W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Khasim said:
Ja, jako maniak Assassin's Creeda, będę blokować ile wlezie, żeby tylko ominąć to denerwujące turlanie a la Kratos.
No... teraz jak sobie oglądam moje filmy z AC2 to dochodzę do wniosku, że taki styl walki byłby najlepszy. Oczywiście poza uciekaniem na dachy :pAle tutaj spodziewałem się czegoś lepszego.
 
Visental said:
Witam! Znalazłem dwa filmy, wydaje mi się, że jeszcze nikt nie wrzucał.Pierwszy to scena erotyczna:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/Wv7FHJAyjTrqDLAcQf5nyRqxQFta8B7N/Witcher2_Erotik.flv/Drugi zaś, to pierwsze 10 minut rozgrywki - jeden wielki spojler:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/BOvHEubG4dae1GSTQRabK6JLciCc7nNi/Witcher2_10Min.flv/hd/
Dzięki za linki ;)
 
Visental said:
Witam! Znalazłem dwa filmy, wydaje mi się, że jeszcze nikt nie wrzucał.Pierwszy to scena erotyczna:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/Wv7FHJAyjTrqDLAcQf5nyRqxQFta8B7N/Witcher2_Erotik.flv/
OMG... naprawdę Triss wyszła dezajnerowi... dreszcz po plecach przechodzi... chociaż nie wiedziałem, że jest taka skromna :D
Visental said:
Drugi zaś, to pierwsze 10 minut rozgrywki - jeden wielki spojler:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/BOvHEubG4dae1GSTQRabK6JLciCc7nNi/Witcher2_10Min.flv/hd/
Obejrzałem. A co. I powiem tak - pod względem fabuły, dialogów i ogólnej epickości będzie naprawdę maksymalnie. I walić grafikę czy brak mimiki. Natomiast walka... walka jest dziwna. I z grubsza grający stosuje pierdyknięcie Igni + mocny cios... ale już finisher w postaci ogłuszenia Ardem i dobicia Igni... wiedziałem, że zrobią z niego jakiegoś magika :(
 
Visental said:
Witam! Znalazłem dwa filmy, wydaje mi się, że jeszcze nikt nie wrzucał.Pierwszy to scena erotyczna:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/Wv7FHJAyjTrqDLAcQf5nyRqxQFta8B7N/Witcher2_Erotik.flv/
Żołdak dobry jest.
 
LordBart said:
LordBart said:
Witam! Znalazłem dwa filmy, wydaje mi się, że jeszcze nikt nie wrzucał.Pierwszy to scena erotyczna:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/Wv7FHJAyjTrqDLAcQf5nyRqxQFta8B7N/Witcher2_Erotik.flv/
OMG... naprawdę Triss wyszła dezajnerowi... dreszcz po plecach przechodzi... chociaż nie wiedziałem, że jest taka skromna :D
Cała scena jest świetna! Na prawdę, kurde, jest taka jak dokładnie powinna być. Filmowa, kurczę. Niby takie proste, zrobić scenę erotyczną jak w filmie, ale jakoś wcześniej nie widziałem nic podobnego w grach.
 
LordBart said:
... walka jest dziwna. I z grubsza grający stosuje ******ęcie Igni + mocny cios... ale już finisher w postaci ogłuszenia Ardem i dobicia Igni... wiedziałem, że zrobią z niego jakiegoś magika :(
Ostatnio sporo gram sobie w F1 2010 - niby mogę wybrać niski poziom trudności i maksymalnie dohamowywać przed każdym zakrętem... Ale wiesz, jaka ogromna satysfakcja jest, kiedy przy prawie pełnej (no sorry - pad) symulacji idealnie wchodzi się w zakręt z pełnym gazem, żeby urwać z niego 0,1 sek?Myślę, że podobnie będzie z walką w W2. Frajerzy niech sobie walą Igni. Ale kto się będzie chciał bawić, ten będzie miał czym, haha! :)
 
Dziennikarz na 10 minutowym filmie grał na easy... poznać to po tym, ze tarcze nie blokują automatycznie ciosów Geralta. powinniśmy zablokować ten tryb w buildzie dla dziennikarzy bo stawia walkę w złym świetle...Sekcję z balistą na trybie hard przeszedłem za 11 razem, musiałem użyć 3 z 5 znaków, 3 pułapek 2 petard i walki podjazdowej :)
 
podle podłe że też redzi musieli wysłac niemcą ten preview, skusiłem się i obejrzałem.arrrwygląda super, tylko dlaczego wiesio musi wychodić tuż przed sesją przez to mogę oblać jakiś egzamin....a z turlaniem przsadzacie, na pewno tak się lepiej gra bo się unika ciosów ale przy odpowiednim napakowaniu postaci takie sztuczki będą zbednę [moderator]Prosimy o wypowiedzi idące w zgodzie z poprawną polszczyną.Inaczej będziemy je 'znikać' z forum, hm...? ;)Szypek[/moderator]
 
