W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Czy podczas podróży nasz towarzysz może zginąć z ręki np. jakiegoś nekkera w lesie czy jest po prostu "niezabijalny"?
 
Kurcze to pytani dręczy mnie już od paru miesięcy, czy CDProjek Red to to samo co CDProjekt RED??Podczas włączania kolejnej gry widzę ten magiczny, niebieski napis CDProjekt.
 
Czy możecie Redzi zdradzić jakieś szczegóły odnośnie "przypadkowej śmierci" na szalonym poziomie trudności?? W jaki sposób graczowi będzie mogła się przydarzyć w trakcie gry??
 
Mam 2 pytanka:1. Kiedy zamierzacie dodać nową postać na stronie ?2.Natrafiłem na post Pana Tomka, w którym pisał, że zorientuje się czy w EK będą 2 DLC. Więc jak... ?
 
@assassin2601: światła są szlifowane zawsze na końcu, także w sumie dobrze że tylko jeden błąd dostrzegłeś... animacje przejściowe są - nawet w hyperze zgraliśmy specjalnie materiał z edytora.@Alaris: na razie nic nowego - pod koniec stycznia pewnie pojawi się duuuuużo.@da GeralD: w tej chwili za wcześnie żeby o tym mówić, ale chcielibyśmy wszystkich pozytywnie zaskoczyć.@Northim: ad 1/2/3) to trochę zbyt szczegółowe, musiałbym podpytać designerów, ad4) zbliżamy się do bety - beta oznacza grę ukończoną pod względem zawartości - zostaje tylko odpluskwienie, ad5) mamy ciągle mechanizm wizualizacji skutków wyboru - sporo go rozbudowaliśmy, choć podstawowa zasada działania jest podobna, ad6) oj będą, ad7) duuużo tego, pewnie każdy z REDa wymieniłby swoje typy ad8) misje poboczne będą troszkę bardziej złożone, dłuższe - przez to też trudniejsze moralnie.@TochA1514: przypuszczam że to Edycja Premium: http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHOC6_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Premium_Standardowa.html (tylko DLC pewnie jest inne) - oczywiście miło z Twojej strony jeśli kupisz już teraz!@kalif94: ci najwięksi przeciwnicy (bossowie) przeważnie wymagają podejścia taktycznego - to normalne, poza nimi każdego da się załatwić "klasycznie" - dodatkowo, bossów będzie bodajże 3 czy 4...@=Goon=: jest niezabijalny... no chyba że twórcy fabuły życzyli sobie inaczej.@ThunLegolas: grę robi CD PROJEKT RED, CD PROJEKT jest wydawcą/dystrybutorem (w Polsce).@Łukasz: nie wiem co to jest "przypadkowa śmierć" - wiem, że na szalonym poziomie lepiej nie ginąć, bo trzeba zaczynać całą grę od początku.@Motorowiec: Geralt, Triss, Zoltan, Jaskier, Yarpen, Luiza La Valette, Ambasador Shillard, Król Foltest, Iorweth... to wszystko są postacie z książki.@dawid1916: nowa postać pewnie w styczniu, w EK będzie tylko jedno DLC - kurtka Roche'a.
 
Gdzieś wypowiadał się pan że wasze dlc będą rozbudowane i mają trwać parę godzin . Czy będą one dokładane do głównej ścieżki fabularnej czy będą to oddzielne przygody jak w W1 .PSjeżeli coś przekręciłem proszę sprostować
 
Dwa pytania:Czy dialogi będą rozbudowane na poziomie pierwszej części (lub bardziej), czy może bardziej postawiliście na dynamikę dialogów pozbawiając Geralta dużej ilości opcji dialogowych?Czy znajdą się momenty fabularne podczas których mamy mało walki, a dużo kombinowania, rozmów, śledztw itp? (tak jak w drugim akcie TW1, którego uważam za najlepszy)Korzystając z okazji chciałbym wam podziękować za kawał dobrej roboty, jaką wykonujecie oraz z góry pogratulować przyszłego sukcesu Wiedźmina 2 :D.
 
Moje pytanie brzmi następująco czy główni bohaterowie typu(Triss czy Jaskier), będą zmieniali odzienie podczas gry.Mi nie tyle chodzi o Jaskra co o Triss , bo przecież czarodziejki były znane z zamiłowania do mody.Może nie jest to ważna rzeczy ,ale bardzo fajny szczegół a jak wiadomo takie szczegóły budują klimat.
 
