Walka z gryfem

+
Hej,
już raz przechodziłam Wiedzmina 3, ale mam strasznie słaby komputer i przechodząc na większym poziomie trudności strasznie mi laguje. Nie jestem w stanie wygrać z gryfem, więc jeśli ktoś ma save to fajnie by było gdyby mógł dać bo nie wiem który raz zacina mi się w tym samym momencie podczas walki :/ No chyba że ktoś kto ma lepszy komp był by skłonny mi go zabić to fajnie, podsyłam linka.
Z góry dzięki!

Mam nadzieje że to dobry save :)
P.S nie mam dodatków! Czysta gra!
 
Last edited:
Hej,
już raz przechodziłam Wiedzmina 3, ale mam strasznie słaby komputer i przechodząc na większym poziomie trudności strasznie mi laguje. Nie jestem w stanie wygrać z gryfem, więc jeśli ktoś ma save to fajnie by było gdyby mógł dać bo nie wiem który raz zacina mi się w tym samym momencie podczas walki :/ No chyba że ktoś kto ma lepszy komp był by skłonny mi go zabić to fajnie, podsyłam linka.
Z góry dzięki!

Mam nadzieje że to dobry save :)

Ja ci niestety nie pomogę, bo twój save jest z nowszej wersji gry niż moja. Ja nie wgrywałem ostatniej aktualizacji bo mi nie pasowało to co tam zostało wprowadzone. Może ktoś inny ci przejdzie. Ale tak swoją drogą, to czy komputer laguje, czy nie, nie ma związku z poziomem trudności, tylko z ustawieniami grafiki przede wszystkim. Na pewno masz wszystko ustawione na minimum? Bo jeśli tak i zawiesza ci się już w Białym Sadzie, to nie chcę cię martwić, ale prawdopodobnie po dojściu do Novigradu nie będziesz w stanie grać, tam komputer jest obciążony dużo bardziej :(
 
Wszystko na niskim, ubolewam nad tym. I usuwam zapisy na bieżąco.
Przysięgam że jak grałam na tym pierwszym poziomie trudności to aż tak nie lagowało. Mam nadzieje że za rok czy półtorej kupie sobie lepszy komputer niż ten co mam. No nic, raz przeszłam gre i przynjamniej moge powiedzić że grałam chyba że ktoś z nową wersją się zjawi.
A propos zawieszania w białym sadzie to właśnie tam jest najgorzej bo później to albo ja się przyzwyczajam albo gra szybciej chodzi.
 
Nie przeszedłbyś koleżance jednej walki?

Właściwie to już skończyłem Dziki Gon, ale jak dostanę właściwy zapis przed walką z gryfem to mogę przejść. Pytanie jednak co dalej? W kolejnych lokacjach może przycinać jeszcze bardziej.
 
Z tego co @geralt.z.riviii napisała, to o dziwo własnie w Białym Sadzie działa jej najgorzej. Bo już raz grę przeszła, tylko na niższym stopniu trudności.
 
Z tego co @geralt.z.riviii napisała, to o dziwo własnie w Białym Sadzie działa jej najgorzej. Bo już raz grę przeszła, tylko na niższym stopniu trudności.
Za pierwszym razem przy gryfie też mocno lagowało, ale udało mi się bo grałam na pierwszym poziomie trudności. Nie wiem czemu później przestaje aż tak lagować, ale reszta walk nawet ta ostatnia z Caranthirem poszła gładko.
Post automatically merged:

Grasz na NG+? Bo Geralt ma 30lvl, a sam save jest zrobiony w trakcie wykonywania zlecenia Licho przy studni, więc musisz dać inny.
Zawsze udaje mi się dać zły save, zaraz znajde prawidłowy :)
Post automatically merged:

Za pierwszym razem przy gryfie też mocno lagowało, ale udało mi się bo grałam na pierwszym poziomie trudności. Nie wiem czemu później przestaje aż tak lagować, ale reszta walk nawet ta ostatnia z Caranthirem poszła gładko.
Post automatically merged:


Jeden to ten dialog z Vesemirem tuż przed walką, a drugi to wcześniejsze wydarzenia przed walką.
 
