W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Na ile części planujecie Wiedźmina? Gdzieś była mowa o 4 ale to nie było (z tego co pamiętam) potwierdzone.
 
1. Już ktoś o to pytał, ale nie dostał jasnej odpowiedzi.Chodzi mi o obszar gry w konkretnym akcie W2 w stosunku do obszaru gry w konkretnym akcie W1Zadam pytanie w oparciu o konkretny przykład:Jak ma się obszar w tym akcie W2 w którym znajduje się ów las z ogromnymi drzewami do obszaru aktu IV W1?Czy jest mniejszy, większy, taki sam?2. Poza tym kwestia zadań pobocznych... Nadmiar zadań typu - przynieś coś - nudzi, ale mnie martwią zapowiedzi sugerujące jakby całkowity brak takich prostych questów... Mimo wszystko kilka prostych, klasycznych questów nie zaszkodzi... Czy takich mniej złożonych zadań nie będzie w W2 w ogóle?3. Kwestia stosunku czasu zadań pobocznych do czasu zadań związanych z fabułą. Pewnie to jest trudne do oszacowania, ale jeśli jakieś szacunki istnieją to chętnie bym je poznał :) I jak to się ma do podobnej relacji w W1?
 
Czy bedzie jakis eliksir zwiekszajacy szybkosc machania mieczem u geralta ? :)Czy wchodzac do krypty koniecznie trzeba bedzie sie zapoatrywac w eliksir Kot? (wolalbym zeby ten eliksir tylko poprawial wzrok ale nie byl konieczny do ciemnych miejsc)
 
@Kolec: Geralt będzie miał ten sam głos w polskiej wersji językowej.@Xender: z dzwięku mamy wszystko co ma http://www.fmod.org/@Morgomir: potwory tak jak npc będą również bardziej zróżnicowane@Wallace: Będzie system, który nie pozwoli na zbytnie obładowanie biednego Geralta:)@Ithlinne Aegli: Przedmioty będą różnych typów i będzie to w pewien spsób oznaczone – to tyle na ten temat:)@spoonslayer: To sie okaże z czasem:)@nocny: O wielkości obszarów przyjdzie Ci się przekonać jak zagrasz:)@TrubadurJaskier: Nie będzie takiego eliksiru
 
Zadawałem to pytanie, ale nie otrzymałem odpowiedzi.Będzie jakiś filmik (choćby w formie Dev Diary), który by przybliżał proces polonizacji, nagrywania głosów, lub chociaż jakieś próbki polskich dialogów? W sumie dla mnie ta sfera od zawsze była bardzo ważna, a w jedynce elementy świetne mieszały się z kiepskimi i fajnie by było, gdyby dialogi byłyby zrobione jeszcze lepiej.
 
Ja mam pytanie odnośnie fabuły:1. Proszę o wymienienie wszystkich ścieżek fabuły.2. Jak rozmieszczone są zakończenia do danej ścieżki np. 8 dla zabójców ?
 
Czy możemy się spodziewać jeszcze jakiejś aktualizacji działów z tapetami i screenami przed premierą Wiedźmina 2?
 
@Northim: Na chwilę obecną nie mogę nic potwierdzić@Warzoch: Nie mogę odpowiedzieć na te pytania:)@Łukasz: Istnieje taka możliwość jednak nie mogę podać konkretów.
 
Ponawiam pytanie: Czy Jaskier będzie śpiewać jakieś ballady? Czy usłyszymy chociaż jakieś śpiewy bardów? :)
 
Cze jest szansa na udostępnienie nagrania z sesji mocap? Jeżeli nie chcecie lub nie możecie publikować informacji bezpośrednio związanych z fabułą to moglibyście pokazać mocap, i przy okazji zareklamować trochę Alvernia Studios. Swego czasu któryś z REDów pisał, że na mocap zabierają ze sobą kamerę
 
Będzie można zbijać strzały Aardem? Wiem, że strzała z łatwością przebija opór powietrza, albo można by troszkę pofantazjować na ten temat i na najwyżej rozwiniętym Aardzie móc zepchnąć ją w bok lub zwolnić by zadawała mniejsze obrażenia.Ile będzie postaci grywalnych? Wiadomo, że oprócz Wieśka, będzie można w pewnym momencie fabuły wcielić się na chwilę w Jaskra. Nie pytam o imiona, bo to zdradzałoby fabułę, ale taka rzecz jak ilość takich postaci raczej by nie zepsuła oczekiwania na grę.Czy muzyka z wiedźmina jest oparta znów na tym motywie przewodnim co w jedynce? (Byłbym bardzo za, bo był fenomenalny i już kojarzy mi się z wiedźminem tak jak marsz imperialny ze star wars czy inne melodie Johna Williamsa z Indiana Jonesem czy Harrym Potterem.Będzie druga część muzyki inspirowanej Wiedźminem?
 
Przeczytałem dokładnie informacje o DLC i nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie, zatem mogę je bezpiecznie zadać.Jak zrozumiałem z tego tematu: http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30625.msg5458616#msg5458616 , wszystkie rzeczy, które będą dostępne w DLC, są już gotowe i po prostu w tej grze się nie znajdą. Czy zatem CDPRed nie wstydzi się z faktu, że wydaje wybrakowaną grę*, której komponenty musimy kupować sobie osobno? *Nie ma znaczenia, czy DLC mają wpływ na balans, czy nie - jeśli coś jest już zaprogramowane, a nie znajdzie się w grze i będzie dostępne tylko za pieniądze, to znaczy, że dostajemy wybrakowany produkt.
 
WitamMam pytanko , kiedy bedą wiadome wzory koszulek, bo wiem, ze podobno maja byc;pMam tez prośbę, aby miały cos wiecj niz sam napis ;ppozdrawiam;)
 
Witam wszystkich na forum. Moje pytanie (możliwe, że już padło) dotyczy jednej z ras w świecie wiedźmina, mianowicie niziołków. Czy w Wiedźminie 2 będzie można spotkać tą rasę? Niziołki jak wiadomo znajdowali się w szeregach Scoia'tael.
 
I ja mam pytanie ;) Czy w wiedźminie drugim jak będziemy walczyć przeciwnik będzie miał szansę sparować uderzenie ? Do tej pory jak walczyliśmy z ludźmi zawsze ich trafialiśmy.
 
Mam pytanie czy Wiedźmin 2 będzie miał wielką kampanię marketingową w mediach, aby nie skończyć tak jak na przykład, dobra zresztą gra Enslaved: Odyssey to the West??
 
Top Bottom