W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
ARMAGEDDONsdsadfss
 
markes131 said:
http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=31021.0jak zwykle my dostajemy wszystko jako Ostatni..
Ja bym się nie dziwił, normalne ;PMoże to tylko dla anglojęzycznego community :)
 
markes131 said:
http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=31021.0jak zwykle my dostajemy wszystko jako Ostatni..
Tym razem trudno mówić o winie Reda :pTo konkurs zorganizowany przez międzynarodową społeczność, de facto przez Petrę, przy małej pomocy ze strony paru innych użytkowników (w tym i mnie), stąd ogłoszenie najpierw pojawiło się na interze.Zaraz stworzę polski temat :)
 
Ja mam CDA prenumerowane, wiec nie wiem kiedy mi dojdzie ... Miałem złudną nadzieję, że dziś go już będę czytać, ale nic z tego ... Jak jutro dojdzie to wrzucę skany :)
 
Pamiętajcie że nie wolno wrzucać skanów na publiczne forum. Jak ktoś ma i chce się podzielić - załatwiajcie PLZ takie rzeczy na prv, ok?Dzięki.T.
 
A myślałem że premiera będzie 17.05, a tu kalendarz cda proponuje 05 lipca. Czy jest coś o czym ktoś już wie tylko nie chce się z nami podzielić? Czy może to data wydania patcha umożliwiającego grywalność..?Sam artykulik niczego sobie, parę ciekawostek jest, podoba mi się.
 
Trochę za szybkie te dementi... Liczyłem że uda mi się zasiać trochę paniki jak z tym że planujecie wydać grę wymagającą pachowania... ;)
 
Po co od razu skany (choć jak coś to się piszę xD)? Nie mógłby ktoś napisać o tych nowościach w telegraficznym skrócie? Znając życie i CDA na sześciu stronach o W2 będą dwie - może trzy ciekawostki, o których comunity jeszcze nie wiedziało.
 
@remediumChyba nie do końca zrozumiałeś, o co chodzi w tych niebieskich kółkach na stronach kalendarza. Pewną wskazówką może być wyjaśnienie znajdujące się na każdej jego stronie:
Premiera CDA nr xx/2011
@NarseregW skrócie, niewiele jest nowego. Są szczegóły dotyczące całkiem nowego zadania pobocznego, którego jeszcze nie widzieliśmy (wybory, wybory i jeszcze raz wybory). Ciekawostką jest fakt, że dane nam będzie wcielić się na chwilę w Jaskra i nim właśnie przejść fragment zadania.Z barowych minigierek mamy kości (używające Havoka, można próbować odpowiednio rzucać;)), walkę na pięści i siłowanie się na rękę (zrealizowane zręcznościowo).Każdy z trzech archetypów rozwoju Geralta (wojownik, alchemik, znakomistrz) będzie miał własny sposób wypełniania paska adrenaliny i korzyści osiągane po jego wypełnieniu (tryb precyzji, berserker, obszarowe spowolnienie czasu(?)).System różnicowania postaci i potworów działa, według Cormaca, świetnie.Będziemy mieli do dyspozycji osobną sakwę na składniki alchemiczne, co ma wyeliminować konieczność biegania po nie do karczmarza.I to tyle. Całą resztę już wiedzieliśmy:)
 
Top Bottom