W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Mam pytanie co to za zastój z stroną główną?? Mieliśmy być zasypywani newsami a tu zastój jakiego dawno nie było;//:(.
 
No to pytanko:Czy w TW2 będzie jakaś opcja "wyluzowania" ? chodzi mi o możliwość, np. zakupienia domu, prowadzenia normalnego życia, itd. coś w typie Oblivionowej opcji.
 
Droga załogo CD Projekt RED,Dawno temu przyszedł mi do głowy ten pomysł ale dopiero teraz zdecydowałem się go przedstawić.W Wiedźminie I medalion znajdował się rogu paska ekwipunku i był mało widoczny gdyż każdy zwracał uwagę na to co dzieje się w centrum ekranu, ignorując delikatne drgania naszyjnika. Mój pomysł opiera się na połączeniu jego właściwości z działaniem pada, którego wibracje świetnie pasują do drgań medalionu i ostrzegałyby gracza o niebezpieczeństwie, lub pobliskim żródle mocy nie odwracając uwagi od gry lecz uzupełniając ją.Pozwoliłoby to nie tylko oszczędzić miejsce na ekranie ale również sprawić by gracz jeszcze lepiej wczuł się w rolę pogromcy potworów. Czy istniałaby możliwość wprowadzenia takiej funkcji w nadchodzącej grze? Z poważaniem,Al99
 
Pytanie podobne do tego jakie zadał Napoleon_PLWłaśnie , co z tą nową stroną , czyli kiedy będzie po bożemu ,że nowa informacja najpierw trafia na oficjalną stronę a później na inne portale, albo chociaż niech to będzie w tym samym czasie. Do teraz wszystko było tak , że to forumowicze szukali nowych informacji po różnych portalach z grami.Ja do tej pory ,czekam na materiały z E3 wrzucone w dobrej jakości(nie nagrane z boku kamerą).Żeby nie było poprawę widzę przykład ostatni trailer .
 
Niedawno gruchnęła wieść, że W2 nie będzie miał równoczesnej premiery na PC i konsolach, kiedy więc można się spodziewać Wiedźmina na konsolach? Rok po PCtowej premierze? Mniej? Więcej?
 
To jeszcze pytanko o dubbing: Czy Boberek ma przewidzianą jakąś rolę? Jest to chyba najbardziej rozpoznawany głos w Polsce i fajnie by było, gdyby brał udział w tworzeniu tego arcydzieła ^ ^
 
Al99 said:
Mój pomysł opiera się na połączeniu jego właściwości z działaniem pada, którego wibracje świetnie pasują do drgań medalionu i ostrzegałyby gracza o niebezpieczeństwie, lub pobliskim żródle mocy nie odwracając uwagi od gry lecz uzupełniając ją.Pozwoliłoby to nie tylko oszczędzić miejsce na ekranie
A co z tymi, którzy grają myszką i klawiaturą? Drobne pytanko: skoro w grze mają być gigantyczne lokacje - czy zostanie wprowadzony jakiś system "skoków" pomiędzy już poznanymi ich częściami? Tj. np. w Drakensang: Rzeka Czasu?
 
A ja mam zasadnicze pytanie do CD PROJEKT RED czy ktokolwiek z was zagląda na forum?? czy w końcu dacie jakieś nowe newsy?? czy żyjecie ?? bo jak patrze na to forum to widzę i czytam o domysłach, pytaniach, obietnicach a żadnego odzewu od was nie ma.
 
djmaxkg said:
A ja mam zasadnicze pytanie do CD PROJEKT RED czy ktokolwiek z was zagląda na forum?? czy w końcu dacie jakieś nowe newsy?? czy żyjecie ?? bo jak patrze na to forum to widzę i czytam o domysłach, pytaniach, obietnicach a żadnego odzewu od was nie ma.
Z jednej strony szkoda że RED'zi nie piszą kilkunastu postów na dzień ale z drugiej strony może to dobrze że zajmują się produkcją gry a nie zadowalaniem forumowiczów którzy chcieliby wiedzieć wszystko pół roku przed premierą?? Zresztą było już o tym... sorry za nagięcie regulaminu tego wątku ale takie czepianie się jest trochę irytujące...
 
Not o juz proszę nie naginać regulaminu, tylko pisać swoje komentarze w tematach właściwszych, np Forum - opinie, spostrzeżenia...Na logikę, Panowie, na logikę - jak zaczniecie się w tym wątku rozpisywać pozapytaniowo, to pytania przeskoczą kilka postów/stron wstecz i Redzi ich nie zauważą.
 
