W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Dzisiaj miał być test Wiedźmina 2 w niemieckim PC Action, czy poza wczorajszymi przeciekami rzekomo od prenumeratorów, wie ktoś coś więcej na temat tego artykułu?
 
Wilkwilk said:
Super, to przy okazji wyraze swoje rozbawienie tym, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Wtedy wiedzialbys, ze malo kto sie czepia oceny, za to kazdy narzeka na bzdurne argumenty CDA i zaprzeczanie samemu sobie ;]
Uderz w stół a nożyce się odezwą :) Jeżeli uważasz że argumenty które padły na forum są mocniejsze niż te z artykułu, to gratuluję dobrego samopoczucia, heh. Bez odbioru.
 
Gdzie kupić Wiedźmina najlepiej i najtaniej? - krótki poradnik dla kupujących http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,125094941,125094941,Wiedzmin_2_gdzie_kupic_najtaniej_i_najlepiej_.html
 
http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=cs&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.eurogamer.cz%2Farticles%2Frozhovor-s-tvurcem-zaklinace-2&act=urlWywiad z Tomkiem Gopem. On natomiast twierdzi, że główna linia trwa ok 40 godzin... I komu teraz wierzyć?? Po prostu trzeba samemu zagrać i uciąć wszystkie spekulacje:)
 
Ale o co właściwie tutaj chodzi? O to jaką ocenę wystawił CDA? Czy o to, że ocenili czas gry na... względnie krótki?Ktoś naprawdę przejmuje się opiniami pism/portali? Są tacy co dawali DA2 9/10... byli też tacy, którzy dali 6/10 ale wcześniej też czymś zasłynęli...A czas gry? Nie widzę sensu sztucznego przedłużania, a jeśli coś będzie "krótkie" i dobre to i człowiek zagra więcej niż raz... Poza tym o kim mówimy? O graczach szkolno-studenckich (zakładając studenta, który np. nie pracuje itp.) czy o 'normalnych' którzy grają godzinę, dwie wieczorem?Niektórym brakuje luzu :p
 
Moim zdaniem tutaj chodzi o uczciwość wobec graczy. Pewnie większość i tak miałaby Redom za złe gdyby wprost powiedzieli, że gra zajmuje 20-30h, ale skoro oznajmili, że sam główny wątek trwa 40 godzin to teraz wszyscy tego oczekują.Musisz przyznać, że zapowiedzi nijak mają się do opinii z CDA, wg. której "niespieszne" przechodzenie gry z małą częścią zadań pobocznych zajmuje ok 24-28 godzin. Kontrastuje to z naszym postrzeganiem CD Projekt jako firmę dbającą o własnych fanów.
 
Przy liście moich zamówień na gram.pl widnieje coś takiego:
Zamówienia wysłane: zamówienie nr FV07881084: złożone Cz, 18.11.2010, wysłane: Śr, 11.05.2011
Za to przy statusie zamówienia mam:
Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Jak myślicie, możliwe, żeby już dziś rozpoczęło się wysyłanie przesyłek? Bo w końcu mam dwie sprzecznie informacje, nie wiem, którą sugerować się bardziej ;P
 
Godziny pracy mają 9-17, więc jak przez następne 2 godziny nie zmienią ci statusu, to najpewniej dostaniesz dopiero w piątek. Status mojego zamówienia EK zresztą jest ATM taki sam.
 
Ja w statusie zamówienia mam informację, że już wysłali. Mam tą informację od mniej więcej 10.30. Wcale się nie zdziwię, ba - będę wniebowzięty, gdy paczkę dostanę jutro.
 
Ja o 10.30 dostałem maila z gram.pl, że moje EK już wysłane :) Podany jest numer przesyłki link do jej zlokalizowania na stronie UPS. Teraz jest info, że "Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS."Czyli wysłane i mam nadzieję, że już jutro będzie u mnie :D
 
Redvis said:
Moim zdaniem tutaj chodzi o uczciwość wobec graczy. Pewnie większość i tak miałaby Redom za złe gdyby wprost powiedzieli, że gra zajmuje 20-30h, ale skoro oznajmili, że sam główny wątek trwa 40 godzin to teraz wszyscy tego oczekują.Musisz przyznać, że zapowiedzi nijak mają się do opinii z CDA, wg. której "niespieszne" przechodzenie gry z małą częścią zadań pobocznych zajmuje ok 24-28 godzin. Kontrastuje to z naszym postrzeganiem CD Projekt jako firmę dbającą o własnych fanów.
Może poczekasz do otrzymania gry i sam zobaczysz ile zajmie ci rozgrywka, a nie podpierasz się rozgrywką innych osób? Gościom z CDA zajęło przejście gry 24-28 h wątkami pobocznymi, a gościowi z Pelita zajęło 30h, ale tylko wątku głównego, bo nie robił zadań pobocznych.
 
Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11.5.2011 Data złożenia: Sb, 25.12.2010 o godz. 18:38I mam numer z 1000-10 000Kiedy wy zamówiliście żeby mieć poniżej 1000? Zobaczymy czy jutro przyjdzie. Cieszę się że pani która nie chciała zapeszyć , nie zapeszyła : )
 
Chimpo said:
Chimpo said:
Moim zdaniem tutaj chodzi o uczciwość wobec graczy. Pewnie większość i tak miałaby Redom za złe gdyby wprost powiedzieli, że gra zajmuje 20-30h, ale skoro oznajmili, że sam główny wątek trwa 40 godzin to teraz wszyscy tego oczekują.Musisz przyznać, że zapowiedzi nijak mają się do opinii z CDA, wg. której "niespieszne" przechodzenie gry z małą częścią zadań pobocznych zajmuje ok 24-28 godzin. Kontrastuje to z naszym postrzeganiem CD Projekt jako firmę dbającą o własnych fanów.
Może poczekasz do otrzymania gry i sam zobaczysz ile zajmie ci rozgrywka, a nie podpierasz się rozgrywką innych osób? Gościom z CDA zajęło przejście gry 24-28 h wątkami pobocznymi, a gościowi z Pelita zajęło 30h, ale tylko wątku głównego, bo nie robił zadań pobocznych.
Dokładnie. Pierwsze Diablo da się przejść w 6 minut (jak ktoś nie wierzy - http://www.gamespot.com/users/w4rgasm/video_player?id=IiFgxTqq5bINvTbd ), a potrafiłem się w nie zagrywać całymi godzinami. Lepiej samemu się przekonać, ile nam czasu to zajmie, a dopiero potem ewentualnie wylewać żale.
 
Top Bottom