W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
No i co, jedynie IGN ma ten materiał o silniku #2? Brak publikacji na stronie głównej, jak zwykle.JUTUB i METAKAFE mi nie działa...niestety.
 
8800 minimalnie ??? Trochę hardkorowo, mam nadzieję że jednak na gtx 240 uda mi się wycisnąć coś więcej niż wszystko na low. Fajnie by też było wiedzieć co w grze zależy od karty graficznej, co od procesora,a co od ramu tak żeby móc z niej wycisnąć ile się da.
 
Ale to 8800 jak mi się wydaje podane jest jeszcze przed optymalizacją także mam nadzieję, że się to troszkę zmieni i będzie można pograć z taką konfiguracją na medium chociaż :)
 
wisielec said:
No i co, jedynie IGN ma ten materiał o silniku #2? Brak publikacji na stronie głównej, jak zwykle.JUTUB i METAKAFE mi nie działa...niestety.
REDzi mówili, że niektóre materiały będą dostępne na wyłączność dla pewnych partnerów, przynajmniej czasowo.Wywiad z Tomaszem Gopem. W zasadzie nic nowego, ale jak się nie ma, co się lubi... i tak dalej.http://www.hyper.pl/wideo-konferencja-cd-projekt-wiedzmin-2-wywiad-tomasz-gop_1422
 
assassin2601 said:
REDzi mówili, że niektóre materiały będą dostępne na wyłączność dla pewnych partnerów, przynajmniej czasowo.
Wyłączność oznacza, że materiał dostaje serwis X i nikt przed nim. Przecież jak IGN wrzucił newsa, w parę godzin filmik pojawił się na YouTube, DailyMotion i był podany w kilkunastu różnych serwisach - i żadna wyłączność nie jest w stanie temu przeciwdziałać.Uważam, że brak informacji ("Jest nowe Dev Diary, tutaj link") na stronie W2 jest po prostu olewaniem fanów. Nikt nie oczekuje wrzucenia filmu na stronkę W2 od razu, niech sobie będzie na wyłączność, co tam. Ale newsa można by napisać.
 
szypek26 said:
szypek26 said:
REDzi mówili, że niektóre materiały będą dostępne na wyłączność dla pewnych partnerów, przynajmniej czasowo.
Wyłączność oznacza, że materiał dostaje serwis X i nikt przed nim. Przecież jak IGN wrzucił newsa, w parę godzin filmik pojawił się na YouTube, DailyMotion i był podany w kilkunastu różnych serwisach - i żadna wyłączność nie jest w stanie temu przeciwdziałać.Uważam, że brak informacji ("Jest nowe Dev Diary, tutaj link") na stronie W2 jest po prostu olewaniem fanów. Nikt nie oczekuje wrzucenia filmu na stronkę W2 od razu, niech sobie będzie na wyłączność, co tam. Ale newsa można by napisać.
Uważam podobnie, skoro mają dać komuś pierwszeństwo do ukazania materiału to rozumiem. Ale za cholerę pojąć nie mogę dlaczego nie udzielają żadnych informacji i nie podają linków. Powinno tak być nie tylko przy okazji Dev Diary itp. lecz innych wywiadów. Zapewne kiedy taki udzielą to od razu oglądają go, więc mają o nim info. A jeśli nie...to trudno ale niechaj podają newsy o swoich mini produkcjach czyli Dev Diary. Nie robienie tego to działanie przeciwko fanom, co z tego, że ujawniają info o grze skoro nikt poza wąską grupą użytkowników obcych stron nie wiem o tym? Jeżeli będą tak cały czas postępować to nie wróżę nic dobrego...może jakiś apel ze strony fanów do RED-ów?
 
Wywiad z Michałem Gembickim jest już w końcowej fazie przygotowania. Wywiady z REDami będą, jak będą, czyli soon;)
 
Gower said:
Wywiad z Michałem Gembickim jest już w końcowej fazie przygotowania. Wywiady z REDami będą, jak będą, czyli soon;)
Wróżę Ci pracę w CDP, bo tam zawsze wszystko jest "soon" xD
 
W tej kwestii dużo muszę się jeszcze od nich nauczyć:p Moje soony nie są jeszcze tak soonowskie, jak być powinny;)
 
http://www.cdaction.pl/news-16444/wiedzmin-versus---ea-wydawca-wersji-na-iphoneaipada.htmltaka mała ciekawostka.
 
szypek26 said:
szypek26 said:
REDzi mówili, że niektóre materiały będą dostępne na wyłączność dla pewnych partnerów, przynajmniej czasowo.
Wyłączność oznacza, że materiał dostaje serwis X i nikt przed nim. Przecież jak IGN wrzucił newsa, w parę godzin filmik pojawił się na YouTube, DailyMotion i był podany w kilkunastu różnych serwisach - i żadna wyłączność nie jest w stanie temu przeciwdziałać.Uważam, że brak informacji ("Jest nowe Dev Diary, tutaj link") na stronie W2 jest po prostu olewaniem fanów. Nikt nie oczekuje wrzucenia filmu na stronkę W2 od razu, niech sobie będzie na wyłączność, co tam. Ale newsa można by napisać.
Całkowicie się z tobą zgadzam, jednak nie zapominaj, że zanim filmik znajdzie się na YouTubie, to wszystkie odnośniki prowadzą albo do IGN.com lub do ich oficjalnego kanału na YouTubie. A duże liczby odwiedzin mogą skłaniać reklamodawców do korzystania z usług tychże serwisów. Ja to tak widzę, oczywiście mogę się mylić. Jedna umieszczenie tego na oficjalnej stronie zbyt szybko byłoby pewnie złamaniem jakiś tam Bardzo Ważnych Umów. Pewnym remedium jest śledzenie Twittera, na którym często pojawiają się linki do wywiadów czy filmów, więc nie można powiedzieć, że RED olewa fanów.Kolejny wywiad. Tym razem na tapecie Adam Kiciński. A co w nim ciekawego?
Adam tłumaczy nam na czym polega połączenie CD Projektu z Optimusem i zapewnia, że marka CDP nie zaginie. Z tego wywiadu dowiedzieliśmy się także o przyszłych planach CD Projektu oraz oczekiwaniach wobec drugiej odsłony Wiedźmina.
LINK!EDIT: Przed chwilą pojawił się kolejny wywiad. Jest on dostępny TUTAJ
 