maritimus said:
maritimus said:
Mój pomysł opiera się na połączeniu jego właściwości z działaniem pada, którego wibracje świetnie pasują do drgań medalionu i ostrzegałyby gracza o niebezpieczeństwie, lub pobliskim żródle mocy nie odwracając uwagi od gry lecz uzupełniając ją.Pozwoliłoby to nie tylko oszczędzić miejsce na ekranie
A co z tymi, którzy grają myszką i klawiaturą?
Nic. Można by zrobić tak żeby grać na klawie a pad leżał sobie z boku i wibrował w odpowiednim momencie. Ja mam jeszcze takie pytanie i jednocześnie sugestię. Czy jest jakaś szansa żeby połączyć edycję rozszerzoną z edycją podstawową? Chodzi mi oto żeby nie wydawać edycji kolekcjonerskiej tylko żeby te wszystkie dodatkowe rzeczy były w tej pierwszej wydanej wersji. Myślę, że to jest właśnie metoda na przyciągnięcie kupców, zachęcenie do kupna a nie do ściągania z internetu. Poza tym fani mają dylemat (w tym ja) - rozum mówi żeby poczekać na kolekcjonerkę ale serce podpowiada żeby kupić jak najszybciej ;D
 
djmaxkg said:
A ja mam zasadnicze pytanie do CD PROJEKT RED czy ktokolwiek z was zagląda na forum?? czy w końcu dacie jakieś nowe newsy?? czy żyjecie ?? bo jak patrze na to forum to widzę i czytam o domysłach, pytaniach, obietnicach a żadnego odzewu od was nie ma.
HejZasadniczo sporo z nas czyta forum regularnie. A szczegółowo, to ja nie jestem od newsów i domysłów ale od animacji i mam roboty po sufit. I każdy w Redzie ma tyle albo i więcej. Wybacz więc, że nie odpowiem na 1862 pytania z tego wątku.Już pisałem, że na niektóre pytania nie możemy odpowiedzieć (z wielu względów) a na niektóre nie widzę sensu. W odpowiednim momencie otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania (odpowiedzi będą w pudełku o wymiarach 27x18.5cm)k4mykPS.Jak masz jakieś bardzo ważne pytanie napisz na PW (do alka np. albo do mnie - zależy co Cię gnębi)
 
spoonslayer said:
Ja mam jeszcze takie pytanie i jednocześnie sugestię. Czy jest jakaś szansa żeby połączyć edycję rozszerzoną z edycją podstawową? Chodzi mi oto żeby nie wydawać edycji kolekcjonerskiej tylko żeby te wszystkie dodatkowe rzeczy były w tej pierwszej wydanej wersji. Myślę, że to jest właśnie metoda na przyciągnięcie kupców, zachęcenie do kupna a nie do ściągania z internetu. Poza tym fani mają dylemat (w tym ja) - rozum mówi żeby poczekać na kolekcjonerkę ale serce podpowiada żeby kupić jak najszybciej ;D
Obawiam się, że mylisz dwa pojęcia - edycji rozszerzonej i edycji kolekcjonerskiej. Edycja kolekcjonerska Wiedźmina (3 tys. egzemplarzy, cena 200 zł) była wydawana równocześnie z edycją podstawową Wiedźmina i można ją było ją zamówić przed premierą. Edycja rozszerzona natomiast została wydana w rok po premierze Wiedźmina, ale nie była początkowo planowana, po prostu twórcy postanowili poprawić parę większych bądź mniejszych niedoróbek i wzbogacić grę o parę bonusików (Djinni, dodatkowe przygody).
 
2@upMacie racje, źle napisałem nie edycję rozszerzoną tylko tą kolekcjonerską z podstawową.
Hostile said:
Hostile said:
Ja mam jeszcze takie pytanie i jednocześnie sugestię. Czy jest jakaś szansa żeby połączyć edycję rozszerzoną z edycją podstawową? Chodzi mi oto żeby nie wydawać edycji kolekcjonerskiej tylko żeby te wszystkie dodatkowe rzeczy były w tej pierwszej wydanej wersji. Myślę, że to jest właśnie metoda na przyciągnięcie kupców, zachęcenie do kupna a nie do ściągania z internetu. Poza tym fani mają dylemat (w tym ja) - rozum mówi żeby poczekać na kolekcjonerkę ale serce podpowiada żeby kupić jak najszybciej ;D
Obawiam się, że mylisz dwa pojęcia - edycji rozszerzonej i edycji kolekcjonerskiej. Edycja kolekcjonerska Wiedźmina (3 tys. egzemplarzy, cena 200 zł) była wydawana równocześnie z edycją podstawową Wiedźmina i można ją było ją zamówić przed premierą. Edycja rozszerzona natomiast została wydana w rok po premierze Wiedźmina, ale nie była początkowo planowana, po prostu twórcy postanowili poprawić parę większych bądź mniejszych niedoróbek i wzbogacić grę o parę bonusików (Djinni, dodatkowe przygody).
Więc Edycja Kolekcjonerska była limitowana? Myślałem, że to tak jak z podstawową - masowa produkcja.I wydawana równocześnie z podstawową? Teraz też tak będzie? Jeżeli tak to mój cały wywód na nic.
 
Skończcie z tym off topem!A ja mam takie pytanie...Załóżmy ze mam już Wiedźmina 2 i nagrałem sobie gameplaya i wrzucam go na YouTube. Czy CD Projekt będzie usuwał takie filmiki jak to miało miejsce z AC2 czy po prostu to zostawicie i pozwolicie ludziom je dodawać?
 
Top Bottom