W3: Wydania gry - zawartość, zabezpieczenia, wersje językowe...

+

Padłem :D
 
Mam pytanie odnośnie wersji cyfrowej z Amerykańskiego Playstation Store - czy wiadomo cokolwiek o dostępnych w niej językach?

Edit:
Nvm, w temacie w angielskiej części forum znalazłem informacje, których szukałem.
 
Last edited:
W3-Kopia na gog.com

Witam. Czy ma ktoś informacje jak to będzie z Wiedźminem 3;Czy też będzie możliwość tak jak w 1 i 2 kopii na gog.com? Dodam że zamówiona jest kolekcjonerka na cdp.pl :)
 
Wiedzmin 3 Dziki Gon czy Głos oraz tekst po Polsku za granica? (Anglia)

Witam wiem ze ten temat był nie raz poruszony ale mam pytanie bo cały czas wyskakuje nowe pytanie oraz nowa odpowiedz lub nie odpowiedz. O to moje pytanie czy jak zakupie Wiedźmina 3 w Angli na konsole PlayStation 4 to czy glosy (dubbing) oraz napisy(tekst) będzie w języku Polskim? Proszę o jak najszybsza odpowiedz ponieważ gra jest już w tłoczni. Nie chce odpowiedz linka w postach. Proszę o prosta odpowiedz tak lub nie albo sensowna i bez trollingu albo głupich komentarzy. Dziękuję za wyrozumiałość i czas.
 
Witam wiem ze ten temat był nie raz poruszony ale mam pytanie bo cały czas wyskakuje nowe pytanie oraz nowa odpowiedz lub nie odpowiedz. O to moje pytanie czy jak zakupie Wiedźmina 3 w Angli na konsole PlayStation 4 to czy glosy (dubbing) oraz napisy(tekst) będzie w języku Polskim? Proszę o jak najszybsza odpowiedz ponieważ gra jest już w tłoczni. Nie chce odpowiedz linka w postach. Proszę o prosta odpowiedz tak lub nie albo sensowna i bez trollingu albo głupich komentarzy. Dziękuję za wyrozumiałość i czas.

TAK.
Język polski będzie dostępny w każdej wersji językowej i na każdej platformie niezależnie od kraju wydania. Nie proś o źródło, bo za chwilę moderatorzy i tak zamkną ten temat z uwagi na fakt, że było to już wielokrotnie potwierdzane.
 
Witam
Wysłałem maila do cdp.pl odnośnie wersji kolekcjonerskiej czy w pudełku znajdziemy kod aktywacyjny do ich serwisu który doda nam możliwość pobrania gry w wersji cyfrowej w dzień premiery. Więc jeśli otrzymam odpowiedź zaraz ją tutaj umieszczę.

Zapisany byłem na wersję rezerwową gry i udało się aczkolwiek mieszkam poza granicami Polski i nie będę mógł jej fizycznie odebrać. Była by to fajna sprawa jeśli takowy kod by się znalazł w pudełku... Jeśli nie no cóż ... to moja premiera przedłuży się o kolejne kilka dni zanim kurier dowiezie mi paczkę pod podany adres, a później poza granice aż do mojego aktualnego miejsca zamieszkania :( (i szlag trafi urlop afff!)
 
Last edited:
@kfolo, CDP sprzedaje wersję GOGa i w każdym pudełku z grą znajdzie się klucz do tego serwisu. CDP samo z siebie żadnych kluczy nie ma ;)
 
@HuntMocy no tak tylko czy będzie mozliwosc pobrania gry z gog-a w dzień premiery po wczesniejszym podaniu klucza z kolekcjonerki fizycznej? Hmmm o ten dzień premiery sie tutaj rozchodzi lub dzień po. Ale logicznie pojmujac twoja wypowiedz to tak.
 
Raczej tak, z takich samych kluczy będą korzystać osoby które kupiły wersję cyfrową. Różnica jest taka że jeśli nie chcesz to nie musisz tego klucza wklepywać na GOGu w przeciwieństwie np. do Steama jeśli gra go wymaga.
 
Instalacja Wiedźmin 3

Czołem!
Jako fan twórczości Sapkowskiego i dwóch dotychczasowych części Wiedźmina, z utęsknieniem wyczekuję premiery trzeciej części gry. Pierwotnie planowałem zakup wersji kolekcjonerskiej, lecz wygrała decyzja o modernizacji komputera, efektem czego stałem się posiadaczem cyfrowej wersji (jako gratis do GTX 970).

W związku z tym mam następujące pytanie: czy będę miał możliwość legalnej instalacji i aktywacji gry przy pomocy nośników z edycji kolekcjonerskiej, którą kupują moi znajomi? Pytam ponieważ dysponując moim łączem (5Mbps) grę skończę pobierać w momencie, gdy znajomi będą już pewnie kończyć główny wątek w grze... Być może jest ktoś posiada potwierdzone informacje?

Gdyby nie było to możliwe, prawdopodobnie będę kombinował jak pobrać to na uczelni (gdzie dysponujemy symetrycznym łączem 1Gbps), ale wolałbym nie musieć tego robić ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi!
 
Istotnie jest 5Mbps... Jeśli gra teoretycznie będzie ważyć 41 943 040kB (równe 40GB), powinienem ją pobrać w 19,5h. Jednak sami wiecie jak jest - człowiek przebiera nóżkami, a koledzy już grają. Poza tym, nie wiadomo jak będzie z serwerami Redów podczas premiery. Chcę tego wszystkiego uniknąć :D

No tak... w przypadku poprzednich dwóch części właśnie tak było, że żadnych kluczy nie trzeba było podawać. Niemniej nadal pozostaje lekka nutka niepewności - wolałbym być w stu procentach zgodny z licencją, także prawdopodobnie zgłoszę się na dział wsparcia Redów i po prostu zapytam czy taki zabieg jest legalny :)
 
@albireoima, tak przy stałym transferze full łączem, powinien zmieścić się w dobie, ale z własnego doświadczenia wiem, jak straszne jest oczekiwanie na pobranie czegoś tak wyczekiwanego podczas gdy inni grają. Pojawia się też pytanie, gdyz o tym nie mam bladego pojęcia - czy będzie preload z GOG.com, przy braku DRM? Bo w takim przypadku, @fort3ller pobierzesz sobie po prostu przed premierą.
 
Jeśli będzie możliwość preloadu, pytanie stanie się nieaktualne... spróbuję zasięgnąć informacji u źródła i dam znać czego się dowiem.
 
Top Bottom