W2 - pytania do CDProjekt Red

+
szypek26 said:
Zapewne nie powiesz, co to te "zupełnie inne rzeczy", więc nawet nie pytam :p
Bardzo duzo uwagi poświęcamy teraz zbliżającym się targom GamesCom. To jest jeden z ważniejszych eventów w Europie i musimy się do niego odpowiednio przygotować.
 
Skoro tak ochoczo dzisiaj uzyskujemy odpowiedzi na pytania to mam jeszcze jedno.Napisałeś, że każdy akt to nowa mapa i miejsca, po których będziemy mogli się w nieograniczony sposób poruszać. Ale czy w czasie postępów w grze będziemy mogli powrócić do poprzednich terenów czy definitywnie po zakończeniu aktu dostęp do danego miejsca zostanie zablokowany?
 
I mam jeszcze ostatnie pytanie jak na dzień dzisiejszy.....Mianowicie czy w W2 spotkamy jakieś znane potwory z W1 no. utopce? Czy miejsce utopców zajmą nekkery?
 
Z którym wydawcą jedziecie na GamesCom? CDPR, Namco, czy Atari? Można liczyć tym razem na jakieś lepsze stanowisko, np. całkowicie dedykowane Wiedźminowi? Z tego co widzę GOG.com też tam będzie, więc może coś jest na rzeczy...Jakoś nie mam ochoty drugi raz ogladać Was upchniętych w rogu jakiegoś zapomnianego boxu, co miało miejsce w przypadku Atari na E3.
 
1. Czy w rozwoju Geralta będziemy mogli kupować tylko nowe ciosy i znaki?2. Czy na przeciwnikach będzie widać rany?
 
Być może powtórzę czyjeś pytanie, ale liczę na wyrozumiałość. W kwestii romansów zapowiedzieliście dojrzałe podejście do spraw seksu. Ale czy to oznacza, że zmniejszy się liczba partnerek Geralta? Będzie jakaś alternatywa dla Triss? ;-)
 
1. Czy w końcu będzie można pojeździć na Płotce ?2. Czy będzie można rzucić sztyletem (Na intrze kończącym W1 Gerald rzucił sztyletem)?Jeżeli któreś pytanie się powtarza to przepraszam , ale 80 stron to trochę dużo do czytania.
 
Jak będzie wyglądał ekw. Geralta? Alek pisał gdzieś że z ekwipunku będzie można wybrać miecz do walki. Mam nadzieje że nie będzie tak że w ekw. mamy 20 ciężkich mieczy i tony innych przedmiotów a wiedźmin się nawet nie zmęczy i wesoło będzie hycał przez płotki.I jeszcze dodam że system walki jest, jak dla mnie, po prostu do dupy. W jedynce Geralt siekał na kawałki zabójczymi kombosami nawet największych brzydali. I nic dziwnego, w końcu od dzieciństwa był do tego szkolony. W W2 macha mieczem jak by ważył z tonę. Ciężkie zamachy i szerokie cięcia. A gdzie szybkie piruety i krótkie cięcia? Gdzie efektowne smugi za mieczem, świsty i salta? I dlaczego do jasnej cholery tak długo rozwala kilku chłopów? Powinien ich wyrżnąć w pień kilkoma ciosami!
 
KrwawyDzioch said:
I jeszcze dodam że system walki jest, jak dla mnie, po prostu do dupy.
Niby czemu? Nareszcie dostaniemy większą kontrolę nad kierowaną postacią, bo w pierwszej części rola gracza była zminimalizowana do oglądania poczynań Geralta.
KrwawyDzioch said:
I dlaczego do jasnej cholery tak długo rozwala kilku chłopów?
Na gameplayu walczył, zdaje się, z elfami, którzy do ułomków raczej nie należeli. Przypominam, że książkowy Geralt miał niemały problem z usieczeniem niewielkiej bandy z Blaviken, więc nie przesadzałbym z jego możliwościami. I wiedźmin dupa, kiedy wrogów kupa. Dobre wyważenie potyczek to podstawa.
 
