W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Blooddragon said:
Blooddragon said:
To ja jeszcze z ciekawości zapytam/dopytam/chciałbym się upewnić czy popiersie-statuetka z EK zostaje takia jaka jest?
Oczywiście, zostały zamówione dawno temu i juz się kończą produkować :)
W takim razie na podstawie jakiego modelu głowy jest ona zrobiona, tego ostatecznego czy jakiegoś wcześniejszego?
 
TomMcLee said:
TomMcLee said:
TomMcLee said:
To ja jeszcze z ciekawości zapytam/dopytam/chciałbym się upewnić czy popiersie-statuetka z EK zostaje takia jaka jest?
Oczywiście, zostały zamówione dawno temu i juz się kończą produkować :)
W takim razie na podstawie jakiego modelu głowy jest ona zrobiona, tego ostatecznego czy jakiegoś wcześniejszego?
tego co w grze..
 
No to jeszcze tylko jedno małe pytanko dotyczące twarzy :)Czy jest szansa, że facjata Geralta będzie miała mniej trupo blady odcień i troszkę mniej cieniów wokół oczu? Np tak jak na screenie po prawej z prezentacji Prison Break (moim zdaniem był to najlepszy model twarzy).
 
TomMcLee said:
No to jeszcze tylko jedno małe pytanko dotyczące twarzy :)Czy jest szansa, że facjata Geralta będzie miała mniej trupo blady odcień i troszkę mniej cieniów wokół oczu? Np tak jak na screenie po prawej z prezentacji Prison Break (moim zdaniem był to najlepszy model twarzy).
To jest ten sam model i te same tekstury. Od kiedy Geralt dostał zadarte w kącikach brwi nic się w modelu twarzy nie zmieniło. Zmienił się trochę shader, ten którego używamy teraz delikatnie zaciera rysy i ujednolicza koloryt, jednak lepiej imituje skórę (coś za coś).Najważniejszym czynnikiem powodującym zmianę wyglądu twarzy jest jednak światło i ustawiania post procesów. Ciepłe oświetlenie z dużą ilością świateł powoduje efekt taki jak ten po prawej stronie.
 
Czy minimapa którą widać np. na słynnym 10 minutowym gameplayu to jest wersja "produkcyjna", czy jest taka niewyraźna na potrzeby prezentacji, żeby nie spoilować lokacji? Chodzi mi o oznaczenie miejsc dostępnych do chodzenia i "ścian", bo teraz widać tylko kontury obiektów, z których (szczególnie w mieście) niewiele można wywnioskować.
 
Kolejne pytanie nt. mapy. Czy będzie możliwość wyłączenie minimapy? Zdecydowanie przyjemniej mi się gra gdy, by móc spojrzeć na mapę muszę się zatrzymać i następnie "zaplanować" trasę. Choć ciągle szczytem marzeń jest mapa bez zaznaczonej postaci, tylko z charakterystycznymi obiektami. Zmuszało by to do większego "wejścia" w świat gry :)
 
Czy jest możliwość wydania Wiedźmina w dwóch wersjach okładki? Jedną tą która miała być do tej pory, i drugą z tym dziadowatym Geraltem. Pytam, bo zdaje się, że niektóre gry były wydawane w dwóch wersjach okładki.
 
chciałbym na chwilę wrócić do kwestii włosów otóż zacytuję fragment z książki, " znachor, mrużąc oczy i marszcząc twarz, spojrzał w górę . But należał do wysokiego mężczyzny o włosach białych jak mleko" - krew elfów, no więc jak to w końcu z tymi włosami, będą bielsze ?
 
@Palimpset: Nic mi o tym nie wiadomo.@Northim: 1. Mimika została już zaimplementowana jeżeli chodzi o siłowanie na ręce.2. Tak, każda mikstura będzie miała takie czy inne zastosowanie.3. Nie wiem, o które screeny pytasz - na stronie jest mieszanka (stare i nowe).4. Za wcześnie na odopwiedź na to pytanie.5. Z tego co widziałem ostatnio - finishery wyglądają znakomicie.6. Przyznam, że nie wiem o co chodzi za bardzo... -.-7. Dziennikarze podczas ostatniej wizyty grali w demo z Succubem.8. Nie odpowiem na to pytanie.@HarcFisher: Nie będzie można wyłączyc mini-mapy.
 
