walka w narakorcie

+
walka w narakorcie

witam mam maly problem. gdy wchodze do narakortu pojawia sie tam vincent i mowi ze zaraz beda salamandry, no i wkoncu wchodza cos tam mowia i zaczyna sie walka. plz pomocy nie moge ich rozlozyc a nie chce uzywac eliksirow poniewaz boje sie ze pozniej nie pokonam magistra co zrobic :(
 
bartol1995 said:
witam mam maly problem. gdy wchodze do narakortu pojawia sie tam vincent i mowi ze zaraz beda salamandry, no i wkoncu wchodza cos tam mowia i zaczyna sie walka. plz pomocy nie moge ich rozlozyc a nie chce uzywac eliksirow poniewaz boje sie ze pozniej nie pokonam magistra co zrobic :(
Wypij sobie Jaskółkę. Najpierw załatw maga potem całą reszte. Nie jest to trudna walka gdy będziesz miał mało HP biegaj do okoła (Ja tak robiłem :p). Sama walka z magistrem też jest łatwa. Eliksir Zamieć 30 sekund i go nie ma ;). Powodzenia.
 
Z magistrem poradziłem sobie bez problemu nawet bez zamieci, wystarczy jaskółka, jak masz mało hp to biegasz dookoła niego, a "prezent" od Triss robi swoje.
 
kwiatki sie regeneruja, zapasy alkoholu w sklepach odnawiaja- eliksirow mozna warzyc nieskonczona ilosc. nie oszczedzaj bo nie warto, nawarz sobie 10 jaskolek przed walka, wrzuc je do quick slota i uzywaj przy kazdej ciezszej walce
 
ludzie dzieki ze mi pomogliscie wlasnie przeszedlem ten akt heheh ale ucieszony jestem :D ale walka z ta krolowa kikimor to byla niezle przerabana. ciagle jakis bug mialem chyba z 5 razy musialem wczytywac
 
Ja też mam problem z tą sytuacją bo jak kończy się gadanina to cztery elity z salamandry mnie otaczają i nie mogę się od nich uwolnić. Mam włączoną jaskółkę ale jak od niech nie uciekam to rozwalają mnie w 5 sekund! Co robić!?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Spróbuj przeskoczyć. Jeśli grasz z ramienia to podwójne "w", a jeśli z góry, to dwa razy szybko kliknij za przeciwnikiem (w samouczku są szczegółowe informacje). Walnij w nich Aardem, najlepiej wzmocnionym. Na czas rzucania możesz włączyć sobie Quen, golnąć wodę, jeśli masz mało energii, albo inne mleko ;) Potem wykańczaj po kolei, najlepiej Aard i finisher, jeśli paruje twoje ataki.Powodzenia :wave:
 
Według mnie najlepszy sposób na walki takie jak w narakorcie to Puszczyk, Aard i dobijanie :) a co do magistra to wystarczy olej z cinfrid lub kamień runiczny perun
 
Mystic92 said:
Według mnie najlepszy sposób na walki takie jak w narakorcie to Puszczyk, Aard i dobijanie :) a co do magistra to wystarczy olej z cinfrid lub kamień runiczny perun
Lub
zaklęcie z księgi z wieży
Najszybciej jak możesz powal maga Salamandry i...dalej wiesz co robić ;)Reszta chlast chlast grupowym i spoistość ciał twoich nieprzyjaciół jest mocno wątpliwa. ;)(Ostateczność to Jad Wisielców.)
 
bartol1995 said:
witam mam maly problem. gdy wchodze do narakortu pojawia sie tam vincent i mowi ze zaraz beda salamandry, no i wkoncu wchodza cos tam mowia i zaczyna sie walka. plz pomocy nie moge ich rozlozyc a nie chce uzywac eliksirow poniewaz boje sie ze pozniej nie pokonam magistra co zrobic :(
zajmij się najpierw magiem salamandry zabij go stalowym mieczem stylem szybkim lub styl grupowy i znak igni rozwalisz ich szybko a pozatym Vincent vi pomaga jako wilkołak ;D
 
Top Bottom