W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Och, jak ja czekałem na zapowiedź GameTrailers. To jedyny serwis, który nigdy nie powoduje nagłego przyciągania pomiędzy moimi dłońmi a moim czołem gdy oglądam ich gameplaye.A, i nie mogę się doczekać Adama Baumana krzyczącego "CZEGO, KUR*A, CHCEMY?!".
 
Ja też jakoś faworyzuje sobie wideorecenzje tego serwisu. Zawsze technicznie poprawne, z odpowiednim narratorem no i oceny które z reguły dobrze odzwierciedlają jakość samego produktu. Przejechałem się na nich tylko raz, przy okazji recenzji DAII (którą skądinąd lubię). Była ona ewidentnie zawyżona i jechała na tym, że skoro to BioWare, to musi być dobrze.
 
Prawdę powiedziawszy, to z wielką niechęcią oglądam te wszystkie filmiki prezentujące grę.Robię to li i jedynie z moderatorskiego obowiązku, żeby wiedzieć, o czym piszecie ;p...bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mi Wiedźmin 2 po prostu nie pójdzie.Za słaba grafika, za mało ramu.Jest iskierka nadziei, że na minimalnych ustawieniach... no, zobaczymy ;)W każdym razie drażniące są te rozświetlone gameplaye, polski rewelacyjny dubbing i w ogóle.
 
undomiel9 said:
...bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mi Wiedźmin 2 po prostu nie pójdzie.Za słaba grafika, za mało ramu.Jest iskierka nadziei, że na minimalnych ustawieniach... no, zobaczymy ;)
Hehehe pewnie dlatego gram.pl wysyła te maile w których przypomina jakie są wymagania, kiedy będzie aktywacja i w ogóle. Żeby ludzie się ich nie czepiali :DStraszna napinka jest, ale przecież zawsze można zagrać później. Choć wydaje się to niemożliwym to tak jest...
 
Narsereg said:
Ja też jakoś faworyzuje sobie wideorecenzje tego serwisu. Zawsze technicznie poprawne, z odpowiednim narratorem no i oceny które z reguły dobrze odzwierciedlają jakość samego produktu. Przejechałem się na nich tylko raz, przy okazji recenzji DAII (którą skądinąd lubię). Była ona ewidentnie zawyżona i jechała na tym, że skoro to BioWare, to musi być dobrze.
Recenzje nie jadą na samej reputacji producenta, ale są kwestią oczekiwań producenta i relacji producenta z serwisem. I nie chodzi nawet o pieniądze czy inne granty (choć takie pewnie też są), ale o materiały na wyłączność. Jeżeli serwis je dostaje, to zwiększa mu się ilość odsłon i jest skłonny do wystawienia dobrych ocen. Gdyby GT dało słabą (czyli adekwatną) ocenę DA2, to nie mogliby liczyć na materiały na wyłączność dotyczące ME3.
 
Wideo z niemieckiego portaluhttp://www.looki.de/the_witcher_2_exklusive_video_vorschau_so_sieht_the_witcher_2_aus_n86756.html
 
robert70r said:
Dla zainteresowanych komiksem: http://www.facebook.com/event.php?eid=216527648374121
Ludzie, przestańcie wrzucać linki z fejsa skoro to jest prywatna, niezobowiązująca inicjatywa do której trochę osób nie ma dostępu...I btw czy gdzieś na forum jest temat żeby skomentować komiks?
 
Po cichu liczę że redzi oprócz łatek do gry pracują również nad jakimś dobrze zmontowanym trailerem, który będzie towarzyszył premierze.
 
Gasek said:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Wiedzmin_2_na_konsolach_bardziej_rozbudowany.-34724.html
Lepiej aby ten news nie przedostał się do zachodnich mediów. Wystarczy poczytać komentarze, aby zrozumieć, że developerzy W2 przyciągneli wielu ludzi poprzez PC Exlusive a teraz informacja jakoby wersja konsolowa była bardziej rozbudowana to strzał w swoją stope. Dla wielu PeCetowców to podejście sprawiło, iż zamawiają pre-ordery po kontrowersyjnych premierach Crysisa2 i DA2, które przez konsolowość są g*wno warte jak na produkcje roku 2011.
 
Ci co cieszą się z PC Exclusive będą zadowoleni że dla odmiany konsolowcy dostają port gry. Zresztą gra i tak pewnie przejdzie pewne cięcia, w kwestiach typu ilość wyświetlanych postaci itd...
 
Top Bottom