A ja muszę powiedzieć, że walka prezentuje się dla mnie naprawdę dobrze. Wygląda na trudną, wygląda na taką, przy której musimy się skupić, myśleć. A najlepsze jest to, że w pokazanym fragmencie Geralt to prawdziwy żółtodziób(niski level), i nie dysponuje jeszcze zbyt wieloma ciosami. Co dopiero będzie później! Ho Ho! Turlanie też mi się podoba. Na pewno będę go używał. To tyle ode mnie. :))
 
Cut-Scenka jest kapitalna. Bardzo dobrze widać jak świetnie wykonane są modele postaci. Nawet brak mimiki mnie jakoś nie razi. Żołdak zaiste dobry jest. No i to odbicie słoneczne na hełmie... miód.Postanowiłem, że spojlery z Prologu mogę strawić. Więc gameplay oglądnę.
 
Hax said:
Hax said:
Hax said:
Witam! Znalazłem dwa filmy, wydaje mi się, że jeszcze nikt nie wrzucał.Pierwszy to scena erotyczna:http://www.gamereport.de/game/Witcher-2-Assassins-of-Kings/videos/Wv7FHJAyjTrqDLAcQf5nyRqxQFta8B7N/Witcher2_Erotik.flv/
OMG... naprawdę Triss wyszła dezajnerowi... dreszcz po plecach przechodzi... chociaż nie wiedziałem, że jest taka skromna :D
Cała scena jest świetna! Na prawdę, kurde, jest taka jak dokładnie powinna być. Filmowa, kurczę. Niby takie proste, zrobić scenę erotyczną jak w filmie, ale jakoś wcześniej nie widziałem nic podobnego w grach.
Eee już? Już jest pokazana scena erotyczna? Kiepsko. Raczej nie obejrzę. To też spoiler! ;)
 
Blooddragon said:
Dziennikarz na 10 minutowym filmie grał na easy... poznać to po tym, ze tarcze nie blokują automatycznie ciosów Geralta. powinniśmy zablokować ten tryb w buildzie dla dziennikarzy bo stawia walkę w złym świetle...Sekcję z balistą na trybie hard przeszedłem za 11 razem, musiałem użyć 3 z 5 znaków, 3 pułapek 2 petard i walki podjazdowej :)
Aha, spoko. Może ja za wiele oczekuję po walce, może jak dotknę tego osobiście to będzie dobre. W każdym bądź razie mogę solidnie obiecać, że na normalnym poziomie nie będzie żadnych udziwnień :pŻadnym petard, pułapek a Aard będzie ciskany jedynie dla finisherów... czyli jak w W1 - liczy się kosa i krasnoludzkie runy :pBTW jak zobaczyłem Geralta mykającego w dół murów pomyślałem o AC :p Nie wiem czemu...
 
Świetne filmiki.
LordBart said:
Obejrzałem. A co. I powiem tak - pod względem fabuły, dialogów i ogólnej epickości będzie naprawdę maksymalnie. I walić grafikę czy brak mimiki.
Mimika mimo wszystko jest, choć przeciętna. Za to gestykulacja, kamera, wokalizacja - mistrzostwo.
LordBart said:
Natomiast walka... walka jest dziwna. I z grubsza grający stosuje ******ęcie Igni + mocny cios... ale już finisher w postaci ogłuszenia Ardem i dobicia Igni... wiedziałem, że zrobią z niego jakiegoś magika :(
W tym wypadku chyba gracz jest trochę nieporadny (kto by nie był? w końcu to początek gry?). Moim zdaniem walka mimo luk w realiźmie zapowiada się świetnie... bo będzie różnorodna. Dwa rodzaje ciosów, blok, odturlanie się, znaki, petardy, pułapki - można kombinować do woli. Co do magii - a w W1 jak było? Po maksymalnym rozwinięciu Igni, i popiciu Filtrem Petriego, w V akcie na pałętające się po bagnach utopce wystarczyło raz strzelić, i było po sprawie. Bez wyjmowania miecza.Jedyne, o co się martwię, to kamera. Tutaj było chyba jakieś zacięcie na małym ostrokole (przed balistą), w innym filmiku zasłaniało drzewo... liczę, że to zostanie dopracowane.
 
idiota "przepraszać" i się "obiecać" że poprawi, a tak na poważnie, oglądając drugi raz i próbując doszukać się wad troszkę odżyły moje obawy że wybrane opcję dialogunie zawsze będą odpowiadać naszym zamiarom. W pierwszym dialogu na przywitanie wybieramy opcję "very funny " a geralt wypala ****** you". ******ąc od tego że dialog sam w sobie jest świetny ni w ząb ni w pietę nie przewidziałbym po opcji wyboru takiej odpowiedzi... ps nie wiedziałem że abstarchuję to tez przekleństwo :p czy abstrakcja jest tak wulgarna , :):)
 
