W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Przecież napisałem że w tym prolog i epilog. kwestia jak to napakują po prostu.W W1 było 5 aktów plus prolog i epilog więc inaczej.Tak, gra ma być krótsza.
 
bartex9 said:
1. Kto jest odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej do drugiego Wiedźmina? Mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z Adama Skorupy i Pawła Błaszczaka.
Paweł Błaszczak pracuje w Techlandzie i ma roboty na dość długi czas. No ale wciąż pozostaje paru zdolnych kompozytorów w Polsce :)Zresztą, kto wie, może Paweł obija się przy projektach dla T i jeszcze popołudniami skrobie Wiedźmina 2 :teeth: ;)
bartex9 said:
http://ortelius.creativegroups.net/Tu jest najlepsza mapa jaka do tej pory powstała.
I ta mapa jeszcze zmutuje do ciekawszych form :beer:
 
Szczerze mówiąc trochę martwi mnie to że gra będzie krótsza od pierwowzoru. Długość pierwszej części była moim zdaniem idealna a w dzisiejszych czasach twórcy często idą na łatwiznę (albo z braku środków lub z powodu ograniczeń nośnika) skracając czas potrzebny na przejście danego tytułu. Sam nie uważam siebie za chojraka i pewnie i tak długo będę ją przechodził, ale rozczarowanie bierze górę, kiedy gra kończy się zaraz po tym jak gracz wsiąknie i akurat zacznie się rozkręcać. Osobiście byłbym gotów na premierą nawet w czwartym kwartale 2011 roku byle żeby gra zyskała jeszcze z jeden lub dwa dodatkowe akty. Nawet jeśli
 
Końcówka Wiedźmina 1 rzeczywiście była nieco przydługa, nie oznacza to jednak, że ogólna długość rozgrywki była zła. Krótki cRPG to krótka zabawa. Tak długo jak proporcje będą zachowane, tzn. większość gry będziemy spędzać na mięsistym "środku", zaś ani początek, ani końcówka nie będą na siłę przedłużane, to efekt będzie dobry. 25-30 h gry na MQ brzmi nieco niepokojąco, ale biorąc pod uwagę to, że nie wlicza się do tego questów pobocznych, to pewnie za pierwszym razem będziemy grę przechodzić dłużej, tj. przez ~ 50 h. Liczę na to, że devy wiedzą, co robią, i nie okaże się, że gra się skończy w momencie, w którym graczom będzie wydawało się, że ona dopiero się na dobre rozpoczęła!
 
Pamiętajmy też, że w W1 grę przedłużały loading screeny, które w dwójce mają ponoć nie być zbyt częstym widokiem :) Nie wiem czy pisałem to w tym topicu czy innym, ale i tak przypomne - pierwszy KotOR da się przejść w 30h razem ze wszystkimi (!!) zadaniami pobocznymi, a grą jest świetną.
 
Nie bądźmy takimi pesymistami! Grę będzie można przejść na ok. 3 sposoby, więc mamy o 60h więcej rozrywki!
 
1.Czy istnieje szansa usunięcia idiotycznego pomysłu wybierania odpowiedzi na czas? Chyba nikt nie byłby zachwycony gdyby nie zdążył i gra wybrał za niego (ja osobiście wczytałbym sejwa i złorzeczył pod nosem)? 2. Wiadomo już coś na temat polskiej wersji językowej (że będzie wiem), chodzi mi głównie o aktora dubbingującego Geralta(oby był to Jacek Rozenek)?
 
drow3 said:
1.Czy istnieje szansa usunięcia idiotycznego pomysłu wybierania odpowiedzi na czas? Chyba nikt nie byłby zachwycony gdyby nie zdążył i gra wybrał za niego (ja osobiście wczytałbym sejwa i złorzeczył pod nosem)?
Taka opcja będzie dostępna tylko parę razy(nie we wszystkich rozmowach).Choć przydałoby się lekko wydłużyć ten czas(na konferencji tam czas był na to ok. 3/4 sekundy, wiec trochę mało).
 
