W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Ponawiam pytanie o wymagania - niech dewsi napiszą chociaż w jaki sprzęt celują. Dla wielu ludzi jest to ważne. Nie możecie podać szczegółów - ok - nie podawajcie, napiszcie ogólniki. Nie możecie pisać o wymaganiach ? Ok - nie piszcie, zrozumiem. Ale niech chociaż będzie jasna odpowiedź "Na tą chwilę jeszcze nie wiemy/ nie możemy nic powiedzieć"Ignorowanie tego pytania (a padło już kilka razy) to jest brak kultury. Nie tak się powinno traktować fanów gry i community :(
 
Endoplazmatyczny said:
Endoplazmatyczny said:
Endoplazmatyczny said:
Czemu podczas prezentacji korzystaliście z pada do X360? Nie mieliście wtedy przygotowanej klawiszologi do komputera ;D? Myślę,że to jest jakaś uryta wskazówka,że W2 zostanie wydany na X360 :)
Może dlatego ,że stanie z padem w ręku i granie "bezpośrednio" jest trochę wygodniejsze od siedzenia gdzieś za kulisami przed komputerem. Ale w niektórych grach (np. Assassin's Creed II ) granie na klawiaturze to po prostu niszczenie tych płynnych animacji które możemy oglądać najlepiej grając na padzie .
Oby nie. Nie będę grac na padzie. Nigdy.
A ja chętnie, czemu nie :) Ostatnio sobie kupiłem pada specjalnie po to, by móc grać w Gears of War na leżąco, w Wiedźminie 2 (jeśli będzie wygodniej) też mogę tego spróbować... :p :D
 
MarcinPilot said:
Ponawiam pytanie o wymagania - niech dewsi napiszą chociaż w jaki sprzęt celują. Dla wielu ludzi jest to ważne. Nie możecie podać szczegółów - ok - nie podawajcie, napiszcie ogólniki. Nie możecie pisać o wymaganiach ? Ok - nie piszcie, zrozumiem. Ale niech chociaż będzie jasna odpowiedź "Na tą chwilę jeszcze nie wiemy/ nie możemy nic powiedzieć"Ignorowanie tego pytania (a padło już kilka razy) to jest brak kultury. Nie tak się powinno traktować fanów gry i community :(
Pytania o wymagania padały już setki razy, więc ile można odpisywać. Na razie nie wiadomo jakie będą, bo optymalizacja jeszcze przed Redami.
 
Może to nie jest o W2, ale nie wiedziałem gdzie to napisać...Więc jak ustosunkujecie się do tego?http://www.cdaction.pl/news-11770/jest-afera-wyciekl-plan-wydawniczy-jednego-z-brytyjskich-sklepow-jest-na-nim-wiedzmin-powrot-bialego-wilka.htmlCzy jednak to stek bzdur?
 
Pytania o wymagania padały już setki razy, więc ile można odpisywać.Wystarczy raz. Choćby krótki komunikat - w jaki sprzęt celują. Ewentualnie "Na tą chwile nie mozemy jeszcze nic powiedzieć". Wydaje mi się że nie wymagam od Redów za wiele. ;) Uporczywe ignorowanie najpopularniejszego pytania to nie jest dobry kontakt z fanami, tylko fail :-X IMO oczywiście.
 
MarcinPilot said:
Pytania o wymagania padały już setki razy, więc ile można odpisywać.Wystarczy raz. Choćby krótki komunikat - w jaki sprzęt celują. Ewentualnie "Na tą chwile nie mozemy jeszcze nic powiedzieć". Wydaje mi się że nie wymagam od Redów za wiele. ;) Uporczywe ignorowanie najpopularniejszego pytania to nie jest dobry kontakt z fanami, tylko fail :-X IMO oczywiście.
Ogólnikowe wyposażenie jakie musi posiadać PC aby móc zagrać w W2 to oczywiście procesor, płyta główna, karta graficzna, napęd i inne potrzebne ku temu podzespoły bez których nie udałoby się uruchomić samego komputera jak i gry.Człowieku, oni nie odpowiadają na takie pytania, bo są w połowie optymalizacji. Pisanie tego teraz nie ma sensu. Tak samo jak nie napiszą na jakim PC grali z tego względu, że pewnie podaliby ci specyfikację w stylu 8GB RAM itp itd.Tak samo jak nie odpisują na jakie konsole gra wyjdzie.
 
MarcinPilot said:
Ewentualnie "Na tą chwile nie mozemy jeszcze nic powiedzieć". Wydaje mi się że nie wymagam od Redów za wiele. ;)
Przecież pisali tak parę razy.Ja mam pytanie do tego screena - był przerabiany w PS? http://i43.tinypic.com/16716vb.jpgChoć chyba za dużo wymagam, choć miło by było, gdyby ktoś jednak odpisał :pBo jak będzie taka grafika, to ja się boję o mojego kompa, czy udźwignie W2 :D
 
żaden twórca nie powie ci że był podrasowany. Każdy powie ci że nie był. Pytanie czy w to wierzyć? Screeny są bardzo mylące, lepiej polegać na gameplayach. A fragmenty w dev diary wyglądają apetycznie więc strachu nie ma. Ew. można się o sprzęt martwić.
 
