W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
nocny said:
Muzyka w W2 jest komponowana chyba przez TEGO gościa...Nie kumam angielskiego dlatego może coś pokręciłem, źródło: LINKTen kolo komponuje dużo muzyki do wielu gier i nie wiem czy w ten sposób W2 nie straci swojej oryginalności jeśli chodzi o atmosferę którą przecież muzyka w dużej mierze kreuje :/Kolo robi epickie utwory. Mam nadzieję że w W2 nie zabraknie charakterystycznych średniowiecznych i celtyckich motywów muzycznych. Szczególnie brakowało by mi muzyki z tawern...
No rzeczywiście jak mówi Trevor Longino na forum goga te cztery bonusowe tracki skomponował Jason Graves jak i całą resztę soundtracków do gry. Później na zdziwienie userów i pytania o Skorupę i Błaszczaka Longino stwierdził że może się jednak mylić. Jeśli dobrze zrozumiałem tych tacków nie będzie na oficjalnej płycie, ciekawe czy główny motyw przewijający się w tych utworach pozostanie na ścieżce dźwiękowej do wiedźmina, w sumie jest bardzo dobry. Wydaje mi się że Trevor Longino powiedział chyba zbyt wiele napominając o Jasonie Gravesie :)
 
CD Action informuje o wywiadzie Eurogamera z twórcami Wiedźmina 2:http://www.cdaction.pl/news-16319/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-16-zakonczen-to-nie-tak-plus-nowe-screeny.html
„Wolimy mówić, że mamy 16 stanów świata, które zobaczysz na końcu Wiedźmina 2. To nie jest 16 różnych filmików. Ostatni rozdział jest wielkim podsumowaniem tego, co osiągnąłeś w trakcie gry. (…) Zobaczysz rezultat pewnych decyzji podjętych na początku rozgrywki. Są oczywiście dwa lub trzy bardzo różniące się od siebie zakończenia. Ale jest kilka… nie lubię ich nazywać małymi, ponieważ w niektórych wypadkach dane państwo będzie znajdować się na mapie, a w innych zniknie z niej. Jednak w skali Wiedźmina czasem będą mniejsze konsekwencje [naszych wyborów]” – wyjaśnia Bartkowiak. Jak dodaje, samo przejście Wiedźmina 2: Zabójcy Królów powinno zająć tyle samo czasu, co pierwowzoru.
Ciekawe, wywiad bardzo dużo wnosi do tego co już wiemy na temat fabuły.
 
Ja się jakoś tego "Gowerowskiego" wywiadu z konferencji jesiennej CDP nie mogę doczekać. Miały tam być poruszone wątki "słowiańskości" Łiczera Dwa i wyjaśnienie, skąd nagle demony w świecie Wiedźmińskim. Coś się ruszyło w tej kwestii?
 
Wywiad z Michałem Gembickim powinien się ukazać za parę dni (korekta+autoryzacja). Najciekawszy będzie jednak następny tekst - wywiad z REDami. Za ten jednak wezmę się dopiero w przyszłym tygodniu
 
'Nowy' trailer W2http://www.gamezilla.pl/content/nowy-trailer-wiedzmina-2-sklada-sie-ze-starych-scenEDIT:Sorki M i k e nie zauważyłem twojego posta :p
 
Co do trailera "kup Wiedźmina" - głosy Łyżkodzierżcy i Iorvetha są zupełnie inne niż w Debut Trailerze. Czyżbyśmy słuchali finalnych angielskich voiceoverów?Druga sprawa - scena w komnacie, gdzie torturowana była La Valette - jest dużo jaśniej niż w poprzednich trailerach. Zastanawiam się, czy to efekt wprowadzony w grze, czy po prostu filmik rozjaśniono.
 
szypek26 said:
Co do trailera "kup Wiedźmina" - głosy Łyżkodzierżcy i Iorvetha są zupełnie inne niż w Debut Trailerze. Czyżbyśmy słuchali finalnych angielskich voiceoverów?Druga sprawa - scena w komnacie, gdzie torturowana była La Valette - jest dużo jaśniej niż w poprzednich trailerach. Zastanawiam się, czy to efekt wprowadzony w grze, czy po prostu filmik rozjaśniono.
Głosy, czyt. speakerzy/aktorzy są ci sami z tym że mówią kwestie w inny sposób, to fakt.
 
http://www.dailymotion.pl/video/xfuy58_the-witcher-2-pre-order-video_videogames#from=embedZwróciliście uwagę, co się pojawia na końcu? Jakaś bakteria, albo komórka. Będzie coś o klonowaniu :) lub mutacjach
 
Mike said:
albo komórka. Będzie coś o klonowaniu :)
I w ten sposób wiemy "w jaki sposób Geralt powrócił do żywych"Te organiczne motywy mogą świadczyć o chęci zaakcentowania przez twórców roli mutacji i wspomagania eliksirami jako źródła wyjątkowości wiedźminów. Nie ma bata, rezerwuję sobie ścieżkę alchemii na pierwsze przejście dwójki.
 
A może chodzi o to że to zabójcy królów będą taką organizacją jak salamandra ( tylko że będą mieli udoskonalone mutanty niż salamandra)
 
michalek12345 said:
A może chodzi o to że to zabójcy królów będą taką organizacją jak salamandra ( tylko że będą mieli udoskonalone mutanty niż salamandra)
Mam nadzieję że nie!Bo historia z mutantami itd była...taka sobie :/
 
Znowu ktoś mnie ubiegł ;/ a już miałem link do filmu skopiowamy :)[quote author=FrankLampard8 ]Mam nadzieję że nie!Bo historia z mutantami itd była...taka sobie :/[/QUOTE]Mi się podobała, ale 2 razy to samo tylko w innej formie już by było nudne. Z resztą " Zabójca Królów" i Iorweth niebezpiecznie mi przypominają Azara i Magistra. MAm nadzieje, że to nie będą odpowiedniki.
 
Na Gamespot ukazał się trailer pre-ordera. Wcześniej nie widziałem, więc wstawiam.http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/video/6284725Jeśli muzyka w całej grze będzie taka jak w tym trailerze, to naprawdę nie mam obaw :).
 
Top Bottom