W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Jak ktoś się nie może doczekać dziennika
http://ve3d.ign.com/videos/68155/PC/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings/Developer-Diary/Dev-Diary-Vid-2
 
W sprawie towarzyszących głównemu bohaterowi postaci, o których mowa w drugim Dev Diary. Czy gracz będzie "odpowiedzialny" za ich przeżycie, tzn. czy idąc w niebezpieczne miejsce będę się musiał martwić czy nic im się nie stanie? Czy będą mogli zginąć jeżeli ich nie obronię, a jeżeli zginą - czy to oznacza konieczność wczytania sejwa? Czy może będą na tyle zaradni, że żadne niebezpieczeństwo nie będzie im straszne?Drugie pytanie. Czy proces regeneracji "żywotności" po odniesieniu obrażeń będzie wyglądał tak samo jak w W1 - liniowy wzrost w czasie, przyspieszony ewentualnie jedzeniem/eliksirem? Czy pojawią się jakieś elementy urealniające ten aspekt rozgrywki - opatrunki, leczenie magiczne?
 
Czy wspomnienia, które będą wracać do Geralta, będą w 100% "jego" (zaczerpnięte z sagi), czy może wymyśliliście jakieś wydarzenia?
 
A co z muzyką w Wiedźminie 2?W Wiedźminie 1 były świetne podkłady muzyczne, które nadawały niesamowity klimat. Osobiście chciałbym świetne udźwiękowienie w Wiedźminie 2 :)
 
Co się dzieje z tym forum? Lagi straszne, tematy wczytują się godzinami... Na początku myślałem, że to coś z moim połączeniem, ale po rozmowie z innymi graczami na Versusie dowiedziałem się, że inni też mają ten sam problem.
 
A czy w planach będzie też Wiedźmina 4 i 5 ?! Mam nadzieję ,że tak !
czaki257 said:
Czy w planach jest Wiedźmin 3 ?
Cholernie za wcześnie jest na takie pytania
 
Jimp said:
Cholernie za wcześnie jest na takie pytania
Za wcześnie ? Podobno CDP RED o W2 myślało już przy początku produkcji jedynki. Tak poza tym fabuła do dwójki jest już napisana i chyba można powiedzieć czy to już koniec sagi czy będzie kolejna cześć.
 
Czy w finalnej wersji W2 pojawi się obóz prezentowany na pokazie w Rosji? Kiedy pojawią się screeny/inne materiały z inną lokacją niż znany nam już dobrze las?
 
Moglibyście wyjaśnić dlaczego forum strasznie zamula? Ten stan się utrzymuje już od jakiegoś tygodnia! Wczytywanie stron trwa godzinami, a czasem w ogóle się nie ładują, edytowanie i wysyłanie postów to naprawdę męczarnia...
 
Aresmad said:
Moglibyście wyjaśnić dlaczego forum strasznie zamula? Ten stan się utrzymuje już od jakiegoś tygodnia! Wczytywanie stron trwa godzinami, a czasem w ogóle się nie ładują, edytowanie i wysyłanie postów to naprawdę męczarnia...
Dokładnie podpisuję się pod tym. Sam miałem to napisać. Oczywiście wpisując adres www.thewitcher.pl/comw ogóle nie działa. Nie wczytuje i koniec. Muszę więc wchodzić przez pocztę ;pKiedy to się skończy?
 
Karesh said:
Czy w finalnej wersji W2 pojawi się obóz prezentowany na pokazie w Rosji? Kiedy pojawią się screeny/inne materiały z inną lokacją niż znany nam już dobrze las?
Prawdopodobnie ta lokacja pojawi się również w finalnej wersji. Nie mamy powodów, żeby z niej zrezygnować. Pamiętaj jednak, że to co zobaczyliście na filmie, który wyciekł, to była absolutnie najwcześniejsza wersja gry.Nie możemy podać konkretnej daty - wciąż pracujemy nad nowymi screenami.
Karesh said:
Moglibyście wyjaśnić dlaczego forum strasznie zamula? Ten stan się utrzymuje już od jakiegoś tygodnia! Wczytywanie stron trwa godzinami, a czasem w ogóle się nie ładują, edytowanie i wysyłanie postów to naprawdę męczarnia...
Forum czasami działa bardzo wolno, bo wciąż wprowadzamy pewne zmiany. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy co chwilę wyłączać forum i to jest właśnie cena, którą za to płacimy. Mamy jednak poczucie, że mimo wszystko lepiej, jeśli forum cały czas jest online :)
Karesh said:
Karesh said:
Moglibyście wyjaśnić dlaczego forum strasznie zamula? Ten stan się utrzymuje już od jakiegoś tygodnia! Wczytywanie stron trwa godzinami, a czasem w ogóle się nie ładują, edytowanie i wysyłanie postów to naprawdę męczarnia...
Dokładnie podpisuję się pod tym. Sam miałem to napisać. Oczywiście wpisując adres www.thewitcher.pl/comw ogóle nie działa. Nie wczytuje i koniec. Muszę więc wchodzić przez pocztę ;pKiedy to się skończy?
To się nigdy nie skończy, ponieważ wpisujesz niepoprawny adres :) Adres forum to www.thewitcher.com/forum i możesz go np. dodać do paska zakładek przeglądarki, aby maksymalnie ułatwić dostęp. Nie mam pojęcia, dlaczego upodobałeś sobie wchodzenie przez pocztę :) Pozdrawiam.
 
Kiedy mniej więcej możemy się spodziewać jakiegoś nowego trailera w innej lokacji niż las, z nowymi postaciami i jakiejś paczki nowych informacji na temat fabuły czy zadań?
 
A jak to będzie z walką wręcz? Dopracujecie ją jeszcze? Bo na tym pokazie nie wyglądała na zbyt rozbudowaną. Czy również nie będzie można wyciągać miecza w dzień w miastach? A postaci? Czy będą zróżnicowane, czy może częstym widokiem będzie dziesięć klonów obok siebie? Spotkamy Talara? Czy spotkamy pozostałych wiedźminów, i czy będzie można z nimi współdziałać w jakiejś misji/misjach?
 
Już o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi
w nieoficjalnym 'FAQ' wyczytałem, że mają być flashbacki. Czy będą to tylko filmiki w trakcie gry czy też element rozgrywki (np. Gerald zasypia i śni mu się jakaś historia znana z książki, na ten przykład - strzygi odczarowanie, i jeżeli gracz odczaruje strzygę to Gerald odzyska część pamięci, jak ubije potwora (tudzież sam zginie) po prostu się budzi i guzik z odzyskania wspomnień)?
a tak: w dzienniku #1 około 2:40 pojawia art z Wiedźminem, dwiema damami i kolczastym rycerzem (najpewniej są to: Gerald, Calanthe, Pavetta i jej przyszły mąż). Czy mogę z tego wnioskować, że flashbacki w W2 będą podobne do tych z W1 gdy pojawiał się jakiś art i Gerald komentował nasz wcześniejszy wybór i jego konsekwencje?
 
Top Bottom