W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Karesh said:
Karesh said:
A to moje: Kiedy opublikujecie tą część konferencji na której prezentowaliście W2?? Można liczyć na jutrzejszy dzień(30.03)??
Jeśli chodzi Ci o filmy, to są tutaj: http://gamecorner.pl/gamecorner/10,86651,7701781,Wiedzmin_2__gameplay___cz__1.html
Te są w tandetnej jakości.
Karesh said:
Karesh said:
Dev diary pewnie ukarze się w przyszłym miesiącu, tak jak to robią inni producenci gier.
Mam nadzieję, że nikogo (a zwłaszcza nas) to Dev diary nie ukarze :p
Idź na polonistę mądralo -_-
 
Jak mawia sam Sapkowski - Po studiach humanistycznych można zostać tylko nauczycielem albo urzędowym gryzipiórkiem, czyli kimś, kogo skrót rozszyfrowuje się jako Dobry Urzędnik Państwowej Administracji. Taki mały OT. :p
 
Moje pytanie brzmi: Czy w W2 pojawi się Regis ( proszę nie wyskakiwać mi z tekstami: "Przecież on nie żyje", bo sam Sapkowski potwierdził, że Regis się regeneruje (tak mi się zdaje). Brakowało w jedynce Percivala Schuttenbacha, miło by było móc zobaczyć go w dwójce. Myśleliście, Redzi, o opasce?
 
REDzi powiedzieli, że nie ujawnią na razie, jakie dokładnie postacie zobaczymy...Witamy na forum, squeeze2
 
A witam, witam. W takim razie pytanie z innej beczki. Czy mi się wydaje, czy medalion Geralta przypięty jest na "agrafkę"?
 
Hmmm, rzeczywiście, tak na tym sreenie wygląda...Aż dziwne, że jeszcze nikt nie zauważył. REDzi, skomentujecie?
 
@Gower: Jak przyjrzymy się renderowi z Gamespotu
http://img690.imageshack.us/i/97539920100323790screen.jpg
to zauważymy, że medalion powinien wisieć na łańcuszku (widzimy jak łańcuszek chowa się pod zbroją i jest bezpośrednio spięty z wilkiem). Podejrzewam,że tylko na tym screenie jest to tak niefortunnie ukazane. Na początku też wydawało mi się, że wisi na takim kółeczku przy kurtce. PS.Chyba,że zmieniono coś od momentu stworzenia tego renderu. ;)
 
squeeze2 said:
Moje pytanie brzmi: Czy w W2 pojawi się Regis ( proszę nie wyskakiwać mi z tekstami: "Przecież on nie żyje", bo sam Sapkowski potwierdził, że Regis się regeneruje (tak mi się zdaje).
Regeneruje czy też nie, ale jeśli po tym, jak go poćwiartowali, ucieli łeb i zakopali w ziemi musiał regenerować się przez 50 lat, to ile czasu potrzebne mu jest na regenerację po tym, jak została z niego tylko kałuża? :p Myślę, że w te pięć lat raczej się nie wyrobi... :p ;D
 
O, teraz dopiero zauważyłem, że Geralt nosi inny medalion Wilka :p Teraz używa tego, który krył się za kruszącą się ścianą skrywającą RotWWa, a obecnie stał się logiem W2 (tyle że ślepia z niebieskich zmieniły się na żółte). Może w EK Wiedźmina 2 będzie ten nowy medalion, muszę go zdobyć, bo mój stary zrobił się już nieaktualny... :p ;D
 
[/QUOTE]Regeneruje czy też nie, ale jeśli po tym, jak go poćwiartowali, ucieli łeb i zakopali w ziemi musiał regenerować się przez 50 lat, to ile czasu potrzebne mu jest na regenerację po tym, jak została z niego tylko kałuża? :p Myślę, że w te pięć lat raczej się nie wyrobi... :p ;D[/QUOTE]Wiesz, w grze bywały podobne cuda. A to niektórym znikały blizny i chodzili z dekoltem do kolan, a to innym włosy zmieniały kolor, więc kto wie?
 
Regis był jedną z fajniejszych postaci w sadze ;) Choć Yarpen też mógłby się w końcu pojawić, przecież Zoltan jest ;)
 
Proste pytanie czy Geralt umie podskoczyć w miejscu, tak zupełnie normalnie? Nie chodzi mi o przeskakiwanie płotków tylko o zupełnie normalne podskakiwanie....
 
Co do tematu fajnych postaci z sagi\opowiadań, to fajnie by było gdyby pojawił się jakiś wątek z dopplerami, np. podszywają pod różnych bohaterów, Geralta (mogliby mieć potem różne nieprzyjemności, podejrzenia o rzeczy, których nie zrobili). Od 3 dni w tym temacie nie pojawił się żaden RED.
 
Merit said:
Merit said:
Mi się coś kojarzy, że PanKarol napisał kiedyś, że nie zobaczymy Yen w W2. Ale ręki sobie uciąć nie dam i cytatu też raczej nie znajde :peace:
PanieKarolu? Mógły pan to skomentować? To dosyć znacząca informacja i nie jeden gracz chciałby wiedzieć jak to będzie^^
PanieKarolu (ponownie) takowe cuś nam się przytrafiło w temacie "Garść informacji dotyczących Wiedźmina 2". Pozwoliłem sobie przenieść tego posta bo myślę iż częściej zaglądasz tu niż przedzierasz się przez tysiące innych wypowiedzi w tysiącach innych tematów^^
 
drow3 said:
Co do tematu fajnych postaci z sagi\opowiadań, to fajnie by było gdyby pojawił się jakiś wątek z dopplerami, np. podszywają pod różnych bohaterów, Geralta (mogliby mieć potem różne nieprzyjemności, podejrzenia o rzeczy, których nie zrobili).
Taki patent to w Maskaradzie :evil:
 
Hostile said:
Hostile said:
Moje pytanie brzmi: Czy w W2 pojawi się Regis ( proszę nie wyskakiwać mi z tekstami: "Przecież on nie żyje", bo sam Sapkowski potwierdził, że Regis się regeneruje (tak mi się zdaje).
Regeneruje czy też nie, ale jeśli po tym, jak go poćwiartowali, ucieli łeb i zakopali w ziemi musiał regenerować się przez 50 lat, to ile czasu potrzebne mu jest na regenerację po tym, jak została z niego tylko kałuża? :p Myślę, że w te pięć lat raczej się nie wyrobi... :p ;D
Zapomniałeś jeszcze o tym, że czarodziejki z Loży dodatkowo rozsypały jego prochy na 4 strony świata po nie małej eksplozji.
 
A ja mam pytanie o rozmowy, bo z tego co teraz mętnie pamiętam, we wszystkich dialogach jakie widzieliśmy na gameplayu wszystkie postacie stały. Czy znowu będą takie numery, że podchodzimy do kogoś np. siedzącego przy stole i on nagle już nie siedzi w trakcie rozmowy?
 
Top Bottom