Parę ciekawych informacji z tego gameplaya wyciągnąłem (nie będę spoilować fabuły)- Przeciwnicy się rozpadają, chociaż na razie widziałem tylko fruwające rączki.- Energia działa inaczej, są "ładunki" i używa się ich do znaków i blokowania...- Mimika jest naprawdę, naprawdę biedna, ale gestykulacja już dużo, dużo lepsza.- Chyba w końcu polubię Triss :>Brzmię jak malkontent, i narzekanie na turlanie już nie jest trendy, ale kurczę, piruety byłyby o wiele mniej denerwujące zważając na to, że unikać będziemy częściej, niż blokować :/ No chyba, że w drzewku szermierki będzie perk dający darmowe blokowanie, wtedy będę szczęśliwą pandą.Kurka, im bliżej do premiery, tym mam więcej pytań, jak na ironię :DA, i to, co powiedział Geralt po wybraniu drugiej opcji dialogowej było bardzo nie-do-przewidzenia :D
 
Blooddragon said:
Dziennikarz na 10 minutowym filmie grał na easy... poznać to po tym, ze tarcze nie blokują automatycznie ciosów Geralta. powinniśmy zablokować ten tryb w buildzie dla dziennikarzy bo stawia walkę w złym świetle...Sekcję z balistą na trybie hard przeszedłem za 11 razem, musiałem użyć 3 z 5 znaków, 3 pułapek 2 petard i walki podjazdowej :)
Ogólnie stwierdzam że dziennikarze są cholernie nierozgarnięci. Ci na Zachodzie chyba nawet bardziej niż nasi. Ja już wiem dlaczego powstają takie banalne i proste gry. Nie dla casuali, tylko dla dziennikarzy. Gra musi przejść przez ich ręce więc powinni ją ogarnąć żeby dali dobre recenzje...I my później opieramy swoje oceny gier na tych recenzjach :/Ale ogólnie scena z Triss jest zaje-i-tak-dalej... Tylko dlaczego Geralt jest w gaciach?
 
maritimus said:
Co do magii - a w W1 jak było? Po maksymalnym rozwinięciu Igni, i popiciu Filtrem Petriego, w V akcie na pałętające się po bagnach utopce wystarczyło raz strzelić, i było po sprawie. Bez wyjmowania miecza.
Taaa, wiem o tym - sam raz specjalnie przeszedlem W1 "magiem". Mimo to... jakoś dziwnie to czuję. A właściwie nie czuję. Mnie nie chodzi o to żeby zablokować taką opcję graczom - w końcu niech każdy sobie zdecyduje jak grać. Ale chciałbym też żeby walki można było rozegrać uczciwie ostrze vs. ostrze. Bez pułapek i petard... plz co to... Belleteyn? :pNatomiast chciałem jeszcze wspomnieć o eliksirach, których możemy wypić tylko 3. To nawet fajne, lepsze od łykania Jaskółki w czasie walki. Ale rozumiem też, że pojedynki będą pod to odpowiednio sprofilowane. Trudniejsze, żeby dobrać odpowiednią konfigurację, ale jednak uczciwe...I 3... nie wiem czy to było ale nowe mapkihttp://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/screeshots_w2/1909.jpghttp://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/screeshots_w2/1903.jpghttp://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/screeshots_w2/1905.jpg
maritimus said:
Ale ogólnie scena z Triss jest zaje-i-tak-dalej... Tylko dlaczego Geralt jest w gaciach?
Wyluzuj, już bardziej epicko niż obecnie nie może być... wszak nie chodzi o to żeby Geralt latał z... przyrodzeniem na wierzchu :p Ale i tak zmiana w stosunku do DA jest FENOMENALNA - tam mieliśmy Morrigan albo Isabelę i staniki... no proszę cię... przecież to grzech :p
 
nocny said:
Tylko dlaczego Geralt jest w gaciach?
Żeby nie wprawiać w kompleksy męskich graczy? :>Poza tym, pokazywanie genitaliów (męskich, damskich, nieważne) to praktycznie wyrok śmierci dla gry - w USA większość sklepów nie sprzedaje gier z najwyższym ograniczeniem wiekowym. Nie wiem, dlaczego nagie kobiece piersi są mniej szokującym widokiem od nagiej waginy czy penisa, ale dyskusja o cenzurze na zachodzie to bardziej temat na grubą książkę, niż na jeden temat na forum.Zauważ, że w pierwszym Wieśku nie było męskich dyndli, a i tak musieli ocenzurować karty seksu i skin driady. Redom pewnie się nie chce znowu kroić gry.
 
Top Bottom