W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Ja mam pytanie odnośnie świata gry . 1 pytanie - Czy gra będzie rozgrywała się w trzech królestwach Temeria,Keadwen oraz Aedirn ? 2 pytanie - Czy rzeczywiście będą trzy akty prolog + epilog ?3 i ostatnie pytanie - Czy gra będzie dotyczyła zabójców czy zabójcy królów ?P.S proszę o w miare szybką odpowiedź
 
Jak będzie wyglądać walka na pięści z paroma przeciwnikami (tak jak np. koło tej szubienicy)?Też będzie taki mały QTE jak w lochu?
 
zloty963 said:
mam takie pytanie dlaczego napisalem tu z 6 postow i niedostalem zadnej odpowiedzi ??
Nie oczekujcie, że Redzi udzielą wyczerpującej odpowiedzi na każde postawione przez was pytanie, bo po pierwsze - nie mogą, a po drugie wcale nie mają takiego obowiązku. To jest wątek założony przez użytkowników, nie przez Redów, nie mają oni żadnej powinności odpowiadania tu na pytania. Na wiele z nich jeszcze nie mogą odpowiedzieć, bo albo to jest jeszcze tajemnicą, albo nie wiedzą dokładnie, bo dopiero nad tym pracują. Owszem, czasem tu zajrzą, odpowiedzą na parę pytań, na które już mogą odpowiedzieć, ale nie będą siedzieć w tym wątku przez 24 godziny na dobę, bo mają inne rzeczy do roboty. I na tyle tylko powinniśmy liczyć :p
 
Hostile said:
Hostile said:
mam takie pytanie dlaczego napisalem tu z 6 postow i niedostalem zadnej odpowiedzi ??
Nie oczekujcie, że Redzi udzielą wyczerpującej odpowiedzi na każde postawione przez was pytanie, bo po pierwsze - nie mogą, a po drugie wcale nie mają takiego obowiązku. To jest wątek założony przez użytkowników, nie przez Redów, nie mają oni żadnej powinności odpowiadania tu na pytania. Na wiele z nich jeszcze nie mogą odpowiedzieć, bo albo to jest jeszcze tajemnicą, albo nie wiedzą dokładnie, bo dopiero nad tym pracują. Owszem, czasem tu zajrzą, odpowiedzą na parę pytań, na które już mogą odpowiedzieć, ale nie będą siedzieć w tym wątku przez 24 godziny na dobę, bo mają inne rzeczy do roboty. I na tyle tylko powinniśmy liczyć :p
Dobrze prawisz.Ja czytam większość nowych postów w temacie W2, ale opowiadać na to wszystko?Naprawdę chcecie znać odpowiedzi na te pytania? Przed premierą? Naprawdę?k4myk
 
Ja mam pytanie czy moglibyście wydać "książkę" coś w stylu poradnika pt. "Najgłupsze pytania dotyczące gry"?? Chętnie mogę pomóc :)
 
k4myk said:
Dobrze prawisz.Ja czytam większość nowych postów w temacie W2, ale opowiadać na to wszystko?Naprawdę chcecie znać odpowiedzi na te pytania? Przed premierą? Naprawdę?k4myk
Na moje pytania na temat moddingu? Chyba nie zepsujecie mi zabawy jak na nie odpowiecie ;). Myślę, że wiecie w miarę jaki toolset tworzycie.Nie musicie na wszystkie pytania odpowiadać, ale chciałbym wiedzieć, że moje pytania nie trafiają w próżnięPozdrawiam
 
1. Kiedy można spodziewać się jakiegoś trailera pokazującego możliwości silnika graficznego wraz z Havokiem?2. Zastanawialiście się nad dodaniem do systemu walki przycisku kontekstowego, który uruchamiałby rożne akcje w zależności od miejska, jak np. uderzenie przeciwnika pobliską butelką albo rzucenie go na kolce (takie jak na ostatniej prezentacji). Dobrze wpisywałoby się to w mechanikę gry, w której nie zawsze trzeba zabić przeciwnika.
 
