nie używane, nie.
 
Przypomniało mi się jeszcze takie pytanie: Czy efekty typu ogień oraz magiczna poświata (takie coś jak Bestia miała) będą lepiej zoptymalizowane? W jedynce krąg ognia w, którym walczyliśmy z Azarem dawał nieźle popalić mojemu sprzętowi i pewnie nie tylko mojemu :)
 
Uff, trochę się tego nazbierało, więc odpowiedzi będą dość lakoniczne i musicie mi to wybaczyć.1.Ten człowiek z mieczem to nie Jaskier. To inna postać ważna dla fabuły.2. Człowiek na szubienicy to Jaskier. Jak zwykle w tarapatach :)3. Gra powstaje po polsku, tak jak jedynka. Pisząc o lokalizacji w becie, miałem na myśli że wtedy zaczniemy przygotować tłumaczenia do innych języków, nagrywać aktorów itd.4. O wymaganiach w tej chwili jeszcze trudno cokolwiek powiedzieć. Na pewno będziemy tworzyli grę która będzie działać dobrze na większości komputerów, a nie tylko na tych z NASA.Jeżeli coś przegapiłem, to proszę o powtórzenie pytania, bo w tym nawale pracy nie zawsze wszystko uda mi się zauważyć.
 
PanKarol said:
Jeżeli coś przegapiłem, to proszę o powtórzenie pytania, bo w tym nawale pracy nie zawsze wszystko uda mi się zauważyć.
Pochwy będzie miał tylko Geralt, czy wszyscy?
 
PanKarol said:
3. Gra powstaje po polsku, tak jak jedynka. Pisząc o lokalizacji w becie, miałem na myśli że wtedy zaczniemy przygotować tłumaczenia do innych języków, nagrywać aktorów itd.Jeżeli coś przegapiłem, to proszę o powtórzenie pytania, bo w tym nawale pracy nie zawsze wszystko uda mi się zauważyć.
kamień z serca:)Ja jeszcze zapytalem jakim usprawnieniom poddany został system walki.
 
Agloval said:
a co do osiłka to nie mam pojęcia kim może być - ktoś kto nienawidzi zakonu z powodów osobistych i nie ma nic do stracenia (nie dba o pieniądze i o sławę).
Mi ten facet wygląda na wiedźmina. Złego, wk***nego, przepakowanego wiedźmina. A twarz ma jak Maciej Kozłowski :D
 
System walki uległ totalnej modyfikacji, ale to jest temat który dokładnie wam zaprezentujemy jeszcze w osobnych filmach i materiałach.Na konferencji odbędzie się na żywo pokaz gry.
 
Vedymin said:
Myślę, że tutaj http://www.cdprojekt.pl/konferencje/, chyba że o czymś nie wiem :)
No nie wiem. Cytat ze strony CD Projekt:
Oficjalna strona eventu www.cdprojekt.pl/konferencje. Można na niej znaleźć pełną agendę oraz wszystkie szczegółowe informacje.Wkrótce pojawi się również foto i video relacja. CD Projekt Conference Spring 2010 jest imprezą zamkniętą. [size=12pt]Całość pierwszego dnia konferencji będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem transmisji w Internecie (o miejscu poinformujemy w stosownym czasie)[/size].
 
Ja w pierwszym momencie pomyślałem, że to Jaskier, ale sam chyba w to nie wierzyłem :pA mnie ciekawi co w sprawie z quick time eventami. Pojawią się tylko w czasie walki z bosami, czy także w czasie cutscenek?
 
Top Bottom