W2 - pytania do CDProjekt Red

+
balor00 said:
Czy będzie seria takich filmików Making of jak w przypadku częsci pierwszej opis technologii,postaci,walki itp
Już jest od jakiegoś czasu pierwszy filmik tego typu - dev diary. Na pewno będzie ich więcej.
 
Czy możecie zdradzić czy będą cinematiki do Wiedźmin 2? Czy obejrzymy intro i outro tak jak w W1.
 
Ja mam teraz pytanie trochę z innej mańki: Czy wraz z premierą dwójki planujecie wydać jakąś serię albo przynajmniej jeden komiks, który reklamowałby ten tytuł ? Oczywiście rozsądnie byłoby wtedy wynająć taką firmę jak Marvel albo DCcomics, bo na ich technikę rysunku jeśli chodzi o nadanie klimatu nie ma lepszych. Co prawda dobrze też rysują mangowcy, ale w tym przypadku by się raczej nie sprawdzili. Jak spoglądam na polski komiks Wieśka to dostaję odruchów wymiotnych, tak beznadziejną kreską szpecić tak porządną historię to aż się nie godzi. Gdyby zostały narysowane tak jak w przypadku komiksu "ORIGIN" opowiadającego początki Wolverina to byłbym w niebo wzięty.
 
Dziękuje za odpowiedź a jeszcze inne pytanie mam w tym momencie macie mniej wiecej rok na prace nad grą nad czym zamierzacie,jeszcze głównie pracować nad grafiką nad walką nad postaciami ??
 
Pewnie nad wszystkim, w końcu rok przed premierą to nie okres na dopieszczanie szczegółów tylko praca pełną parą nad całością gry :)
 
No pewnie tak no ale się zobaczy no bo skoro został rok to chyba grafika i technologia ogólnie powinna też być poprawiana :)
 
Jak się domyślasz, to po co się pytasz? Przecież wiadomo, że będą poprawiać wszystkie elementy skoro jest to wersja alpha.
 
nie wiedziałem że to wersja alpha a pytam dla pewności a czepiać to się czepiaj u siebie w domu a nie mnie będe pytał
 
Wichman said:
Ja mam teraz pytanie trochę z innej mańki: Czy wraz z premierą dwójki planujecie wydać jakąś serię albo przynajmniej jeden komiks, który reklamowałby ten tytuł ? Oczywiście rozsądnie byłoby wtedy wynająć taką firmę jak Marvel albo DCcomics, bo na ich technikę rysunku jeśli chodzi o nadanie klimatu nie ma lepszych. Co prawda dobrze też rysują mangowcy, ale w tym przypadku by się raczej nie sprawdzili. Jak spoglądam na polski komiks Wieśka to dostaję odruchów wymiotnych, tak beznadziejną kreską szpecić tak porządną historię to aż się nie godzi. Gdyby zostały narysowane tak jak w przypadku komiksu "ORIGIN" opowiadającego początki Wolverina to byłbym w niebo wzięty.
Dołączam się do pytania w/s ewentualnego komiksu. To byłaby całkiem fajna rzecz.
 
Nie wiem, czy już były, ale:1.Czy będą wszystkie eliksiry, petardy, oleje z W1, czy też część z nich zostanie usunięta?2.Nadal będą specjalne potwory?3.Będą całkowicie nowe potwory zamiast starych?4.A jeśli już stare wystąpią, to Geralt będzie musiał kupować bestiariusze i uczyć się o nich od nowa?5.Będzie można spotkać jeszcze więcej postaci z sagi niż w W1?Dziękuję
 
@up1.Będą stare i całkiem nowe itemy np. pułapki2. BA! Będą bajeranckie walki z gigantycznymi bossami!3. Pełno nowych a i starych nie zabraknie.4. Tego nie wiem na 100% ale importowanie save'u powinno coś chyba dawać w tej kwestii :)
 
@upNa mój rozum importowanie sejwów ma właśnie przenieść miedzy innymi dotychczasowe doświadczenie Geralta do nowej gry. Jednakże też nie wiem tego na 100%...
 
balor00 said:
A ja wysunę pytanie co do przyszłości czy planujecie trzecią część ??
W sumie dobre pytanie bo nad TW2 zaczęli myśleć już podczas tworzenia Wiedźmina 1 :D
 
Ares_mad dziękuję za odpowiedź.Jeszcze jedno pytanie:Będą amulety? Bo szczerze mówiąc ten na utopce przydał mi się w V akcie, kiedy na ubijanie owych potworów nie chciało mi się już tracić czasu…
 
Co do komiksu: Wiem z moich źródeł, że Trust już nie robi dla komiksu CDPR, ktoś inny miał go robić, ale już zapomniałem kto.
 
Top Bottom