Fartuess said:
Na moje pytania na temat moddingu? Chyba nie zepsujecie mi zabawy jak na nie odpowiecie ;). Myślę, że wiecie w miarę jaki toolset tworzycie.Nie musicie na wszystkie pytania odpowiadać, ale chciałbym wiedzieć, że moje pytania nie trafiają w próżnięPozdrawiam
Chcielibyśmy udostępnić narzędzia do swobodnej modyfikacji gry - tak jak w przypadku TW1. Wszystkie szczegóły to jednak kwestia najbliższych miesięcy.
Fartuess said:
1. Kiedy można spodziewać się jakiegoś trailera pokazującego możliwości silnika graficznego wraz z Havokiem?2. Zastanawialiście się nad dodaniem do systemu walki przycisku kontekstowego, który uruchamiałby rożne akcje w zależności od miejska, jak np. uderzenie przeciwnika pobliską butelką albo rzucenie go na kolce (takie jak na ostatniej prezentacji). Dobrze wpisywałoby się to w mechanikę gry, w której nie zawsze trzeba zabić przeciwnika.
1. Tak się składa że dzisiaj. Nie będzie to oczywiście trailer poświęcony silnikowi, ale cały film bazuje na gameplayu.2. Zastanawialiśmy się ;-) Trick z żelazną dziewicą w lochach wymagał kontekstowego posłużenia się odpowiednią umiejętnością, w tym wypadku znakiem. Myślimy, że sprawia to dużo więcej zabawy, niż po prostu niewymagające naciskanie przycisku 'akcji kontekstowej'.
 
To teraz ja mam pytanie..... Czy w W2 będzie że miecze dwuręczne (takie jak ma w więzieniu) będzie trzeba nosić na plecach natomiast jednoręczne i półtora ręczne (takie jak w wrześniowym trailerze w 3:05 kiedy walczył z tym gościem od palących się mieczy xD) będzie można mieć przy pasie podkreślam czy MOŻNA ?
 
Mam 2 pytania:1. Czy wiadomo już jak będzie dokładnie działał ten system walki czy jest usprawniany ciągle. Chodzi mi o to czy Geralt będzie doskakiwał/szybko podchodził do przeciwników których odrzuci wcześniej mieczem i czy zada wtedy cios? Pytam się ponieważ na najnowszym filmiku 2 czy 3 raz tak przeciwnika odrzuciło i Geralt po prostu machnął mieczem i nie trafił. W Batmanie: Arkham Asylum było to dobrze zrobione, ale oczywiście tam mieli łatwiej bo Mroczny Rycerz preferuje walkę w ręcz.2. Tak oglądałem ten najnowszy filmik i tak wpadł mi do głowy pomysł. Czy zamierzacie wrzucić do gry jakiś tryb w których będzie na jakiejś arenie i będziemy walczyć z przeciwnikami, znów coś na wzór B: AA. Przypuszczam że wielu osobom by to się nie spodobało, bardziej pasuje to do konsolowej gry akcji, ale fajnie by było się tak oderwać od fabuły i pozabijać efektownie wrogów.
 
Moje pytanie jest związane mocno z tym co mi się nie podobało w Wiedźminie. Skoro topic na ten temat nie działa... Nakreślę szybko, by przejść do pytania. W jedynce bardzo nie podoba mi się system zapisu gry, powoduje tworzenie masy zbędnych zapisów, które się mnożą i mnożą zapychając dysk, bo są to dość pokaźne pliki. Inna sprawa, że przechodziłem grę równocześnie z moim bratem i musiałem cholernie uważać, by sobie lub jemu nie pokasować plików. No i szukając swoich musiałem pamiętać kiedy i o której ostatni grałem i kiedy skończyłem. Nikomu nie uwłaczając wiele gier dobrze rozwiązuje ten problem (np. Mass effect "Karierą" lub po prostu nazywaniem pliku seva).Pytanie: Czy, a jeśli tak to jak CDP Red chcą usprawnić mechanizm zapisu gry?
 
