W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
no chyba nie chcesz mi powiedzieć, że animację żagnicy i podobnych ogromnych stworów robili tą metodą?
 
Pewnie w tajemnicy tresowali żagnicę, podwędzoną z pobliskiego zoo, żeby potem ubrać ją w czarny, obcisły strój i przypiąć do niej setki markerów. Niestety żagnica czuła się speszona i wstydziła się wystąpić w tym wdzianku przed kamerami. No i misterny plan na idealną animację legł w gruzach ;D
 
A ja wrzucę link ze zdjęciami tej bazy MoCap. Powiem tak: robi wrażenie :)http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1098201
 
yy to wygląda jak baza UFO, albo ludzi w kosmosie ;/ - w ogóle nie przypomina budynku gdzie mieści się firma ;P"pobliżu Krakowa" - kolejne moje zaskoczenie, że to jest w Polsce ;)
 
Męczyło mnie, męczyło i wreszcie doznałam olśnienia. Ten budynek w środku wygląda jak Podmrok, o :D
 
według mnie duża..kaskader kaskaderowi nierówny...a ten gość z mocapa jedynki był świetny..Pamięta ktoś jak się nazywał??
 
engessa said:
według mnie duża..kaskader kaskaderowi nierówny...a ten gość z mocapa jedynki był świetny..Pamięta ktoś jak się nazywał??
O ile dobrze pamiętam - Maciek Kwiatkowski.
 
Ha ja się im nie dziwie ale wiadomo to nie jedyny powód są też powody,natury prywatnejzdrowotnej itp ale widać że abc data za ładnie,to nie pogrywa na sukcesach ogólnie optimusa.
 
Pojawiło się http://bitthirsty.com/eurogamer-expo-10-the-witcher-2-interviewJest tam tez kilka słów o wersji konsolowej. W sumie kolejny wywiad.
 
22 lub 24 października o godzinie 22.00 na kanale zigzap Hyper tv będzie emisja programu "On the Road: Technologia w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" program za zwyczaj trwa ok. 25 minut więc może będzie coś nowego? może sesje mocap?
 
dani1234 said:
22 lub 24 października o godzinie 22.00 na kanale zigzap Hyper tv będzie emisja programu "On the Road: Technologia w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" program za zwyczaj trwa ok. 25 minut więc może będzie coś nowego? może sesje mocap?
Da się to jakoś obejrzeć inaczej niż w TV? Nie posiadam Zig Zapa. Może w necie później będzie dostępne? Albo ktoś z dekoderem wrzuci na YouTube'a? :p
 
dani1234 said:
22 lub 24 października o godzinie 22.00 na kanale zigzap Hyper tv będzie emisja programu "On the Road: Technologia w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" program za zwyczaj trwa ok. 25 minut więc może będzie coś nowego? może sesje mocap?
Na pewno obejrzę ;) dzięki za cynk :p
 
O tak, z pewnością warto zobaczyć ten program. Dżentelmeni z Hypera niedawno zawitali do naszego studio i wzięli nas na spytki. Dodatkowo szykujemy jeszcze pokaźny kawałek fajnych materiałów. Bez spoilowania i dalszego zajawiania tematu, jednym słowem - warto ;-)))
 
Top Bottom