Narazie dowiedzieliśmy się, że będzie opcja przyłączania któregoś z bohaterów jako tzw. przydupasa i wiemy o tym z konferencji wiosennej. Może to być Roche lub Triss. Będzie można ich wyekwipować według własnego widzimisię, leczyć, lub odprawić w środku lasu? I właściwie główne pytanie: ilu takich pomagierów będzie w całej grze? O Triss i Vernonie już wiemy, Jaskra również można dodać z tego co wywnioskowałem z art. z CDA. Nie chcę znać nazwisk ale czy ktoś oprócz nich nam będzie pomagał? :)
 
@kalif94: nic odnośnie DLC (tego dużego) jeszcze nie ogłaszaliśmy, także nie chciałbym się wypowiadać.@Mr_Mario: w W2 jest podobna ilość dialogów, co w W1 - tam gdzie są, są bardziej rozbudowane - i będą w grze momenty polegające bardziej na fabule niż na walce (w końcu Wiedźminy są grami fabularnymi).@modsog: nie można własnemu ekwipować, leczyć ani odprawić w środku zadania pobocznego, pomagierów będzie więcej niż trzech (więcej nie mogę powiedzieć).@Motorowiec: panel ekwipunku nie jest ostateczny.
 
"Pomagierów" będzie więcej niż 3, ale w jednym momencie pomagać nam będzie tylko jeden z nich? Czy może być tak, że zarówno Triss i Jaskier się do nas dołączą?
 
W listopadzie zamówiłem Ek i kupuje specjalnie nowy komputer zeby w niego pograc. Można wiedzieć kiedy będą bardziej szczegółowe informacje o dużym DLC ? jak zapalony fan zarówno gry jak i książek jestem ciekaw.Czy animacje wykonywane przez NPC( jak w momencie gdy w w1 pięściarz próbuje nas uderzyć)zostają zakłócane przez np uderzenie Geralta ? Widziałem coś podobnego w filmiku z ucieczka z wiezienia kiedy Geralt się bije ze strażnikiem po uwolnieniu z kajdan występuje właśnie takie zjawisko(lub mi się wydaje)Czy gra będzie porównywalnie długa czy krótsza niż w1 ? W CDA jest napisane ze krótsza gdzieś wyczytałem ze taka sama . Już się pogubiłem Co z konsultacjami z A. Sapkowskim np w tworzeniu dziennika?Czy znak Heliotropu to jest widzenie przez ściany jak w wspomnianym prze zemnie game play'u?
 
Na nowym filmiku widać jak porusza się kucyk Geralta i mam takie pytanie.Czy te krótsze włosy które trochę zwisają z przodu Geraltowi będą się też poruszać, czy będą na sztywno zrobione? Pytam się o taki mały ale szczegół, bo fajnie by było gdyby się poruszały.
 
Witam, ja mam 3 pytania : Po 1. Na filmiku od PCGames, Geralt podchodzi do Yarpena Zigrina i pojawia się dziwny znaczek na nim i pytam się co to jest bo nie wiem, znaczek do kliknięcia myszką ??Po 2. Kiedy będzie jakiś nowy gameplay już z polskim udziałem Cdprojektu RED, bo to trochę nudne mąstop słuchać was na prezentacjach po angielsku choć jesteście polakami .Po 3. Czy będzie na początku wybieranie którą ścieżką fabuły ruszymy, czyli tropienie zabójców królów i amnezja ?
 
Moje pytania dotyczy systemu walki, który swoją drogą bardzo mi się podoba. Ale też mam jedno pytanie, ponieważ w książkach, jak i w W1 wiele razy widzieliśmy jak Geralt robił różne piruety, salta, młyńce, uskoki, parowania, itp. W dotychczasowych prezentacjach, które widziałem widzę tylko system: Uderz, przeturlaj się, uderz, uderz. I te ciosy też nie należą do najefektowniejszych. Stąd moje pytanie: Czy system walki będzie w jakimś stopniu bardziej urozmaicony ? oraz Czy zobaczymy w najbliższym czasie jakiś filmik, który by pokazał tenże system walki w większym stopniu ( Może jakieś DEV DIARY ), albo po prostu jakiś ciekawy gameplay ?
 
1. Tła podczas gry w kości są tworzone dynamicznie tj. w zależności od tego, co znajduje się na stole, czy też stałe, tak jak to miało miejsce w W1?2. Skośne ułożenie mieczy jest finalne?3. Czy inne elementy ubioru (jak np. pasek Triss, który aktualnie "przenika się" ze spodniami) będą poddane fizyce?4. Czy będzie można zmusić przeciwnika znakiem np. Aksji do... samobójstwa? Byłoby to na pewno coś nowego, bo przecież walczących u naszego boku przeciwników przez n sekund mieliśmy już w milionie innych gier.5. W trailerze Prison Break widzieliśmy żelazną dziewicę na którą można nabić innych. Jest to jednorazowy smaczek, czy też takich pułapek środowiskowych pojawi się więcej, jak np. w Dark Messiah?
 
Top Bottom