W2 - pytania do CDProjekt Red

+
Czy w finalnej nie będzie już takich kwiatków, (http://www.ripten.com/wp-content/uploads/2011/05/witcher2-2011-04-25-00-16-11-541.jpg) czy też musimy się pogodzić z takimi małymi, ale jednak, bugami?
 
Pierwszy tekst, recenzja CDA, wspomina, że grę można ukończyć, grając bez pośpiechu, w 24 godziny. Eeee....nie wiem jak zapytać...czy gra jest aż tak krótka? Powiem szczerze, że trochę mnie to podłamało...może te 24 godziny to tylko wątek główny? Czy moglibyście to jakoś skomentować?
 
Będzie można zmieniać poziom trudności w dowolnym momencie?Czy w edycji Premium są pudełka na gre,making-of i na muzyke jak w Wiedźminie 1?Czy na normalu gra będzie sprawiała jakąś trudność?
 
Może troche z innej beczki, ale nie wytrzymim. Dzisiaj znalazłem wstawki gry na torrentach -_- Do tego wersja rosyjska. Czy CDPR ma zamiar podjąć jakieś działania w związku z tym ?
 
1. Na jednym z ostatnich gameplayów pokazaliście, że gdy się ściemnia, ludzie udają się do swoich domów. Dzieje się to stopniowo czy w jednej chwili wszyscy ruszają do swoich chat?2. Czy jest możliwość zagonienia potwora do miasta, np. poprzez podążanie do miasta przy jednoczesnym utrzymywaniu w miarę bliskiego kontaktu z potworem, tak aby ciągle nas gonił? Jeśli tak to czy straże i ludzie wtedy reagują?
 
Czy rękawice zielarza z CDAction będzie można nosić łącznie z kurtką oddziałów Roche'a z kolekcjonerki? Jeśli dałoby się założyć jednocześnie z wyżej wymienionymi jakieś "pantalony maga", to postać mogłaby być rozwijana w sposób naprawdę uniwersalny (delikatnie powiedziane :).
 
To ja mam jeszcze jedno pytanie, które z resztą już chyba zadawałem, ale nie dostałem dokładnej odpowiedzi. Czy jeśli kupiłem oryginalną grę, to czy na podstawie jakiegoś kodu, seriala czy czegoś w tym stylu będę mógł pobrać grę z jakiegoś serwisu? Pytam bo jestem za granicą, a wysłanie gry z Polski jest nieopłacalne.
 
Top Bottom