g99 said:
Pytanie: Czy, a jeśli tak to jak CDP Red chcą usprawnić mechanizm zapisu gry?
Przydałoby się. Najlepiej zrobić oddzielne profile + ewentualne hasła do nich.Ale żeby moderatorzy nie usunęli posta, też zadam pytanie.Czy w Stanach W2 będzie ocenzurowany? Podobno ESRB kazało wam nawet zmodyfikować trailer.
g99 said:
2. Zastanawialiśmy się ;-) Trick z żelazną dziewicą w lochach wymagał kontekstowego posłużenia się odpowiednią umiejętnością, w tym wypadku znakiem. Myślimy, że sprawia to dużo więcej zabawy, niż po prostu niewymagające naciskanie przycisku 'akcji kontekstowej'.
Niby tak, ale jedyne co można zrobić znakiem podczas walki to pchnąć na coś przeciwnika i nic więcej.
 
1.Czy motyw w końcówce ostatniego trailera - strażnik naśladujący Geralta - został stworzony tylko na potrzeby filmiku i nie uświadczymy go w grze? Czy może przewidujecie więcej takich scenek?2.Czy będzie jakaś możliwość zaimportowania "starej" twarzy wiedźmina? Tej jaką miał Geralt na pokazach z wiosny?
Nie zawieruszy się ten model gdzieś tam w plikach? W edytorach? Pytam, nawet jeśli miałoby to być kosztem mimiki, shaderów itp.
 
BlizariLeBleu said:
2.Czy będzie jakaś możliwość zaimportowania "starej" twarzy wiedźmina? Tej jaką miał Geralt na pokazach z wiosny?
Nie zawieruszy się ten model gdzieś tam w plikach? W edytorach? Pytam, nawet jeśli miałoby to być kosztem mimiki, shaderów itp.
Według mnie to możesz o tym zapomnieć, nie wiadomo nawet czy będzie można zmienić sobie fryzurę a co dopiero całą twarz... A teraz moje pytanie:Czy możemy się spodziewać jakiś materiałów z polskim dubbingiem jeszcze w tym roku??
 
reanimathor said:
Z pewnoscia nie bedzie mozliwosci wyboru twarzy.
• Lokacje będą kilkukrotnie większe i bardziej zróżnicowane niż w W1, każda z nich ma mieć swój styl graficzny i klimat• Podobnie jak w W1, nie będzie można cofać się do lokacji z poprzednich aktów• Nie będzie koni• W grze będą stare (znane z W1) oraz nowe mini gry• Kitka – zostaje. Są szanse, że gracz będzie mógł wybrać fryzurę Geralta• Modele wszystkie postaci zostały zrobione od zera• Paski życia i informacje o statusach dalej będą znajdować się na postaciach• Interfejs zostanie uproszczony i przebudowany względem W1Czy w Wiedźminie 2 eliksir kot będzie miał podobne działanie do wywaru de viers? (przepraszam nie umiem tego pisać ale chodzi mi o ten co można wpatrzyć przeciwników ) (misja z Alvinem w szpitalu) ?
 
BlizariLeBleu said:
BlizariLeBleu said:
Z pewnoscia nie bedzie mozliwosci wyboru twarzy.
Nie zrozumiałeś, chodzi mi o to czy modderzy będą mieli ewentualny dostęp do wiosennego modelu twarzy Geralta.
Nie zrozumiałeś. Model który będzie w grze, będzie jedyny i ostateczny. To, że teraz się zmienia jest to problem dochodzenia to tej ostatniej wersji. Możliwym jest, że jeszcze się zmieni, ale raczej na duże zmiany bym już nie liczył.k4myk
 
Top Bottom