jak się miewa sprawa z polskim dubbingiem, wiecie, ten tydzień przeleci i mamy generalnie kwiecień, a grę trzeba wytłoczyć i w ogóle Generalnie, wydaje się być oczywistym, że powinno być już skończone, ale wciąż się próbek doczekać nie mogę
 
MM360 said:
6. Przyznam, że nie wiem o co chodzi za bardzo... -.-7. Dziennikarze podczas ostatniej wizyty grali w demo z Succubem.
6. Właśnie zauważyłem, że nie tylko ja narzekałem na te dźwięki kostek, ktoś już wcześniej też o to pytał. No nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu ich dźwięki brzmi... Denerwująco?7. Miałem na myśli, czy w tym demie były wszystkie najnowsze rozwiązania, czy to jest właśnie wersja obecna, czy jakaś stara pre-beta czy coś w tym stylu. Po prostu aby wiedzieć na ile to, o czym opowiadano w zapowiedziach jest aktualne w ten czy inny sposób.
 
Czy w Wiedźminie 2 w walce, będą dostępne jakieś inne uniki, odskoki, oprócz przeturlania się postaci po ziemi??
 
1. Czy W2 będzie zajmował na dysku więcej niż 20Gb ? Jedynka zajmuje ok. 14 więc... :p2. Przy okazji powtórzę poprzednie pytanie: Czy na wykład o tworzeniu gry 25marca jest ograniczona liczba miejsc/trzeba kupić bilet?
 
Northim said:
6. Właśnie zauważyłem, że nie tylko ja narzekałem na te dźwięki kostek, ktoś już wcześniej też o to pytał. No nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu ich dźwięki brzmi... Denerwująco?
Zgadza się. Aktualny dźwięk kostek to po prostu regres w stosunku do W1. Ja już wcześniej zwracałem na to uwagę. Krotko mówiąc - Ten z W1 brzmiał zdecydowanie lepiej niż ten z W2.Naprawdę nie macie planów nagrywać ich na nowo? Może przemyślicie tą decyzję jeszcze raz?
 
Steamowy Wiedźmin 2 będzie miał Achievementy.1. Czy reszta graczy pecetowych będzie miała możliwość ich zdobywania nie posiadając wersji ze Steama?Czy można kupić grę w pudełku a potem ją podpiąć pod konto Steama?2. Czy odbywało by się to (achievementowanie) np. poprzez Microsoftowy GFWL?3. Czy jeśli posiadalibyśmy save, dokonalibyśmy pewnych rzeczy i dopiero potem podpięli konto gdzie można zdobywać Achievementy to czy uaktywniłyby się one?4. Jak wyglądało by publikowanie naszych osiągnięć (postęp w questach) na facebooku? Czy w innym serwisie? (od strony technicznej)Mam nadzieję, że jeszcze nie za wcześnie na tego typu pytania ;).
 
Odbiegając od kolejnych pytań o twarz, kucyk, wersję konsolową i innych bzdur, chciałbym poruszyć kwestię "spotkań towarzyskich". Czy w grze będziemy mogli uczestniczyć w czymś w rodzaju książkowego balu na wyspie Thanned? Tj. wydarzeniu, które będzie się opierać wyłącznie na rozmowie, kokietowaniu, politykowaniu etc.?W pierwszym Wiedźminie mieliśmy imprezę u Shani czy posiedzenie w Nowym Narakorcie, ale osobiście marzy mi się coś podobnego, tylko w jeszcze większym wydaniu. Z góry dzięki za odpowiedź. :)
 
Skąd pomysł na zmianę logo? Wiele serii gier korzystają z podobnego stylu graficznego okładek i logo by była utrzymana pewna ciągłość serii, przez co nieraz wystarczy spojrzeć tylko na jedną literę z charakterystycznego loga i od razu można poznać z jakiej gry jest (GTA, Dragon Age i wiele innych). Szczerze mówiąc bardziej podobało mi się ta czcionka z W1, ale ciekawy jestem dlaczego odbiegliście od tamtego wyglądu.
 
Witam !!!:1.Premiera nadciąga wielkimi krokami, a wspominaliście, że zobaczymy gemeplay z wersji PL, no więc jak ? Ujrzy on ,,światło dzienne" ?2. Zobaczymy w tym miesiącu DD lub nową postać ?
 
Top Bottom