W2 - pytania do CDProjekt Red

+
To pytanie pojawiało się już wiele razy, ale nie wiem, czy ktoś z devów na nie odpowiedział...Czy importować postacie będzie można tylko z "czystej" Vanilli czy także z modowanej gry? Co z "małymi" modyfikacjami, np. zmianą niektórych statystyk Geralta czy statystyk broni?
 
Mam takie pytania:1. Kto jest odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej do drugiego Wiedźmina? Mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z Adama Skorupy i Pawła Błaszczaka.2. Czy zachowany zostanie główny motyw muzyczny z Wiedźmina 1?3. Czy to prawda że Andrzej Sapkowski już z Wami nie współpracuje przy tworzeniu gry?
 
Uważniej przeglądałbyś forum. Zajrzyj tu.
• Między premierą W1, a odejściem ze studia Adam Skorupa cały czas pracował, także prawdopodobnie jego muzyka znajdzie się w W2. Z pewnością nad muzyką dla W2 pracował też Krzysztof Wierzynkiewicz. O nikim innym na razie nie wiadomo...
• Andrzej Sapkowski nie pomagał przy tworzeniu W2
 
Nightbring3r said:
Brak zainteresowania Sapkowskiego. Podobno pomagał tylko przy tworzeniu mapy.
Może to i lepiej? Gra komputerowa opiera się na innych prawidłach niż książki. Pomoc AS-a w tym wypadku mogła by być "niedźwiedzia" :pPrzy tworzeniu "jedynki" Sapkowski też nie pomagał "Redom". Pisarz pomógł jedynie stworzyć mapę świata wiedźmina. Jest to jak do tej pory jedyna ORYGINALNA mapa do tego uniwersum. Sapek chyba im w tym pomógł tylko dlatego, że ta mapa jest również bardzo pomocna dla czytelników jego sagi.
 
Uje muje dzikie węże! Mapa nie jest pomocna dla czytelników! Brak wielu miejsc, traktów zamków i odległości są błędne. Idealna mapa tego świata nigdy nie powstanie, bo wiązałoby się to z korekcją całego pięcioksięgu! Sam Sapkowski powiedział, że to mapa tylko taka "O", żeby fani mieli ogólne pojęcie o wyglądzie świata :evil:
 
Wiem, że chcecie ograniczyć zadania w rodzaju "przynieś, zanieś, pozamiataj" czy też jak ktoś woli: idź do punku A, weź przedmiot X i wróć. Nie mniej:1. Czy macie zamiar pozostawić w grze tablice ze zleceniami?2. Czy na mapie będzie możliwość dodawania własnych informacji (np. jak w BG2 punktów z opisami)
 
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
Idealna mapa tego świata nigdy nie powstanie
FAIL! :DMnie tam mapa mBartka bardzo przypadła do gustu.
FAIL ;DIdealna nie jest równa z tym gustami. Każda mapa będzie z lekka przekłamana, bo najpierw powstała historia, a potem mapa, ale owszem są dobre mapy. :D
 
Skoro tutaj są przedstawiane pytania do redów, to...Czy postaciom będą (W PL wersji) podkładać głosy Ci sami ludzie, którzy podkładali im je w W1?
 
Czy rozważacie opcję dodania dwóch wersji językowych ? Bo ja już zdążyłem się przyzwyczaić do głosów z angielskiej wersji :p (Elf,Roach i ten zabójca królów brzmi fenomenalnie) .
 
Taa, pewnie będzie tak jak w pierwszym Witcherze ER tzn. podczas instalacji wybierasz spośród masy języków na dialogi i na podpisy samodzielnie. Tu też na pewno to będzie.
 
TyrtanoX said:
Taa, pewnie będzie tak jak w pierwszym Witcherze ER tzn. podczas instalacji wybierasz spośród masy języków na dialogi i na podpisy samodzielnie. Tu też na pewno to będzie.
Tym bardziej, że to chyba mocno upraszcza dystrybucję.W każdym razie jestem za powyższym rozwiązaniem... podczas trzeciego i ostatniego przechodzenia W1 przez dwa akty sobie rosyjski podszkalałem 8)
 
TyrtanoX said:
Taa, pewnie będzie tak jak w pierwszym Witcherze ER tzn. podczas instalacji wybierasz spośród masy języków na dialogi i na podpisy samodzielnie. Tu też na pewno to będzie.
nie ma szans. Wtedy gracze z zagranicy gdzie jest drożej by sobie sprowadzali wiedźmina z polski, żaden wydawca się na coś takiego nie zgodzi.
 
Nikt na forum nie wspominał z pytaniem o tym jakie będą alkohole i czy będą takie same skutki upojenia alkoholowego jak w W1 . MI sie marzy takie coś że jak będzie Geralt pijany to np. Wiedźmin idzie na ratkę z np Triss a ona po prostu mu odmawia [ Morze reagować jak dobrze znana stara babcia mieszkająca razem z Shani] widząc pod jakim jest wpływem . Tak samo może byc jak geralt chce zrobić jakieś zlecenia to zleceniodawca też mu odmawia . Dobrze by było jakby upojenie alkoholowe nie ograniczało sie tylko do '' kuśtykania'' a np. bardziej z czerwieniała twarz albo i blada .
 
Xathel said:
A ja mam takie pytanie...Ile planujecie aktów? Czy będzie ich mniejsza ilość niż w 1?
jeśli mnie pamięć nie myli to w jednej z zapowiedzi była mowa o pięciu, w tym prolog i epilog. Chociaż ja do końca w takich sprawach dziennikarzom nie wierzę.
 
MadYarpen said:
MadYarpen said:
A ja mam takie pytanie...Ile planujecie aktów? Czy będzie ich mniejsza ilość niż w 1?
jeśli mnie pamięć nie myli to w jednej z zapowiedzi była mowa o pięciu, w tym prolog i epilog. Chociaż ja do końca w takich sprawach dziennikarzom nie wierzę.
A, to tak jak w Wiedźminie 1 wtedy. Ale gra ma być ponoć krótsza, czyż tak?
 
Top Bottom