W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Nawet jeśli to ma polegać na szybkim klepaniu guziora to ja nie widzę w tym nic złego. Jeśli ta mini-gierka nie będzie istotna dla samej gry to taki poboczny element zręcznościowy będzie dobrym przerywnikiem :)
 
nocny said:
Nawet jeśli to ma polegać na szybkim klepaniu guziora to ja nie widzę w tym nic złego. Jeśli ta mini-gierka nie będzie istotna dla samej gry to taki poboczny element zręcznościowy będzie dobrym przerywnikiem :)
Bez obawy, jak słusznie zauważyli to przedmówcy, na pewno nie będzie bardziej istotna niż gra w kości w W1:)
 
Zna ktoś rosyjski? http://www.youtube.com/watch?v=TDMkJ7S_wFsAle raczej nie ma nic nowego w tym filmie.
 
Siłowanie się na pięści ;)Ale tak serio. Pewnie zrobią z tego QTE (armwrestling), to najlepszy pomysł, oparty oczywiście na współczynnikach. Tak w ogóle to mogli by faktycznie zamienić walkę na pięści na zapasy...mały krąg z którego musisz wyrzucić przeciwnika...takie mini-sumo. Zawsze coś nowego.
 
Kiedy to pisałem to nie było. Ale pozostaje się cieszyć, że wreszcie się pojawiło, choć z 5 dniową obsuwą.
 
Archi said:
Archi said:
o co im chodzi z tym DA?
Może o to że w pierwszym DA tak wyglądała krew na nas po walce ze szczurami ?http://screenshot.xfire.com/s/88405553-4.jpghttp://screenshot.xfire.com/s/88405524-4.jpg
Czyli tak jakby beka z DA?? jeśli chodzi o tą krew? czyli inaczej (śmiech?)
 
No czasami ta krew w Dragonie była nieporównywalna z wagą starcia... posoka krwi obmywająca ciało bohatera po epickiej walce ze szczurami ... jakże to wybitnie amerykańskie ;)I zanim polecą dzikie komentarze...przypominam że właścicielem Bioware jest amerykańskie EA :D.
 
[quote author=weusd link=topic=28250.msg5450171#msg5450171date=1289376109]
http://blip.pl/s/202647219 ładna fotka, dziękujemy ;-))) co myślisz o zastosowaniu krwi w materiałach DA?
o co im chodzi z tym DA?[/QUOTE]Wydaje mi się, że chodziło raczej o zastosowanie krwi w materiałach przedstawionych na zdjęciu. Wszystkie te potworki stanowiące tło są jakby plamą krwi... Chyba o to chodziło w tym wpisie ;)
 
Ohh, mój post został usunięty... Czyżby raził was za bardzo prawdziwą szczerością? Co za forum."Co do tematu: Jest nowe Dev Diary!" Jaaa!
 
Hehehehe to że posty usuwają to tutaj standard a ja nadal żyje z myślą że Polska to wolny kraj i swobodnej wypowiedzi.Słuchajcie co do DA to myślałem że te forum jest poświęcone Wiedźminowi a nie jego konkurencji tym bardziej w tym temacie.
 
Top Bottom