W2 - pytania do CDProjekt Red

+
fileemon said:
mam takie przyziemne pytanie- kiedy będzie można składać zamówienia? (na EK)
Na takie pytania jeszcze trochę za wcześnie. Z tego co pamiętam to przy W1 można było składać zamówienia jakieś 3 miesiące wcześniej, później była jeszcze obsuwa i wyszły ok. 4 miesiące miedzy zamówieniem, a wysyłką. Tutaj pewnie będzie podobnie(miejmy nadzieję, że większego opóźnienia nie będzie :D)
 
czy to, że Geralt zaczał dbać o swój wygląd (zabieg lipsukcji, powiększania ust, zastrzyki z botoksu itd) oznacza, że w 2 części zabraknie "walki na pięści" jako jednej z minigier? :p
 
czy jest jakaś nadzieja że twarz Geralta chodź trochę się zmieni i będzie bardziej przypominała twarz Geralta z W1?
 
Iskier said:
czy to, że Geralt zaczał dbać o swój wygląd (zabieg lipsukcji, powiększania ust, zastrzyki z botoksu itd) oznacza, że w 2 części zabraknie "walki na pięści" jako jednej z minigier? :p
Jest fistfight (Ba, nawet wczoraj go sprawdzałem) i mogę powiedzieć że jest dużo lepszy i bardziej rozbudowany od tego co było w W1.
 
W jaki sposób ostatecznie będa prowadzone dialogi?Czy będą do wybrania całe kwestie tak jak w jedynce czy konwersacje przejmą styl "mass effectowy"(wybieramy tylko zarys a postać mówi co innego ;))?A może zdecydowaliście się na coś zupełnie nowego?A i popieram pytanie odnośnie konferencji czy będzie udostępniona poprzez internet i jeśli tak to na jakiej stronie?
 
A ja twierdze ze to zbrodnia. Wrecz horrendalna zbrodnia... tak trzymac w niepewnosci graczy. :D I jakos ludzko wypusccie te gre. A nie 2011-2012 :/
 
Czy będą zakrzywione miecze, te same przez które zrezygnowaliście z pochew w jedynce? Czy będą miały pełne pochwy, a przez to, czy nagraliście na ich potrzeby dodatkowe animacje?
 
Top Bottom