Mnie również martwi długość W2. Rpg'i mają to do siebie, że są długie. Długość wieśka 1 była idealna jak dla mnie :p
 
kraveN said:
kraveN said:
1.Czy istnieje szansa usunięcia idiotycznego pomysłu wybierania odpowiedzi na czas? Chyba nikt nie byłby zachwycony gdyby nie zdążył i gra wybrał za niego (ja osobiście wczytałbym sejwa i złorzeczył pod nosem)?
Taka opcja będzie dostępna tylko parę razy(nie we wszystkich rozmowach).Choć przydałoby się lekko wydłużyć ten czas(na konferencji tam czas był na to ok. 3/4 sekundy, wiec trochę mało).
3/4 sekundy, 34 sekundy, czy od 3 do 4 sekund?
 
Qesitam said:
Qesitam said:
Qesitam said:
1.Czy istnieje szansa usunięcia idiotycznego pomysłu wybierania odpowiedzi na czas? Chyba nikt nie byłby zachwycony gdyby nie zdążył i gra wybrał za niego (ja osobiście wczytałbym sejwa i złorzeczył pod nosem)?
Taka opcja będzie dostępna tylko parę razy(nie we wszystkich rozmowach).Choć przydałoby się lekko wydłużyć ten czas(na konferencji tam czas był na to ok. 3/4 sekundy, wiec trochę mało).
3/4 sekundy, 34 sekundy, czy od 3 do 4 sekund?
od 3 do 4 sekund :)Tak będzie tylko wtedy, kiedy naprawdę nie ma czasu na myślenie i trzeba działać szybko (vide sytuacja z elfem na drzewie). Taki ukłon w stronę "realizmu" :p
 
Qesitam said:
Qesitam said:
Qesitam said:
1.Czy istnieje szansa usunięcia idiotycznego pomysłu wybierania odpowiedzi na czas? Chyba nikt nie byłby zachwycony gdyby nie zdążył i gra wybrał za niego (ja osobiście wczytałbym sejwa i złorzeczył pod nosem)?
Taka opcja będzie dostępna tylko parę razy(nie we wszystkich rozmowach).Choć przydałoby się lekko wydłużyć ten czas(na konferencji tam czas był na to ok. 3/4 sekundy, wiec trochę mało).
3/4 sekundy, 34 sekundy, czy od 3 do 4 sekund?
Od 3 do 4 sekund.Dev diary pewnie ukaże się w przyszłym miesiącu, tak jak to robią inni producenci gier.A to moje: Kiedy opublikujecie tą część konferencji na której prezentowaliście W2?? Można liczyć na jutrzejszy dzień(30.03)??
 
co do długości jeszcze - w wypadku wiedźmina 1 twórcy też planowali że będzie krótszy. Wyszło jak wyszło, więc może można mieć nadzieję? :)
 
WhiteWarrior said:
A to moje: Kiedy opublikujecie tą część konferencji na której prezentowaliście W2?? Można liczyć na jutrzejszy dzień(30.03)??
Jeśli chodzi Ci o filmy, to są tutaj: http://gamecorner.pl/gamecorner/10,86651,7701781,Wiedzmin_2__gameplay___cz__1.html
 
WhiteWarrior said:
Dev diary pewnie ukarze się w przyszłym miesiącu, tak jak to robią inni producenci gier.
Mam nadzieję, że nikogo (a zwłaszcza nas) to Dev diary nie ukarze :pEDIT:
WhiteWarrior said:
WhiteWarrior said:
A to moje: Kiedy opublikujecie tą część konferencji na której prezentowaliście W2?? Można liczyć na jutrzejszy dzień(30.03)??
Jeśli chodzi Ci o filmy, to są tutaj: http://gamecorner.pl/gamecorner/10,86651,7701781,Wiedzmin_2__gameplay___cz__1.html
Mówimy nie o tej konferencji, a o piątkowej
 
Top Bottom