W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
9,38GB? O rany, to dokładnie tyle, ile Wiedźmin 1 Edycja Rozszerzona! Cóż za zbieg okoliczności!
 
szakardan said:
Panowie mamy problem. Dziś znajomy podrzucił mi link do Wiedźmina 2 na torrentach. Całość waży 9.38 GB, linku nie podam ze względu na to, że akurat kogoś podkusi a to nie fair. My czekamy do premiery :p
Toć to samo miałem właśnie napisać.
 
Khasim said:
9,38GB? O rany, to dokładnie tyle, ile Wiedźmin 1 Edycja Rozszerzona! Cóż za zbieg okoliczności!
A tego już nie wiem. Wydaję mi się, że warto o tym poinformować, broń Boże nie namawiam do ściągania tego pomiotu szatana :)
 
Po pierwsze jak zauważył Khasim to jest fałszywka, po drugie, nawet jeśli coś by wyciekło przy okazji tłoczenia to i tak do oficjalnej premiery nikt tego nie uruchomi - przypominam o 50 mega danych które mają tylko Redzi.
 
Kodaemon said:
Po pierwsze jak zauważył Khasim to jest fałszywka, po drugie, nawet jeśli coś by wyciekło przy okazji tłoczenia to i tak do oficjalnej premiery nikt tego nie uruchomi - przypominam o 50 mega danych które mają tylko Redzi.
Tu masz rację, jednak bywały już przypadki, że gra nie była do odpalenia przed premierą, a tu puff! 1000 graczy już spokojnie pyka w wersję Gold.@TopicWiedźmin 2 zapowiedziany na 17 maja!
 
O ile się dobrze orientuje zawsze znajdzie się jakiś cwaniak, który po prostu ominie zabezpieczenia więc nie wiem czy jest to takie oczywiste. Co więcej zastanawiam się skąd kolega wie ile dokładnie miał W1ER. Ja jakoś nie sprawdzam ile ważą płyty ;)
 
@szkaradan - proste - jeśli jest jakieś info o wycieku gry, sprawdzam na największej i najbardziej prestiżowej stronie z torrentami, czy to prawda czy fake. Jeśli na danej stronie nie zuploadował go nikt o statusie VIP/Trusted albo jeśli ktoś taki nie potwierdził w komentach, że to nie fake, wtedy na 99% to fake. A na pierwszej stronie po wyszukiwaniu na w/w stronie jest duży torrent W1 ER i waży właśnie 9,38 GB :]I przygotujcie się na czystkę w temacie. Modzi i admini nie lubią, jak się gada o piractwie na oficjalnych forach. Pojęcia nie mam co w tym złego, o ile nie ma na forum linków z poradnikami "jak uruchomić W2 przed premierą". Takich się szuka w mhroczniejszych zakhamarkach inthernetu.
 
Khasim said:
@szkaradan - proste - jeśli jest jakieś info o wycieku gry, sprawdzam na największej i najbardziej prestiżowej stronie z torrentami, czy to prawda czy fake. Jeśli na danej stronie nie zuploadował go nikt o statusie VIP/Trusted albo jeśli ktoś taki nie potwierdził w komentach, że to nie fake, wtedy na 99% to fake.
W takim razie zwracam honor i nisko się kłaniam. Dostałem link od znajomego, jako że nie babram się w torrentach nie bardzo orientuje się jak rozpoznać ew. fejka ;)
 
Zgadza się, było. Ale zaginęło wśród spamu, więc Napoleon przeoczył i nie znalazło się to w poście przyklejonym
 
Mysle, ze ten link ciezko bylo przeoczyc, poniewaz pojawil sie na oficjalnym koncie TW na facebooku jakis czas temu...
 
Nie każdy mieszka w woj. świętokrzyskim, wrzucam wiec skan wywiadu z redowym programistą, Tomaszem Wójcikiem, z piątkowego wydania Echa Dnia:http://img840.imageshack.us/img840/6453/wiedminecho.jpg
 
Albo to jakaś podpucha albo prawda.... ;/ Oby nie!http://goldentorrent.pl/the-witcher-2-assassins-of-kings-clonedvd-multi9--285029-19-0
 
Michax said:
Albo to jakaś podpucha albo prawda.... ;/ Oby nie!http://goldentorrent.pl/the-witcher-2-assassins-of-kings-clonedvd-multi9--285029-19-0
No i po co podajesz link? Zresztą już wyżej było gadane, że jest fake na torrentach ;)
 
KolecEchinopsa said:
KolecEchinopsa said:
Albo to jakaś podpucha albo prawda.... ;/ Oby nie!
No i po co podajesz link? Zresztą już wyżej było gadane, że jest fake na torrentach ;)
A to sorry .. skasuj ten link ze swojego posta :) Żeby nie było.
 
Top Bottom