A ja mam pytanie, które mam nadzieję jeszcze nie padło.Czy możemy spodziewać się o wiele większej ilości lokacji niż w jedynce ? Tak większej większej czy ciut większej :) I miasta.. coś podobnego do Wyzimy czy mniejsze wsie jak na gameplay-u? Sięgając pamięcią w 2007 rok wielu graczy miało nadzieję na taką sagową rozgrywkę typu przygoda na szlaku, różne miejsca, wykonywanie zadań, podróże. Ograniczyliście rozgrywkę do tak na prawdę kilku lokacji. Też liczyłem na tą pierwszą opcję.
 
kraveN said:
kraveN said:
Ewentualnie "Na tą chwile nie mozemy jeszcze nic powiedzieć". Wydaje mi się że nie wymagam od Redów za wiele. ;)
Przecież pisali tak parę razy.Ja mam pytanie do tego screena - był przerabiany w PS? http://i43.tinypic.com/16716vb.jpgChoć chyba za dużo wymagam, choć miło by było, gdyby ktoś jednak odpisał :pBo jak będzie taka grafika, to ja się boję o mojego kompa, czy udźwignie W2 :D
Ogólnie grafika do osiągnięcia na aktualnych PC. Jedyne co moim zdaniem jest mocno poprawione to AA. Na tym screenie praktycznie nie ma zębów.
kraveN said:
A ja mam pytanie, które mam nadzieję jeszcze nie padło.Czy możemy spodziewać się o wiele większej ilości lokacji niż w jedynce ? Tak większej większej czy ciut większej :) I miasta.. coś podobnego do Wyzimy czy mniejsze wsie jak na gameplay-u? Sięgając pamięcią w 2007 rok wielu graczy miało nadzieję na taką sagową rozgrywkę typu przygoda na szlaku, różne miejsca, wykonywanie zadań, podróże. Ograniczyliście rozgrywkę do tak na prawdę kilku lokacji. Też liczyłem na tą pierwszą opcję.
Ma być kilka dużych lokacji i jakieś główne miasto, ale nie wiadomo jakie.
 
Adam said:
A ja mam pytanie, które mam nadzieję jeszcze nie padło.Czy możemy spodziewać się o wiele większej ilości lokacji niż w jedynce ? Tak większej większej czy ciut większej :) I miasta.. coś podobnego do Wyzimy czy mniejsze wsie jak na gameplay-u? Sięgając pamięcią w 2007 rok wielu graczy miało nadzieję na taką sagową rozgrywkę typu przygoda na szlaku, różne miejsca, wykonywanie zadań, podróże. Ograniczyliście rozgrywkę do tak na prawdę kilku lokacji. Też liczyłem na tą pierwszą opcję.
Adam said:
Adam said:
Pojawi się znowu jakieś większe (znaczy: znane z Sapkowskiego) miasto(miasta?)?
Tego nie mogę w tej chwili powiedzieć ;)
może to Cię w jakiś sposób zadowoli, albo i wręcz przeciwnie.
 
Jak zwykle przepraszam jesli to pytanie padło, ale nie chce mi się czytać 22 odsłon a wyszukiwarki w temacie nie ma...A pytanie brzmi: czy będą, a jeśli tak to jakie gry/zabawy pokroju kości?
 
Czy moglibyscie nieco poszerzyc informacje na temat nowej formy alchemii? Jak dokladniej bedzie to funkcjonowalo? Jakies dodatkowe skladniki oprocz/zamiast Rubedo Nigredo i Albedo? ;>Style walki, ktorych notabene ma nie byc...jak to bedzie wygladalo- pisaliscie, ze Geralt bedzie dostosowywal sie automatycznie (jakkolwiek to nie brzmi ^^) do ilosci przeciwnikow, czy bedzie to wplywalo na wyglad ciosow?Czy na przeciwnikach widac bedzie slady po uderzeniach i czy bedzie mozna po samych ranach rozpoznac czy przeciwnik jest dalszy, czy tez blizszy smierci?Czy bedzie jakas lokacja wielkosci Wyzimy? A moze cos wiekszego? A byc moze kilka wiekszych? ;>Jak mocno decyzje z pierwszej czesci wplyna na historie drugiej? ;>Czy postacie wazne dla fabuly, czy tez jakiegos zadania beda generowane losowo? (Np. masz wziac od kogos tam powiedzmy noz, ale za kazdym razem gra losuje inna postac, ktora go posiada...)Jak cos jeszcze wymysle to spytam :DZrozumiem, jesli napiszecie, ze "jest jeszcze za wczesnie" ;)
 
burbongw said:
Czy bedzie jakas lokacja wielkosci Wyzimy? A moze cos wiekszego? A byc moze kilka wiekszych? ;>
O lokacjach w W2 na łamach polygamia.pl
Mamy dużo więcej podróżować, jako że i lokacje mają być znacznie większe. Każda z nich jest wielkości kilku znanych z poprzedniej części.
 
Czy po importowaniu save'a z jedynki, decyzje podjęte w tamtej grze, będą miały jakiś wpływ na wydarzenia w dwójce, czy to tylko import umiejętności i ekwipunku?
 
Top Bottom