Walka z Dżinem Bug, nie do zabicia.

+
Walka z Dżinem Bug, nie do zabicia.

Witam mam problem z bugiem podczas wykonywania zadania Ostatnie Życzenie, Dżin jest praktycznie nie do zabicia, mam 25 lvl (jestem kilka poziomów wyżej od zadania) ulepszony zestaw kota i zostaję zabity na hita od byle czego, gram na "droga ku zagładzie" ale próbowałem też zmniejszyć poziom trudności do najłatwiejszego efekt podobny, dżin uderza mnie kostkami lodu, piorunami, AoE za 3/4 hp. Jakieś pomysły? Gram od początku po awarii dysku, na wcześniejszych patchach przeszedłem go na najwyższym stopniu trudności bez problemu. Teraz jest praktycznie nie do zabicia, próbowałem różnych metod kajtowania go aż do Queen i bicie ale to nie przynosi skutku, jeden teleport i ginę gdy czekam na Queen. Jakieś pomysły?
 
U mnie na 1.21 było ok, jaki poziom trudności, podniesiony poziom przeciwników, jakieś mody? Spróbuj zainstalować grę od nowa i pokonać bo bez modów.
 
Gram na najwyższym poziomie trudności, bez modów itp, reinstalacja może być problematyczna bo mam słabe łącze internetowe więc dopiero najwyżej na noc zostawię to mi zassie wszystko od nowa. Spróbuję na razie "naprawić instalację", zobaczymy czy coś pomoże. Ps gram na GOGu.

Edit. Przypomniałem sobie że mam włączone wyrównanie poziomów wrogów, może dlatego? Niestety już odinstalowałem grę i ściągam od nowa :/
 
Last edited:
Tak to przez włączone wyrównanie poziomu wrogów. Miałem to samo, wystarczy wyłączyć tę opcję przed walką i dżin powinien już być całkiem prosty do pokonania.
 
Tak to przez włączone wyrównanie poziomu wrogów. Miałem to samo, wystarczy wyłączyć tę opcję przed walką i dżin powinien już być całkiem prosty do pokonania.

Dzięki Ci, niestety już odinstalowałem i czekam aż mi się pobierze, przynajmniej teraz będzie na ssd :p
 
Właśnie ja mam pytanie. Miał ktos z was sytuację taką że przy pierwszym podejściu do gry (włączone scalowanie poziomu przeciwnika i droga ku zagładzie) dżin i szczury w kanałach te przy ucieczce czarodziejów z Novigradu(misja z Triss) były praktycznie nie do przejscia, dżin na hita mnie miał ale jakoś udało mi się go przejść po męczarniach, szczury również cudem przeszedłem igni plus ucieczka ale mniejsza z tym, chodzi mi o to że na nowej grze plus na tych samych ustawieniach dżin i szczury nie były już tak trudne do przejścia, zarówno szcury jak i dzina za pierwszym bez problemu. Dziwne tym bardziej iz za pierwszym podejsciem te dwa momenty były najtrudniejszymi w całej grze ( gorsze niz ropuch czy olgierd) a na ng + uporałem się z nimi (dżinem i szczurami) bez problemu mając równiez włączone scalowanie i droga ku zagładzie. Ciekawe czemu na ng+ w tych momentach przeciwnicy nie byli zbugowani a na pierwszym podejsciu już tak, praktycznie nie do przejścia.
 
Top Bottom