assassin2601 said:
Umieszczenie tego na oficjalnej stronie zbyt szybko byłoby pewnie złamaniem jakiś tam Bardzo Ważnych Umów /.../ więc nie można powiedzieć, że RED olewa fanów.
Załóżmy, że umowy o wyłączności są tak drobiazgowe, że zabraniają nawet linkować do opublikowanych na zewnętrznych stronach materiałów - w co wątpię. Ale gdyby, jaki to problem napisać cokolwiek w stylu "przepraszamy, ale nie możemy podawać od razu linków"? Byłoby po problemie i nie mielibyśmy powodów do narzekań. Dotychczasowa taktyka "na opinie negatywne nie reagujemy, na forum pojawiamy się od wielkiego dzwonu" jest moim zdaniem chybiona.Brakuje jakiegoś community managera, który zająłby się odpowiadaniem na wszystkie głupie pytania, rozwiewaniem wątpliwości i który by po prostu był.Alkowi (jako CM) wychodzi 1.62 posta dziennie - co jest wynikiem mizernym, jak na kogoś, kto teoretycznie miałby się właśnie tym zająć. Nie, to nic osobistego, pewnie ma kupę innej roboty. Ale po prostu mało Reda na tym forum, oj mało.
 
Podpisuję się rękami i nogami. Poza tym skoro podają na Twitterze, dlaczego nie mogą podać tutaj? Nie każdy chce korzystać z Twittera czy facebooka, a oficjalna strona powinna być głównym kanałem komunikacji.
 
Ale moi drodzy, nic, ale to zupełnie nic, się na to nie zapowiada. Będzie po staremu. Tzn. niemieckie i rosyjskie strony dalej będą miały ekskluzywne materiały... :) Z miesięcznym wyprzedzeniem.
 
Ja tam wielkich nadziei nie mam - zbyt dużo w branży (i nie tylko) pada tych wszystkich "zrobimy", "niedługo", "będzie epickie" itp. Ale nie będę siedział cicho tylko z niewiary w jakąkolwiek zmianę :)
 
zi3lona said:
Podpisuję się rękami i nogami. Poza tym skoro podają na Twitterze, dlaczego nie mogą podać tutaj? Nie każdy chce korzystać z Twittera czy facebooka, a oficjalna strona powinna być głównym kanałem komunikacji.
A może właśnie o to się rozchodzi? Może to jakaś umowa z Twitterem i Facebookiem i to te portale REDzi promują?
 
A ja myślę, że Redzi stwierdzili, że ten wątek sam się dobrze organizuje i apdejtuje :)Wyręczacie ich ;)Dlatego, przy okazji, chciałbym wszystkim podziękować za wkład. Ja nie mam czasu żeby szukać nowych wzmianek o tym, czy o tamtym. Albo info o opublikowaniu nowego dev diary...A tu podajecie niemal wszystko od ręki. Taki komjuniti exkluziv :DNo więc dziękuję chopaki i dziewuchy :p W szczególności Szypkowi się należą, choćby za FAQi i faki ;)
 
zi3lona said:
(...) Poza tym skoro podają na Twitterze, dlaczego nie mogą podać tutaj? Nie każdy chce korzystać z Twittera czy facebooka, a oficjalna strona powinna być głównym kanałem komunikacji.
U nas nie każdy, ale na tzw "Zachodzie" - korzystanie z Twittera czy FB to zupełna normalność. Dlatego informacje rozchodzą się głównie tymi kanałami.Po raz kolejny na tym forum powiem - podoba mi się traktowanie zagranicznych rynków jako priorytet, to może być klucz do sukcesu W2 ;-)
 
Nie mam nic przeciwko różnym kanałom komunikacji. Ba, im więcej, tym lepiej. Ale kiedy wchodzę na oficjalną stronę jakiejś firmy, czy produktu i widzę mało informacji bądź są one nieaktualne to firma/produkt tracą w moich oczach i ich wiarygodność zaczyna być...dyskusyjna. Oficjalna strona to często pierwsze zetknięcie z danym produktem czy usługą. Powinna być aktualizowana na bieżąco i zachęcać do zagłębienia się w temat. Wiedźmińska ma z tym problem, co sprawdziłam na znajomych, którzy o Wiedźminie słyszeli ode mnie. Odesłałam ich do strony. Narzekali na brak konkretnych treści, długie ładowanie i brak przejrzystości. I zwyczajnie nie chciało im się użerać z samodzielnym szukaniem informacji, czy zakładaniem konta na Twitterze. Wzruszyli zatem ramionami i zarzucili temat.
 
Top Bottom