Kolejne pytanie ...Mianowicie czy w W2 będzie znacznie większy wybór broni,zbroi itp.? bardzo mi tego w W1 brakowało więc jeżeli możecie nawalcie mieczy zbrój i innych dupereli żeby po prostu gra była ciekawsza (pod moim względem )I jeszcze jedna ponoć twarz (fryzura) Geralta będzie do wyboru podczas gry czy to prawda?
 
Co z nowymi informacjami które miały się ukazać na stronie? Miały ukazać się w mijającym już teraz tygodniu, a w Niedzielę raczej nie pracujecie.
 
o, właśnie!Możecie pokazać renedy albo contept arty nowej twarzy/fryzury geralta?Nie wierze że nie macie nawet jednego szkicu nowej buźki geralta
 
Ile osób liczy sobie CD Projekt RED? Ciekawi mnie jaka ilość osób pracuje jednocześnie nad Wiedźminem. Czy wciąż jest to mniejszy zespół do 80 osób, czy też osiągnęliśmy już normę dużych zachodnich studiów gdzie nad jednym projektem uwija się ponad setka pracowników? Na Linkedin wpisane jest 70ciu pracowników, ale wydaje mi się, że jest to już liczba nieaktualna skoro włączono do zespołu ludzi z Metropolis Software. Te osoby, które odeszły/zostały zwolnione założyły jak rozumiem Flying Wild Hog?
 
1. Czy Wiedźmin zostanie wydany również na PS3? 2. Dlaczego nie ujawniacie imienia tego wielkoluda z blizną?
 
Wydaje mi się że pisaliście iż walka będzie podobna do tej w Batmanie Arkham Asylum, lub że się na niej wzorowaliście trochę (ostatnio grałem w tego Batmana i walka była super).Czy zamierzacie zrobić coś takiego że po kilku udanych trafieniach we wroga będzie można go wykończyć jakimś efektownym ciosem tak jak to było właśnie w B:AA lub rzucić przeciwnikiem w kogoś/coś. Myślę że mogło by to ciekawie wyglądać, oczywiście przydało by się najpierw tą umiejętność przyswoić w drzewku umiejętności.
 