Last edited:
Sprawdziłem nowe linki, ale tym razem zamiast save'ów chyba dałaś pliki .png ze zdjęciem zapisu.

ale wstyd. nie jestem pewna jak mi się to udało, jestem pierdoła.
wstyd mi się tu udzielać bo ja zawsze sprawie jakiś problem ale przynajmniej nikt się ze mnie nie śmieje (w przeciwieństwie do innego forum)


Trzy linki miejmy nadzieje prawidłowe, w różnych miejscach przed i jeden w środku walki.
 
ale wstyd. nie jestem pewna jak mi się to udało, jestem pierdoła.
wstyd mi się tu udzielać bo ja zawsze sprawie jakiś problem ale przynajmniej nikt się ze mnie nie śmieje (w przeciwieństwie do innego forum)


Trzy linki miejmy nadzieje prawidłowe, w różnych miejscach przed i jeden w środku walki.

Ogarnięte.
I nie przejmuj się, jak @Yakin powiedział - błędy się zdarzają każdemu.


ED: Zapis @KeeRay65 będzie lepszy, bo sobie obejrzysz cutscenkę, mój jest tuż po niej.
 
Last edited:
Proszę, walka skończona. Save jest od razu po walce, więc możesz jeszcze pogadać z Vesemirem, bo odpali się cutscenka. Przy okazji zmieniłem siodło Płotki, bo miałaś lepsze w ekwipunku. Jak będziesz miała jeszcze jakiś problem to pisz śmiało. Przechodzę aktualnie Wiedźmina kolejny raz i jak coś to pomogę.
 
Proszę, walka skończona. Save jest od razu po walce, więc możesz jeszcze pogadać z Vesemirem, bo odpali się cutscenka. Przy okazji zmieniłem siodło Płotki, bo miałaś lepsze w ekwipunku. Jak będziesz miała jeszcze jakiś problem to pisz śmiało. Przechodzę aktualnie Wiedźmina kolejny raz i jak coś to pomogę.
jeju, dzięki ci bardzo! :)
Post automatically merged:

Proszę, walka skończona. Save jest od razu po walce, więc możesz jeszcze pogadać z Vesemirem, bo odpali się cutscenka. Przy okazji zmieniłem siodło Płotki, bo miałaś lepsze w ekwipunku. Jak będziesz miała jeszcze jakiś problem to pisz śmiało. Przechodzę aktualnie Wiedźmina kolejny raz i jak coś to pomogę.
umm... jest malutki problem - ja nie mam tych wszystkich dodatków co wy macie... ani krwi ani serca ani tych dodatkowych misji :/ zapomniałam napisać na starcie, nie pomyślałam o tym.
 
Last edited:
umm... jest malutki problem - ja nie mam tych wszystkich dodatków co wy macie... ani krwi ani serca ani tych dodatkowych misji :/ zapomniałam napisać na starcie, nie pomyślałam o tym.
No to w takim razie trzeba szukać save'a u kogoś kto też nie ma dodatków, bo chyba nie da się wczytać zapisu od kogoś kto ma je zainstalowane.
 
umm... jest malutki problem - ja nie mam tych wszystkich dodatków co wy macie... ani krwi ani serca ani tych dodatkowych misji :/ zapomniałam napisać na starcie, nie pomyślałam o tym.

Oj, to może być poważny problem. Obawiam się, że tutaj na forum 99% ludzi ma wszystkie dodatki. Możesz jeszcze poszukać na Nexusie, tam jest bardzo duża baza zapisów z różnych wersji gry i różnych momentów w grze. Albo dokup i doinstaluj dodatki. na promocjach można je dostać naprawdę tanio ;). A są świetne i na pewno nie pożałujesz :).
 
Last edited:
Oj, to może być poważny problem. Obawiam się, że tutaj na forum 99% ludzi ma wszystkie dodatki. Możesz jeszcze poszukać na Nexusie, tam jest bardzo duża baza zapisów z różnych wersji gry i różnych momentów w grze. Albo dokup i doinstaluj dodatki. na promocjach można je dostać naprawdę tanio ;). A są świetne i na pewno nie pożałujesz :).
raczej kupie. chciałam ostatnio jak była promocja na steamie ale jakoś nie wyszło a teraz mam przynajmniej mam wymowke
 
Top Bottom