bartex9 said:
Skoro tak ochoczo dzisiaj uzyskujemy odpowiedzi na pytania to mam jeszcze jedno.Napisałeś, że każdy akt to nowa mapa i miejsca, po których będziemy mogli się w nieograniczony sposób poruszać. Ale czy w czasie postępów w grze będziemy mogli powrócić do poprzednich terenów czy definitywnie po zakończeniu aktu dostęp do danego miejsca zostanie zablokowany?
Nie chcemy ujawniać wszystkich szczegółów, jednak generalnie akty będą bardzo ściśle związane z konkretnymi, ogromnymi lokacjami.
bartex9 said:
I mam jeszcze ostatnie pytanie jak na dzień dzisiejszy.....Mianowicie czy w W2 spotkamy jakieś znane potwory z W1 no. utopce? Czy miejsce utopców zajmą nekkery?
Bestiariusz Wiedźmina 2 to bardzo duży temat i nie chcielibyśmy go przesadnie odkrywać przed premierą. Nie zabierajcie sobie i innym niespodzianki :)
bartex9 said:
Z którym wydawcą jedziecie na GamesCom? CDPR, Namco, czy Atari? Można liczyć tym razem na jakieś lepsze stanowisko, np. całkowicie dedykowane Wiedźminowi? Z tego co widzę GOG.com też tam będzie, więc może coś jest na rzeczy...Jakoś nie mam ochoty drugi raz ogladać Was upchniętych w rogu jakiegoś zapomnianego boxu, co miało miejsce w przypadku Atari na E3.
Jedziemy jako CD Projekt RED - na kilku polach współpracujemy z naszym europejskim wydawcą (w końcu to europejski event). Co do prezentacji na E3 - szczęśliwie nie musiałeś nas oglądać w ogóle ;-) Na poprzednich targach robiliśmy zamknięte prezentacje dla amerykańskich dziennikarzy i najważniejsze było to, co pokazywaliśmy wewnątrz. A pokazywaliśmy rzeczy, których nie mieli okazji wcześniej zobaczyć.
bartex9 said:
1. Czy w rozwoju Geralta będziemy mogli kupować tylko nowe ciosy i znaki?2. Czy na przeciwnikach będzie widać rany?
1. Nie.2. Nie.
bartex9 said:
Kolejne pytanie ...Mianowicie czy w W2 będzie znacznie większy wybór broni,zbroi itp.? bardzo mi tego w W1 brakowało więc jeżeli możecie nawalcie mieczy zbrój i innych dupereli żeby po prostu gra była ciekawsza (pod moim względem )
Tak, mówiliśmy o tym wielokrotnie.
bartex9 said:
o, właśnie!Możecie pokazać renedy albo contept arty nowej twarzy/fryzury geralta?Nie wierze że nie macie nawet jednego szkicu nowej buźki geralta
Mamy ich mnóstwo, ale nie możemy :)
bartex9 said:
Kiedy będzie następne Dev Diary ? :)
Niestety nie możemy podać konkretnej daty. Niedługo po GC chcielibyśmy powrócić do regularnego robienia filmów.
bartex9 said:
Ile osób liczy sobie CD Projekt RED? Ciekawi mnie jaka ilość osób pracuje jednocześnie nad Wiedźminem. Czy wciąż jest to mniejszy zespół do 80 osób, czy też osiągnęliśmy już normę dużych zachodnich studiów gdzie nad jednym projektem uwija się ponad setka pracowników? Na Linkedin wpisane jest 70ciu pracowników, ale wydaje mi się, że jest to już liczba nieaktualna skoro włączono do zespołu ludzi z Metropolis Software. Te osoby, które odeszły/zostały zwolnione założyły jak rozumiem Flying Wild Hog?
Obecnie w samym CDPR pracuje około 90 osób. Do tego mamy jeszcze wielu współpracowników zdalnych.
bartex9 said:
Wydaje mi się że pisaliście iż walka będzie podobna do tej w Batmanie Arkham Asylum, lub że się na niej wzorowaliście trochę (ostatnio grałem w tego Batmana i walka była super).Czy zamierzacie zrobić coś takiego że po kilku udanych trafieniach we wroga będzie można go wykończyć jakimś efektownym ciosem tak jak to było właśnie w B:AA lub rzucić przeciwnikiem w kogoś/coś. Myślę że mogło by to ciekawie wyglądać, oczywiście przydało by się najpierw tą umiejętność przyswoić w drzewku umiejętności.
O systemie walki będziemy dużo opowiadać już w niedalekiej przyszłości, a więc cierpliwości! ;-) Nie chcemy wyjawiać wszystkiego tak wcześnie przed premierą. Gdzie miejsce na niespodzianki? ;-)
 
Aha. Skoro moje pytanie było już drugi raz zignorowane to znaczy, że M$ już zapłacił i gra nie wyjdzie na PS3?
 
Korred02 said:
Aha. Skoro moje pytanie było już drugi raz zignorowane to znaczy, że M$ już zapłacił i gra nie wyjdzie na PS3?
Na temat konsol wypowiadaliśmy się wielokrotnie. Mówiliśmy też, że jak tylko będziemy mieli do powiedzenia coś więcej, to powiemy to tak, żeby każdy z Was usłyszał :)
 
"O systemie walki będziemy dużo opowiadać już w niedalekiej przyszłości..."czy to oznacza że nowy dev diary będzie poświęcony systemowi walki ? ;-)
 
Top Bottom